Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 23. 1. 2024 v 14:07, pebe napsal:

to je vždycky jak z jiný planety tohle auto (ne, není moje🙂 )image.thumb.jpeg.56d40bf4aa106186f64ea0abca0455ee.jpeg

LC500 je strašně krásný auto, ale kdo jel v LFA ví, že je to ještě kousek jinde. Škoda jen, že kvuli euro normám už nic takovýho nevznikne :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 1. 2024 v 21:39, Marty223 napsal:

LC500 je strašně krásný auto, ale kdo jel v LFA ví, že je to ještě kousek jinde. Škoda jen, že kvuli euro normám už nic takovýho nevznikne :((

Minulý rok vyšel facelift LC500 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 1. 2024 v 21:39, Marty223 napsal:

LC500 je strašně krásný auto, ale kdo jel v LFA ví, že je to ještě kousek jinde. Škoda jen, že kvuli euro normám už nic takovýho nevznikne :((

LFA je i designově někde jinde. U LC500 se člověk musí pořádně podívat aby zjistili jestli se kouká na předek nebo zadek. Je to tak zajímavé auto (čti ošklivé), že to nikdy nezestárne, což není ale na škodu. Doma se o tom dost uvažovalo, naštěstí mi to řekli a nenechali to jako překvapení 😅.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, moco napsal:

Mě by asi nevadilo, kdyby mi o tom doma neřekli a koupili by mi to :-))

Neboj, blbě jsem to napsal. Táta občas dotáhne auto a dopředu mi to neřekne, jakože překvapení. Naštěstí to zatím bylo z toho co nás oba zajímá. Toto měla být paní na každý den a naštěstí se mi o tom zmínil. Abych zase jen nehanil, motor je ale určitě parádní a zpracování možná i na úrovni Bentley.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Americkej, parada. Kam jste to vytahli? Premejslim o necem podobnem, s prckem na tejden, jen misto asfaltu sotolina, spani v aute, grilovat maso a tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, cubic napsal:

Neboj, blbě jsem to napsal. Táta občas dotáhne auto a dopředu mi to neřekne, jakože překvapení. Naštěstí to zatím bylo z toho co nás oba zajímá. Toto měla být paní na každý den a naštěstí se mi o tom zmínil. Abych zase jen nehanil, motor je ale určitě parádní a zpracování možná i na úrovni Bentley.

Já to teda nikdy neřídil, ani v tom neseděl, ale dle dostupných zdrojů to účel, na který to bylo vyrobeno, splňuje fajn – tedy dálniční kupé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TLD: Vykoumali jsme 14 dní na Sicilii. Mimo sezonu je to tu príma, všude mraky místa. Bez turistů a i fajnový hotely jsou za rozum. Má to svý zásadní nevýhody: musíš přejet zimní dolomity a pak tady brousit ty úžasný nekonečný serpentiny na zimákách, což je vlastně škoda. Příště bych přemejšlel, jak sem poslat předem komplet letní sadu. Jak to mám trochu přemotorovaný, jsem skoro furt na výjezdech v protiprokluzu, takže i to o polovic slabší Zetko přede mnou jede akorát. Až na pár novejch cest je tu eMkovej podvozek o hubu, i nájezd a výjezd z trajektu bylo divadlo. Asi po návratu zvážím postavit devěttrojku na stavitelnej podvozek od Bilsteina s vyšším zdvihem. Ale vzhledem k tomu, že už mne ta česká zima utahala, tak vypadnout kamkoli dává smysl. 

DSC01467.JPG.265dc70675132b795e994a0d7cf7fa4c.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, TLD napsal:

Americkej, parada. Kam jste to vytahli? Premejslim o necem podobnem, s prckem na tejden, jen misto asfaltu sotolina, spani v aute, grilovat maso a tak :)

Já plánuju jet trasy podle knížky "Alpy bez asfaltu". Jsou tam popsaný a zmapovaný cesty od obtížnosti A do E (vlastní hodnocení), takže si každý vybere kam se s autem odváží. Autor to vše projel s Defenderem, ale potkával na několika cestách i obyč předokolky, kdy prostě italové jeli na piknik.
Já se taky chystám s našim prckem, že vezmeme Outback na nějakou tu A, B na rozkoukání. Jsou tam hodnocený trasy i podle atraktivity (výhledy, opuštěné italské pevnosti, apod.)

 

Alpy-bez-asfaltu-baner.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Americkej, dekuji za info, paradni vejlet! Na me uz daleko, mam v hlave Ligurii, nebo jih Chorvatska s trochou Vinnetoua :) Je tam kolem 15C a slunicko a to by bylo fajn.

Steke-m, doporucuji. It/Fr rozhrani mam celkem projete, neco ve Slovinsku.

S OB tam uvidis dost, kdyz bys dal neco na spodek, tak se da rict ze skoro vetsinu. A spechej, dost se toho rusi, zakazuje a zanika. Da se tam fakt zustat par dni, aniz bys musel ,,do mesta´´, v sezone velkej naval. Pokud by se Ti nechtelo tahnout daleko, tak It/Slo pomezi nabidne celkem hodne a po dalnici ses za par hodin na miste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 1. 2024 v 9:33, Steke_m napsal:

Já plánuju jet trasy podle knížky "Alpy bez asfaltu". Jsou tam popsaný a zmapovaný cesty od obtížnosti A do E (vlastní hodnocení), takže si každý vybere kam se s autem odváží. Autor to vše projel s Defenderem, ale potkával na několika cestách i obyč předokolky, kdy prostě italové jeli na piknik.
Já se taky chystám s našim prckem, že vezmeme Outback na nějakou tu A, B na rozkoukání. Jsou tam hodnocený trasy i podle atraktivity (výhledy, opuštěné italské pevnosti, apod.)

 

Alpy-bez-asfaltu-baner.png

To jsem neznal, díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 2 hodinami, brownwld napsal:

Tak co, neodzimovali jste dneska uz nekdo? :) 

ja jo 😉 i kdyz ja nezimuju jelikoz zima stejne vicemene skoro neni, kdyz je sucho a vyleze slunicko, tak neodolam 😉 

IMG_1899.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...