Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 42 minutami, Americkej napsal:

Naštěstí jsem soudnej chlap a odpovědí proč jí nebrat je mnoho. Další krám do chalupy? Nepotřebuju. Jezdit na ní je nesmysl, neumí nic, co by lépe nezastaly moje současný motorky. Je těžká, výkon jak dnešní šestikila, brzdy naprd. Subjektivně je ošklivá, taková divně nafouklá. Sportovní je kladivovitě-možná pro sebevrahy, na cestování nevím, má fakt divnej posez. Verdikt celkově: děkuji, nechci.

Presne takhle jsem uvazoval v kvetnu a zitra jedu na dovozovou technickou 😀

Asi jeste divnejsi nez ta Tvoje, ale neco me na ni bavi.

Preji hodne zabavy, vypada dobre.

IMG-20221013-WA0004.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Smysluplne jsem vyuzil druhy svatek vanocni a dovezl si dalsi nesmysl😀

Drive se mi spodek Ccka libil ale vysoka coproidni riditka me k tomu vubec nesedela. Az jsem uvidel masinu s nizkymi riditky a zjistil jsem, ze prave tohle nutne potrebuju. Uvidim po par set kilometrech, jestli mi neupadne prdel, nohy nebo zada.

IMG-20221226-WA0000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kotlicku, obecne zkusenosti s velkym pracovnim quadem rikaji, ze je vhodny na ledacos, ale napriklad na vozeni dreva vubec. Skoncilo to u minitraktoru Iseki 4x4. V kazdem ohledu na praci lepsi. I na odklizeni snehu a dalsi veci na dedine kolem baraku. A to nepocitam mizive naklady na provoz a udrzbu oproti quadu. Quady jsou urceny na neco jineho, na tohle se to fakt nehodi. Kdyztak Ti poslu SZ s telefonem a muzu Ti o tom sahodlouze vypravet 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělaj Bellky vycházející z retro kokosek. Do tý bych šel. Je to retro s tím, že je to stylovka použitelná i na velký bajky.

https://www.motovsem.cz/bell-custom-500-solid-vintage-white-p361839/?vid=361843&gclid=CjwKCAiAwc-dBhA7EiwAxPRylKb2wrjUklJdKn3YP9Nls4Paxi-xgW6Opymnb0Pvv0ib7pjAe9H6cRoCO80QAvD_BwE#gallery

jdou k tomu kupovat i plexy a motokrosový kšiltíky atd..

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...