Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Restaurace Máchova; 16. 1. 2019; 18:00

 

01. Melly

02. dr. sphinx (radši 17.)
03. Joy (70%)
04. Ruiz.aw
05. Tittus
06. Waya03
07. kuncák7
08. Tikzot (60%)

09. Ilumidam (50%)

10. Lukyn77

11. Povidláček

12. John_Lenon

13. neumann

14. Teatime

15. beeman

16. Kid_A a.k.a. Glycine chrono killer  (50%)
17. Bezous  (50%)
Upraveno uživatelem Bezous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole tady se měsíc analyzuje, studuje, spekuluje, kontroluje video a fotky, spoustu členů to tady řeší, mění se názory na formáty srazů, apod. A nakonec pan majitel, kterej je od začátku v naprostém klidu v cizině je najde zabordeleny doma?!?!?! To je jeste větší komedie, než na začátku a dovolte mi rict, ze pan majitel je idiot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Frantik: já myslím, že idiot je někdo, kdo třeba jezdí nalitej autem nebo volí komouše. Kdyby došlo ke křivému obvinění někoho konkrétního, vše by to mělo horší pachuť. Pokud se feltharg vožral, odcházel ve spěchu nebo já nevím co, a nakonec se v pohodě přiznal že hodinky našel, neviděl bych to jako tragédii :cheers:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to jako tragédii nevidím. Jen ze na vsech z toho srazu bylo podezření, ze jsou zloději, ze do Gatu chodili delegace prosit o video a teď jsme tam za debily, ze se tady dávala ultimáta a hrozilo předáním na policii (i když to bylo jen naoko) a ze se řešilo, jak zabezpečit další akce proti zlodějům, apod. a pak se hodinky jakoby nic najdou u majitele, kterej neumí chlastat a hlídat si svoje věci a narkne raději 20 dalších lidi z krádeže a jede se dal :-) No me to jako malinka idiocie přijde.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me muže existovat něco jako nepsaná dohoda mezi navratilcem a majitelem, který to vzal na sebe. Hodinky se mu vrátily. To se nikdy nedozvíme. Je přece nesmysl aby je našel ted po takové době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co kdybyste to přestali řešit? Nikdo obviněný nebyl, nikomu se nic nestalo, rozhodně ne nikomu z těch, co to tu nejvíc rozpitvávají. Pokud majitel bude chtít říct vic k tomu, jak se hodinky ztratily a znovu našly, jistě tak udělá. Pokud ne, je to jeho věc a mělo by to všem, kterých se to netýká, být jedno.

Upraveno uživatelem Melly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslím, že všechno zlý je pro něco dobrý, ano odehrály se tu zajímavé věci, zase není na škodu zamyslet se nad zabezpečením srazů a v budoucnu třeba přejít kompletně do nějakého podniku, kde budeme mít úplně uzavřený prostor. Bude to nejen lepší co se týče bezpečnosti, ale i co se týče hluku a dalších vlivů od ostatních hostů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Restaurace Máchova; 16. 1. 2019; 18:00

 

01. Melly

02. dr. sphinx (radši 17.)
03. Joy (70%)
04. Ruiz.aw
05. Tittus
06. Waya03
07. kuncák7
08. Tikzot (60%)

09. Ilumidam (50%)

10. Lukyn77

11. Povidláček

12. John_Lenon

13. neumann

14. Teatime

15. beeman

16. Kid_A a.k.a. Glycine chrono killer  (50%)
17. Bezous  (50%)

18. xbraj19 (50%)

 

A co aplikovat přístup, že místo akce se pošle až do SZ přihlášeným? To není úplně blbý systém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to jako tragédii nevidím. Jen ze na vsech z toho srazu bylo podezření, ze jsou zloději, ze do Gatu chodili delegace prosit o video a teď jsme tam za debily, ze se tady dávala ultimáta a hrozilo předáním na policii (i když to bylo jen naoko) a ze se řešilo, jak zabezpečit další akce proti zlodějům, apod. a pak se hodinky jakoby nic najdou u majitele, kterej neumí chlastat a hlídat si svoje věci a narkne raději 20 dalších lidi z krádeže a jede se dal :-) No me to jako malinka idiocie přijde.

 

Souhlas.

 

Kolega feltharg zde měl jednoduše jako chlap napsat, že je pitomec a že se omlouvá se a stačilo by to. Formulace jakou zvolil je spíš červenej hadr na bejka. Na další sraz nechť si kolega  polepí svý hodinky jmenovkou.

 

 

Pokud ne, je to jeho věc a mělo by to všem, kterých se to netýká, být jedno.

 

Samozřejmě se to týká všech kteří na srazy chodí.

 

 

Ja si myslím, že všechno zlý je pro něco dobrý, ano odehrály se tu zajímavé věci, zase není na škodu zamyslet se nad zabezpečením srazů a v budoucnu třeba přejít kompletně do nějakého podniku, kde budeme mít úplně uzavřený prostor. Bude to nejen lepší co se týče bezpečnosti, ale i co se týče hluku a dalších vlivů od ostatních hostů.

 

Jasně, dneska je strašně moderní, když mladej šlápne do hovna, reagovat ve stylu, to je cool, fakt dobrá zkušenost ... takže vlastně se nic zabezpečovat nemusí, protože se zjistilo, že sme v průměru slušní lidi a nekrademe si hodinky, že.

Přesně takhle vznikají všude omezení. Pár blbů něco provede a nejlepší je to vyřešit plošným omezením. Tak tady snad ne. Díky.

 

 

Restaurace Máchova; 16. 1. 2019; 18:00

 

A co aplikovat přístup, že místo akce se pošle až do SZ přihlášeným? To není úplně blbý systém.

 

o.k., takže já tu Máchovu zruším, zvedneme mlhu a potajmu rozešleme SZ všem (i těm 25-50%), s adresou Máchovy restaurace. Ono je totiž v Praze tolik vyzkoušenejch podniků, že můžeme dokonce losovat :-)

"Pane štábní, vy ste hlava ... "

 

 

Každopádně za mě sem rád, že to dopadlo ve výsledku dobře.

 

Co se týká vizitek, nemyslím že to je blbý nápad. Určitě pro nováčky super. Když se ti postupně představí deset patnáct lidí, jeden křesním jménem, druhej přezdívkou, tak to může být dost chaos.

 

A protože sem si to vymyslel, tak si to vezmu jako bojovej úkol, abych tu jen neprudil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se omluvit, ale zkrátka v tom asi nevidím až takovou kovbojku, jako někteří. Něco se stalo resp. vlastně nestalo. (naštěstí to má šťastný konec).

 

Každý, ať si to přebere po svém, jsme snad dospělí lidé, ne? Někdo přestane na srazy chodit, někdo bude opatrný, někdo nebude řešit nic a znovu zas hodí 10 hodinek do placu a nebude si jich pár hodin všímat. Každý by snad měl být dost příčetný na to, aby si to rozhod sám. Za své hodinky si každý zodpovídá sám. Možná se změní koncept srazů, nevím, až to přijde, tak to přijde, na srazy chodit nepřestanu.

 

Přijde mi ale, že tu spousta lidí čeká, že se jim dostane nějakého rozhřešení nebo zadostiučinění, nebo nevím, co čekají. Svět tak nefunguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, dneska je strašně moderní, když mladej šlápne do hovna, reagovat ve stylu, to je cool, fakt dobrá zkušenost ... takže vlastně se nic zabezpečovat nemusí, protože se zjistilo, že sme v průměru slušní lidi a nekrademe si hodinky, že.

Přesně takhle vznikají všude omezení. Pár blbů něco provede a nejlepší je to vyřešit plošným omezením. Tak tady snad ne. Díky.

 

Ani jsem tak nemyslel, že my by jsme si navzájem kradli hodinky. Spíš, že se může nachomejtnout někdo kdo v podniku je, ani nemusí sedět doma za kompem a čekat až se tu domluvíme na srazu.

 

Myšlenka srazů v soukromé místnosti se mi vždycky líbila, je to i dobrá příležitost, mě osobně by se líbilo kdyby se jednou za čas mohl na sraz pozvat někdo třeba od nějakého dealera a dotáhnout pár kousků na ukázku. Myslím si, že 20-30 milovníků hodinek jsou pěkná příležitost pro ně třeba utrhnout nějakej obchod a pro nás příležitost vidět ještě víc hodinek a třeba se dozvědět něco víc. Ovšem nikdo se nebude hnát s kufrem plným novejch kousků do ?polouzavřeného salónku?.

 

Za navrhování ?omezení? se teda omlouvám, jak říkáš jsem ještě mladej a asi to mám v krvi kvůli zaměření studia, nesnažím se tu nikomu nic vnutit, jen třeba mě by to přišlo fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cedulky jsou mi asi jedno, kdyz budou, budou. Kdyz ne, taky to zvladnu.

 

Jelikoz je ale toto verejne vlakno, kam se dostanou i neregistrovani navstevnici, nespecifikovat misto srazu verejne mi neprijde jako spatnej napad. Rekne se datum a cas a dle toho, kdo se prihlasi, tak se pak posle SZ s mistem konani. To minimalne zabrani nejakym tiparum, kteri tu dost mozna brouzdaji po foru, ani o nich nevime. A ano, posle se to i mene procentnim ucastnikum, kdyz budou na seznamu. V cem je problem? Ted uz je to samozrejme jedno, kdyz jste vystrelili tu restauraci predem, ale priste, mozna to bude Gate, mozna Machovka a nebo taky nekde jinde. Kazdej tu chodi nekam cas od casu do podniku a kazdej tu ma oblibeny podnik. Muze se to tocit. Je jasny, ze se ne vzdy hospoda zavdeci kazdemu, viz treba ten Gate, kde i pres to bylo srazu pomerne dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen si troufnu připomenout, že ještě donedávna jsme si mysleli, že hodinky vzal někdo z členů, nikoliv nějaký "tipař". Domnívám se, že to byla stejná story i u martarových PSI, ne? V tom případě uzavřená místnost ani cenovky toto stejně vyřešit nemusí. Problém bych s tím osobně neměl, dopravím se po Praze kamkoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ano, Melly. Ale tim, ze nezverejnis misto, minimalne omezis to, ze se sem nekdo nenapise a na sraz stejne dojde. Takovych pripadu bylo taky dost. Lidi bydli kousek od mista srazu, nenapisou se a kdyz jim to vyjde tak dojdou. Naopak nekdo, kdo se napsal, tak nedojde. A tim padem pak nemas vubec prehled o tom, kdo tam vlastne je a kdo ne. Riziko ukradeni hodinek tam bude vzdy, ale timhle ho trosku snizis.

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak ono k němu došlo, i s výhrůžkami (aspoň ne veřejně). To je třeba pro mě důvod, proč na srazy chodit přestanu.

Tohle je asi na mě, viz jak jsem psal. Před nějakou dobou a co tu kopíroval Bert. Dle videa tam zbylo několik lidí co to mohla být a zkusil jsem to... toť celé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...