Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Sorry rychle citanie. Na vyber bolo vsetko mozne ale vybral som si Trophy lebo som ju chcel vyskusat. Tiez ma nastavitelne plexi a kedze som velky tak bezne kapotaze mi robia len problem a masin bez kapotaze zase v pozicovniach vela nie je.. toto vyzeral byt spravny kompromis a aj bol. Skoda ze to malo (zrejme) priplatkove gelove sedlo, ric ma bolela este vcera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry rychle citanie. Na vyber bolo vsetko mozne ale vybral som si Trophy lebo som ju chcel vyskusat. Tiez ma nastavitelne plexi a kedze som velky tak bezne kapotaze mi robia len problem a masin bez kapotaze zase v pozicovniach vela nie je.. toto vyzeral byt spravny kompromis a aj bol. Skoda ze to malo (zrejme) priplatkove gelove sedlo, ric ma bolela este vcera :)

Tak to jo, pekny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem se rozhodl pro stroj. Budee to nove R1200RT. Chtel bych se pred objednanim poradit o doplnkove vybave:

Bezklicove startovani - ano ci ne?

Centralni zamykani - ano ci ne?

Dynamicka ESA - tady jsem asi nejvic nerozhodny a pokud se nechcete zdrzovat ostatnim, tak aspon tady poradte prosim.

 

Diky moc za rady. Vicero hlav vic vi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl pro stroj. Budee to nove R1200RT. Chtel bych se pred objednanim poradit o doplnkove vybave:

Bezklicove startovani - ano ci ne?

Centralni zamykani - ano ci ne?

Dynamicka ESA - tady jsem asi nejvic nerozhodny a pokud se nechcete zdrzovat ostatnim, tak aspon tady poradte prosim.

 

Diky moc za rady. Vicero hlav vic vi.

Esa ano, vyborna vec ktoru casto pouzivam, bezkluc zamna nie, dalsie kurvitko, na gsa jeden nechal klucik v kufry nastartoval a isiel, klucik sa vyklepal a spadol do nenavratna,,, ked jazdec zastal o 490km vypol motor a uz nenastartoval.. Nehovoriac o problemoch s vickom nadrze, atd,, treba nastudovat a rozhodnut sa spravne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se porozhledl, ze bych po peti letech zas neco koupil a tvl co to je? Nekdy v roce 2014 asi sem mel nabidku na bandita 650 v kapote fungl za 140... Mt 09 sla nekdy tou dobou za 130... Dnes mt09 260??? Gsxr 1000 pul mega??

 

Chtel bych dvouval, 650 max. 800 asi, na pohodu... Asi neco ve stylu SV 650N, cestovni enduro asi ne, to mam jeste čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl pro stroj. Budee to nove R1200RT. Chtel bych se pred objednanim poradit o doplnkove vybave:

Bezklicove startovani - ano ci ne?

Centralni zamykani - ano ci ne?

Dynamicka ESA - tady jsem asi nejvic nerozhodny a pokud se nechcete zdrzovat ostatnim, tak aspon tady poradte prosim.

 

Diky moc za rady. Vicero hlav vic vi.

 

ja mam na motorke wireless (aftermarket) a na kluc uz by som nemenil, takze urcite ano.

central - ano

ESA - na cestnu motorku je to podla mna zbytocny luxus a potencialny zdroj problemov.

 

story o stratenom kluci - toto sa ti stane len raz, aj to len ked si z tych menej bystrejsich.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim ze to prave dava zmysel pri zmene povrchu a zatazeni masiny. Cestakom jazdis stale po asfalte.

 

Ale po jakým! Chvíli parádní úsek, že si máš chuť zazlobit a přibrousit stupačky, vo pár kiláků dál zase českej tankodrom. Pak taky když už jsem ztahanej po pár stech (jsem už starší člověk s páteří po záruce a kloubama na repas), je požehnání si povolit podvozek na komfort. Hele, najel jsem s tím přes 30 tkm na Káčku od Tater po Alpy plus párkrát Sardínii, vím co povidám. Mít tu možnost, už bych jinak nechtěl.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...