Přejít na obsah

Jake knihy prave ctete nebo co dobreho jste cetli?


Doporučené příspěvky

Čtu zrovna husitskou epopej V a ještě to jde. Ale Olda z Chlumu už je rozvařený...je to furt dokola. Kadeřavý panoš skončí v krymu, pomůže mu borka, pak jí dá do čáry a jedem dál. Na Oldu se taky jedna pověsí, ale on ju piglovat nechce, bo má doma starou a navíc je to čestný muž a šlechtic. Partyja mu furt sype kapříky, aby držel hubu a on jim to furt vrací. Big Boss Přéma Ota cvaj mu zas dá jakysi nesplnitelný úkol, navíc časově limitovaný, horší jak pevnost Bojárd. Preláti chlastají ligu (pokud zrovna nevraždí, nebo nešukají), kupci, lapkové, všetci kradnú...asi se zase pustím do toho Murakamiho, to člověk vklidu přečte 200 stránek a nic se tam neděje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jojo. Uplny zjeveni. Sem na zacatku, treba z toho vyjde picovina ale psany a i prelozeny to je uzasne.

Tak to jsem začal číst minulý týden na dovolené a nějak jsem se nedostal dál než do cca 1/3, což je divné, knihu většinou slupnu za 2-3 večery/noci. Snad to o víkendu docvaknu do konce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem začal číst minulý týden na dovolené a nějak jsem se nedostal dál než do cca 1/3, což je divné, knihu většinou slupnu za 2-3 večery/noci. Snad to o víkendu docvaknu do konce

No, musím přiznat, že ve finále jsem prožil určité zklamání. Forma zvítězila nad obsahem a podle začátku jsem čekal něco trochu jinýho. Jako detektivka to nestálo za nic, jako drama ze soudní síně nic napínavýho.. Zbyla jen taková nějaká rádobyefektní sonda do života švédské high society a nejvíc asi do ženskýho přemejšlení a uvažování, bylo to asi hodně osobní a myslím, že ta ženská už toho moc dalšího kloudnýho nenapíše. Naproti tomu vykreslení mužskejch postav bylo úplně tragický - ty chlapi tam byli jak makaci, chovali se jen jakože jednička/ nula nebo co... Rozhodně to nemělo nic společnýho s nějakou "severskou detektivkou".

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc. ;-)

Urcite na to mrknu. Akorat vse ctu v el. podobe.

Pokud bych nesehnal, tak se ti ozvu.

 

Mam toho v planu precist vice. Napr.

 

Kombinovane operace 1940 - 1945

Nemecti parasutiste ve 2. svet valce

Zimni valka

Nebyli jsme svati ...

Den M.

Volani polnice

Nemecka invaze do Anglie

Jak velci generalove vitezili

Zukov vzestup a pad velkeho generala

 

:-)

 

Jeste jednou diky za ochotu a mej se. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem dočetl posledního Nesba. Ja nevim no - kousani kovovejma nasazovacima zubama?!?!?! Příště bude vokovanej penis na kladce, kterým bude vrah oběti mlátit do hlavy?

 

Taky už mi to přijde přitažený za vlasy, Harryho mám rád, ale Nesbo už neví coby

 

Jinak bych chlapci potřeboval doporučit nějakou dobrou autobiografii, hlavně aby byla čtivá (např. něco jako Jobs, Open o Agassim, docela se mi líbila i o Muskovi). Dlouho už jsem žádnou nečet a docela bych zase nějakou přelouskal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v zivote prijdes vo vic.   ta knizka se mi take moc nelibi.    :-D  na srazu ti dam rucne namalovanej voucher na jizdu na masine v cene tisicovky. tim bych si predplatil dalsi nepovedene tipy.  nenapadlo mne,ze nemas co delat a furt ctes.   :-D

 

nebo bych ti poslal tohle   http://kultura.zpravy.idnes.cz/bernard-minier-mraz-04e-/literatura.aspx?c=A150126_145949_literatura_vha

mam celou trilogii.  ctu zatim ten prvni dil a libi se mi to.  zaroven se ale bojim,ze mne zase pojebes.  

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v zivote prijdes vo vic. ta knizka se mi take moc nelibi. :-D na srazu ti dam rucne namalovanej voucher na jizdu na masine v cene tisicovky. tim bych si predplatil dalsi nepovedene tipy. nenapadlo mne,ze nemas co delat a furt ctes. :-D

 

nebo bych ti poslal tohle http://kultura.zpravy.idnes.cz/bernard-minier-mraz-04e-/literatura.aspx?c=A150126_145949_literatura_vha

mam celou trilogii. ctu zatim ten prvni dil a libi se mi to. zaroven se ale bojim,ze mne zase pojebes.

To sem cet. :D A hele, ty sraze, dyt sme se nevideli skoro deset let!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...