Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 3. 2. 2022 v 11:16, Bertik napsal:

Moc děkuji, dle mě jedny z posledních toolwatch od Rolexu. Jinak hezký hodinky a líbí se mi, že je sebou všude taháš. 👍

Jop, beru je jako definitivní, tak jsou se mnou hodně...ale to správné dobrodružství na ně letos teprve čeká pokud nám otevřou Nepál, musím to zaklepat :guitar: Dneska si dávám dvacku o hůlkách, protože včera jsem si rozbil blbě nohu. Utrpení patří ke správnému treku, takže si nestěžuji, au, auuu a povedený extrémní kalibr dvojek otřesy z hůlek můžou pouze potěšit :D

DSC02535.JPG

DSC02528.JPG

DSC02531.JPG

DSC02529.JPG

DSC02530.JPG

DSC02518.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 2. 2022 v 13:18, African napsal:

Jop, beru je jako definitivní, tak jsou se mnou hodně...ale to správné dobrodružství na ně letos teprve čeká pokud nám otevřou Nepál, musím to zaklepat :guitar: Dneska si dávám dvacku o hůlkách, protože včera jsem si rozbil blbě nohu. Utrpení patří ke správnému treku, takže si nestěžuji, au, auuu a povedený extrémní kalibr dvojek otřesy z hůlek můžou pouze potěšit :D

DSC02535.JPG

DSC02528.JPG

DSC02531.JPG

DSC02529.JPG

DSC02530.JPG

DSC02518.JPG

Diky za inspiraci, je fajn videt explorery takhle na luftu. Snad me to taky ceka (cekacka na polarky), do te doby budu behat po lesich s chudsi sestrenkou North Flag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, hrozna napsal:

Diky za inspiraci, je fajn videt explorery takhle na luftu. Snad me to taky ceka (cekacka na polarky), do te doby budu behat po lesich s chudsi sestrenkou North Flag.

North Flag se mi strašně líbí, jak jsi spokojený? Jeden z mála modelů od Tudor, který bych si na ruce dokázal představit, zbytek produkce mě nijak moc neoslovuje...asi to je tou snowflake ručkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

North Flag se mi strašně líbí, jak jsi spokojený? Jeden z mála modelů od Tudor, který bych si na ruce dokázal představit, zbytek produkce mě nijak moc neoslovuje...asi to je tou snowflake ručkou.

Majitelem jsem zhruba rok a stale se mi neokoukaly. Mam rad tool watche a na nich nejaky prvek, ktery rozbije bezne schema napr. cerny cifr, bile indexy. U NF tedy zluta vterinovka a stupnice na disku rezervy. U polarek nebo Tvych rolad zase GMT rucka. Strasne mi vyhovuje rezerva 72h, je fajn vracet se k nim a nemuset tolik stelovat. Jinak souhlasim, Tudory s palcatem take nemusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volali mi z hodinářství Bechyně, že mají pro mě nachystané gmt Pepsi, když jsem si pro ně jel, tak jsem po rozbalení z hrůzou zjistil, že nejsou na jubilee, ale na nějakém dvouřadém titanovém shitu....už nikdy více takové sny, vzbudil jsem se celý zpocený 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moco napsal:

Volali mi z hodinářství Bechyně, že mají pro mě nachystané gmt Pepsi, když jsem si pro ně jel, tak jsem po rozbalení z hrůzou zjistil, že nejsou na jubilee, ale na nějakém dvouřadém titanovém shitu....už nikdy více takové sny, vzbudil jsem se celý zpocený 🙂

Ve mě úplně hrklo, že už ti fakt volali😃.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...