Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, shewcza napsal:

Pánové, buďte od té dobroty a doporučte mi prosím nějaký automatický kávovar. Ležím v tom už dost dlouho. Mám to domů kvůli své pohodlnosti, udělá maximálně 10 káviček za den. Zatím mám v užším výběru Delonghi ECAM 22.110.B (má tchán) a nebo základní Nivona nicr 520. Nivonu mám v kanceláři a je skvělá, jenže je to nějaká vyšší řada a nechce se mi dávat 30 tis za kávovar. Za každou radu budu vděčný. Díky

Tak já řeším to stejné, z pákového přecházím na automat a vybral jsem právě tu Nivonu 520, je mechanicky totožná s vyššími modely za dvojnásobnou cenu akorát nemá ty extra fičury s mlékem a "laciněji" vyhlíží. Je to ségra Jury a Švícarům věřím:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 5. 2020 v 11:08, Tikal napsal:

Jediné co řeším je odvápnění, ale vzhledem k Britta filtru v  kávovaru a dolévání pouze filtrovanou vodou, není ani tam moc co řešit...

Jen pro info - Brita dost snižuje pH. Když je patrona nová, tak snad až na 4, což už je dost kyselý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 5. 2020 v 23:51, redd napsal:

Jen pro info - Brita dost snižuje pH. Když je patrona nová, tak snad až na 4, což už je dost kyselý.

Nepozoroval jsem žádný rozdíl v chuti. Počítám, že během dvou měsíců proběhne výměna filtru, tak budu ostražitý.

Používám toto  https://www.brita-filtry.cz/product/filtry-brita-pro-kavovary/brita-aqua-gusto-100/196

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tikal napsal:

Nepozoroval jsem žádný rozdíl v chuti. Počítám, že během dvou měsíců proběhne výměna filtru, tak budu ostražitý.

Používám toto  https://www.brita-filtry.cz/product/filtry-brita-pro-kavovary/brita-aqua-gusto-100/196

Když je patrona nová, tak prvních pár dní je to celkem kyselá voda. Předpokládám, že objemově to není nic zásadního (z pohledu vypitého objemu), ale kyselá voda nemusí dlouhodobě dělat dobře některým částem kávovaru. Taky se někdy uvolňují částečky filtru - asi z těch kokosovejch ořechů nebo z čeho to je, takový tmavý zrníčka. Je to samozřejmě zdravotně nezávadné, ale do bojleru to dostat asi nechceš. Takže sedlinu nechat v konvi (dělají to jen některé patrony, většinou taky, když jsou nové, než se pořádně propláchnou).

před 2 hodinami, shaggy napsal:

Tiez mam Britu, klasicke maxtra filtre. Pouzivam ju vsade kde sa da a chut napojov je ovela lahodnejsia ako pri vode z kohutika.

Viz výše, prvních pár dní tě může celkem zakyselovat, což není nic moc, většina vody, kterou člověk pije, by měla být pH neutrální. Pak se to ale celkem srovná.

Jen pro představu, la marzocco udává následující specifikaci pro vodu, která by měla být používána v jejich domácích kávovarech. Můžete si doma udělat domácí měření :) Profi provozy to řeší reversní osmózou nebo ještě jinak.

water.png

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám drobný dotaz k moka konvičce. Opravdu vždy sypete kávu po vrch sítka (nebo jak se ta věc jmenuje)? Připadá mi že to je na mě hodně silný a spotřeba kafe veliká..

Když dám cca půlku tak chuťově celkem dobrý (beztak tam většinou přileju trochu mléka), logr je v sítku párou napěchovanej směrem nahoru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 5. 2020 v 9:08, shewcza napsal:

Pánové, buďte od té dobroty a doporučte mi prosím nějaký automatický kávovar. Ležím v tom už dost dlouho. Mám to domů kvůli své pohodlnosti, udělá maximálně 10 káviček za den. Zatím mám v užším výběru Delonghi ECAM 22.110.B (má tchán) a nebo základní Nivona nicr 520. Nivonu mám v kanceláři a je skvělá, jenže je to nějaká vyšší řada a nechce se mi dávat 30 tis za kávovar. Za každou radu budu vděčný. Díky

V praci mame uz ctvrtym(mozna patym) rokem  22.110.B a zatim v pohode... udelano hadam tak 50-60kg kavy. Jasne, je to nejlevnejsi automat temer, ale libi se mi na rozdil od Nivony, ze ma sirsi nastaveni jak mleti kavy tak i teplot mi prijde.  Za me ok. :-) 

Upraveno uživatelem JendaM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, mamenec napsal:

Mám drobný dotaz k moka konvičce. Opravdu vždy sypete kávu po vrch sítka (nebo jak se ta věc jmenuje)? Připadá mi že to je na mě hodně silný a spotřeba kafe veliká..

Když dám cca půlku tak chuťově celkem dobrý (beztak tam většinou přileju trochu mléka), logr je v sítku párou napěchovanej směrem nahoru..

Dávám cca půlku, ale je proto, že jsem si kdysi z neznalosti koupil konvičku na 6 šálků. I tak je to znatelně silnější než filtr, ale těch cca 200 ml se toho dá vypít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé větší modely mocca konvice mají v sítku (uprostřed po jeho obvodu) osazení a do něj se dá zasadit "poklička" ze stejného materiálu, jako je sítko.
Díky tomu se rozdělí sítko na polovinu = poloviční spotřeba kávy bez vlivu na přípravu/chuť.
Jen jsem ten mezikus nikde nenašel k prodeji samostatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V místní kavárně (Datel, ČB) jsem narazil na výbornou kávu z Peru. Koupil jsem si čtvrtkilovku domů, že to na své Silvii zkusím. Shoty nebyly špatné, ale nebylo to jako od "Datla". Nakonec jsem se zašel zeptat kolik cpou ko košíku na epresso. Dělají samozřejmě doppia, ale překvapilo mě, že tam dávají 21,5g. Já to zkoušel z 15-17g. Poladil jsem hrubost a výsledek se už notně přiblížil tomu, co tam servírují. Nechci dělat reklamu, ale ta káva je vážně super a všem, kdo se vyskytnou na jihu Čech, doporučuji. 

received_855129288310270.jpeg

received_261065761911698.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...