Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Do Jiří Korn teamu se doufám hlásit nemusím, pojďme ale teda vykopnout nějaké datum v tom fajnovém podniku. Lukyne? Co třeba něco v lednu na způsob 9/10 nebo 16/17?

 

nickolas: to to s tou jmenovkou fakt tak prožíváš? no jestli jo, tak s tebou všechny klidně obejdu a představím tě.

Mne to prijde jenom takovy nedustojny, nebo jak to rict. Proste si s cedulkou pripadam jak kokot. Nerikam ze bez ni nejsem, ale citim se lip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se za cedulky přimlouval. Dokonce překousnu, že budu vypadat jak mormon. Na srazu jsem byl tuším čtyřikrát a doteď si spojím xicht a avatarem jen u málokoho. 

 

1. Melly

2. dr. sphinx (radši 17.)

3. Joy (70%)

4. Ruiz.aw

Upraveno uživatelem Ruiz.aw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jmenovku budu mit v marnici, visici na palci u nohy, doufam...

Na srazu se kazdymu zretelne predstavim, ale s cedulkou tam fakt sedet nebudu. Kdyztak budu na baru a muzete me pozdravit cestou na zachod. Chapu ze moc moznosti, jak eliminovat zlodeje, neni. Jako jedinou vidim neverejne srazy, a ani tady si nejsem jisty. Ale cedulku fakt ne, tedy za me.

Tak kolega se už představil, tak teď se představím já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR! Hodinky Glycine se NAŠLY!

 

Tak všichni zainteresovaní to již vědí, tak zbývá ještě napsat sem:

Ztracené hodinky se našly, ztratil jsem je vlastní blbostí a až po návratu z ciziny jsem je měl možnost najít - a našel!

Žádný zloděj tedy na srazu nebyl, obviňování je tedy bezpředmětné a tímto prosím o ukončení jakýchkoliv spekulací a offtopicu.

Pokud mne bude chtít někdo počastovat "gratulací", tak prosím do SZ nebo Žumpy, tady to prosím neplevelte.

 

Díky moc všem za podporu a pomoc a snad se reputace fóra zase trochu zvedla.

 

Přeju klidné přežití předsvátečního shonu a krásné Vánoce a ahoj na příštích srazech!

 

Filip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rezervace potvrzena na níže uvedený termín. Vysvětlil jsem, co sme za tlupu a že bychom neradi, aby mezi námi seděli cizí lidi, tedy máme celý salonek pro sebe.

 

Restaurace Máchova; 16. 1. 2019; 18:00


01. Melly
02. dr. sphinx (radši 17.)
03. Joy (70%)
04. Ruiz.aw
05. Tittus
06. Waya03
07. kuncák7
08. Tikzot (60%)

09. Ilumidam (50%

10. Lukyn77

11. Povidláček

Upraveno uživatelem Lukyn77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR! Hodinky Glycine se NAŠLY!

 

Tak všichni zainteresovaní to již vědí, tak zbývá ještě napsat sem:

Ztracené hodinky se našly, ztratil jsem je vlastní blbostí a až po návratu z ciziny jsem je měl možnost najít - a našel!

Žádný zloděj tedy na srazu nebyl, obviňování je tedy bezpředmětné a tímto prosím o ukončení jakýchkoliv spekulací a offtopicu.

Pokud mne bude chtít někdo počastovat "gratulací", tak prosím do SZ nebo Žumpy, tady to prosím neplevelte.

 

Díky moc všem za podporu a pomoc a snad se reputace fóra zase trochu zvedla.

 

Přeju klidné přežití předsvátečního shonu a krásné Vánoce a ahoj na příštích srazech!

 

Filip

Tak super, že to byl jen jiný hrníček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...