Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Já to vidím podobně, jako Klokan ... a musím mu dát za pravdu. V případě, že mě ženská tahá za vocas a někde mě podvádí s nějakým vometákem, tak bych ji poslal do ... k šípku. Ale jinak klasické krizovky, hádky a podobně bych se snažil hasit a narovnat, ne v případě, kdy toho žena využívá ve svůj prospěch a plánuje úlet jinam, ale v tom případě bych ji sakra zatopil u soudu, protože děti by byly na prvním místě (pro mě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som mal podobnú skúsenosť, jedno dieťa. Klobadysek i Mira vedia ako bolo a ďakujem im tymto za obrovskú podporu. Vsetko bolo v sedych farbách. Zivot sa mi zrútil ale časom mi do života vošli noví ludia. Chcem poukázať len na to,že som sa mylne domnieval ze uz nic nebude super. Naopak mám neporovnateľne krajší a lepší vztah 6rokov prave. A veci ktoré sa dejú maju svoj zrejme ďalší zmysel.

Ja som išiel do lepšieho vzťahu. To dokonca nemozem ani porovnávať. Držím palce, bude určite fajn ! Venuj deťom lásku neobmedzene tak ako doteraz . Oni neskor pochopia...

Upraveno uživatelem gerhard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, už jsem to tu jednou psal...

 

Hádka se ženou je něco jako paralympiáda.

.I když vyhraješ, stejně zůstaneš kripl.

 

Tak ať to vše dopadne pro tebe a děti co nejlépe... ;)

Tomu se moje žena moc nasmála a dodala "A to jsi ani nevyhrál" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak me napada, ze si nemuzu vzpomenout na nikoho, kde by iniciatorem rozvodu byl chlap

 

Hele také se hlásím i když z toho po dvaceti pěti letech FAKT NEMÁM RADOST. Ani na sebe nejsem hrdý a nepřipadám si jako hrdina.

Teď řeším majetkové vyrovnání, na kterém jsme již naštěstí dohodnuti a následně ten rozvod a třeba v tom majetkovém vyrovnání, které jsem si někde opsal z internetu a ve správném zápisu katastrálních čísel se dost plácám.

Celé je mi to tedy nepříjemné, ale na druhou stranu to beru tak, že je to po dlouholetých potížích krok správným směrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som mal podobnú skúsenosť, jedno dieťa. Klobadysek i Mira vedia ako bolo a ďakujem im tymto za obrovskú podporu. Vsetko bolo v sedych farbách. Zivot sa mi zrútil ale časom mi do života vošli noví ludia. Chcem poukázať len na to,že som sa mylne domnieval ze uz nic nebude super. Naopak mám neporovnateľne krajší a lepší vztah 6rokov prave. A veci ktoré sa dejú maju svoj zrejme ďalší zmysel.

Ja som išiel do lepšieho vzťahu. To dokonca nemozem ani porovnávať. Držím palce, bude určite fajn ! Venuj deťom lásku neobmedzene tak ako doteraz . Oni neskor pochopia...

 

Sem ani nevěděl Gery, že Tě znám už tak dlouho, ale nakonec se potvrdilo to co jsme Ti říkal. BUDE LÉPE !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele také se hlásím i když z toho po dvaceti pěti letech FAKT NEMÁM RADOST. Ani na sebe nejsem hrdý a nepřipadám si jako hrdina.

Teď řeším majetkové vyrovnání, na kterém jsme již naštěstí dohodnuti a následně ten rozvod a třeba v tom majetkovém vyrovnání, které jsem si někde opsal z internetu a ve správném zápisu katastrálních čísel se dost plácám.

Celé je mi to tedy nepříjemné, ale na druhou stranu to beru tak, že je to po dlouholetých potížích krok správným směrem.

Cože Miro, i Ty? No ty vole ... tak to čumim, jak vopařenej :eek: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...