Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

Mě tedy přijde jako top na léto nylon.  Upravuji si nato na RAF strap,  a je to príma.  Ten nylon dejchá,  a když du z vody tak si to přehodím na jinej.  Sem to takhle praktikoval u moře.  Výhoda je že to člověk přehodí stejně rychle jako to zapne.   A mesh je príma, ale ta váha.  Za mě vizuálně ok, ale jinak zklamání.

To praktikuju taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jupí nové oblečky,  jeden RAF strap,  jedno ultimátní Zulu do lesa a na zimu stylovou kožku.

Té barvě jsem neodolal. post-40768-0-73093900-1515432518_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tyhle přírodní řemeny mám takový knihařský fígl.  Je to tlustá lehce probarvená kůže.  Tuhý na ruku a docela to trvá než se vytvaruje.  

Fígl je následující.   Nový řemen dát tak na deset min do vody.  Pak nasadit na hodinky.  Z papírového kapesníku si udělat pásek,  omotat kolem zápěstí.  Přes to dát hodinky a zapnout na pocitově těsnější.  Nechat na ruce do rána.   Pak použít nějakou dobrou inpregnaci na kůži.  Pokud je dobrá,  tak se jen decentně změní odstín řemenu a kůže dokonale změkne.  No a druhej den po sundání a nasazení sedí jak za půl roku nošení.

Ten papírový kapesník vytvoří potřebnou vůli.  Při shnutí nedovolí se kůži smrštit a nestudí to do ruky.  Na kůži a to veškerou používám tohle.

http://www.noble-house.eu/catalog/product_info.php?cPath=30&products_id=61

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umělé zajetí řemenu dokonáno,  sedi jak pr.. l na hrnci.

Jemně probarvená přírodní kůže má něco do sebe.  Ke stylu vintage velmi vhodná.

 

post-40768-0-10430700-1515520855_thumb.jpg

post-40768-0-93194600-1515520864_thumb.jpg

post-40768-0-66842300-1515520878_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přezul na ultimátní letní zulu do lesa.  Ten nylon je tuhej,  jak kotvící pásy na náklad.  To by utáhlo auto.  Doufám že se přizpůsobí. Ta olivová tomu dává takový svěží vzhled.

post-40768-0-86386700-1515936859_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já úchylně měním jednou tejdně řemen.  Pak mám pocit,  že mám furt nový kukačky.  

Nylon je možná levný materiál, ale na ruce asi nej.  Respiruje.  Nelepí se tak jako kůže.

Tohle je set up na konec světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...