Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Jojo zrovna tím procházím . . . tento měsíc by to už mělo snad být definitivně dořešeno. Jen pro info. 1 dítě (3 roky). Oficiálně v její péči ale prakticky střídavka. Nevýhoda je placení výživného, když ho máme téměř půl na půl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobní potřeby ? tím je myšleno například oblečení, osobní kosmetika, ale třeba i šperky, které svou cenou nějak výrazně nepřevyšují standardy rodiny (tedy jejich koupě rodinu nezruinovala)

 

kdyz ses papirove na kilo alimenty, jak psal jeremy, tak ti naky rolby a pamy projdou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od dospělých se čeká, že se budou chovat dospěle. I za cenu diskomfortu a přetvařování. 

ono sa to chvilku da, ale potom si chvilku pred smrtou ako to pisal YPO..

 

vzdy je to smutne ked vztah konci, ale tam kde nieco konci, nieco nove zacina. a to nemusi byt vobec zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do předmanželské smlouvy si můžeš imho dát, že výdělky i dluhy z podnikání zůstavají tomu, kdo je vytvořil, majetek nad určitou hodnotu patří tomu kdo ho platil atd. Jde tam, co jsem pochopil, určit i případnou výši výživnýho. Vůbec ale netuším, jak se na to pak dívá soud a jak moc se ta smlouva dá obejít.

 

To je ale teď zbytečný řešit, Jeremymu přeju ať mu to dopadne co nejlíp s děckama i výživným. Vůbec si nedokážu představit, že bych to měl řešit a popravdě se toho bojím jak čert kříže. Nikdy člověk neví, jestli ho to za pár let taky nepotká :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale to je rada spíše pro ty, co se se stříbrnou lžičkou v hubě narodili a i oženili.

To spíš naopak. Ten kdo měl majetek už před svatbou tak tento nespadá do SJM. Naopak ten kdo vybudoval karieru/firmu a získala majetek až během manželství toho se to více dotkne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, samozřejmě že jsem po první zmínce nezačal hledat právníka. Po 11 letech se 2 dětmi přece je fér se aspoň půl roku poctivě oboustranně snažit. Investoval jsem do toho třetinu roku, zhubnul 10 kilo a prakticky vůbec nespal, jak mi furt hlaou šrotovalo, co mám udělat, aby bylo líp, co jí mám večer říct, aby se drobet uklidnila.. atd.

A pak najednou člověk zjistí, že celou tu dobu už stejně byla rozhodnutá a připadá si jako kretén.

Takže tak. Ale teď už to mám jednodušší, vím přesně, co chci a cesta už je jen jedna, takže se nemusím rozptylovat planými nadějemi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy, když už jsou karty rozdané, tak ti držím palce, ať z toho vyjdeš nejlíp. Prošel jsem si tím taky, jako mnoho z nás, bylo to na hovno, ale nelituji - navíc má druhá žena je hotový poklad ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se bavim s klukama co uz se jednou rozvedli tak pry druha zena je vetsinou jeste horsi nez ta prvni ale samozrejme ze to neni pravidlo.Bohuzel se lidi vybarvi pri prvnim "pruseru" a je to svym zpusobem "loterie"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...