Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Ta je parádní, odjakživa se mi líbí... Teď když jsem se rozhodl, že o válec povýším, byla v hledáčku, ale nakonec mi do cesty spadla zase Brambora.

Ta historka z kruháče, proto čekám, až bude trochu počasí. To, že se to občas dá přežít bez umrznutí neznamená, že se člověk nějak extra sveze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem si vzpomněl jak jsem v Rumunsku přejel toulavýho psa. Blbec šel po straně a najednou mi tam skočil. Nešlo s tim už nic dělat. Rozkmitaly se mi řidítka a jen jsem koukal kde si ustelu. Naštěstí jsem to ustál.... fuj. Od tý doby jsme ty rumunský obludy objížděly velkým obloukem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neudelame nejaky chrono-moto sraz?

Jinak ja mam letos uz 1200km, loni jsem poridil Bonnevilla T120 na Ohlinsech s Brembo brzdama, takovej skoro Thruxton :) a strasne me tohle oldschool “zavodni” pojezdeni bavi :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 3. 2023 v 18:50, M3maniac napsal:

Tak já včera prvních 274 km a bylo super až na srnku která mi v kilu vyběhla 2 metry před motorkou, no haluz viděl jsem jen hnědou čmouhu a ani jsem nestihl brzdit. No díky tomu nahoře. Svačinka v lese je fajn.

6C9472F8-6DBF-4615-9818-DC0D4C90E161.jpeg

75EC3414-3BAD-4532-A726-2C4F099B2213.jpeg

Pěkné, snad až na tu kudlu zapíchlou do stolu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 21 hodinami, instant napsal:

vyborne. tie prezidentske su California (liate kolesa, kufre, ine svetlo vzadu) ale inac identicky bajk. uprimne zatial najlepsie jazdiaci dvojvalcovy cruiser a to som ich uz mal.. no skoro vsetky :)

O vikendu jsme byli na comu v guzzi muzeu. Super zážitek. Ten dvouval plus kardan je jako socha. Zaujal mě motor V8 obsah 500ccm s 80 ps.

Si přesedlal z japonců?

20230407_170142.jpg

20230407_170053.jpg

20230407_165956.jpg

20230407_163713.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie nepresedlal, ja mam toho plnu stodolu :) Guzzi som vzdy chcel, len na Griso sa uz moc neposkladam a z 1400viek vzdy som trafil Audace alebo MG21 co nebolo to prave pre mna, chcel som Californiu ale ked som videl nazivo Eldorado tak som to zobral hned. Chlap bol podobny pacient ako ja mal toho plno a nieco proste muselo z domu. Ale u mna chvilu zostane. Dostane novy podvozok a v lete na nej dam par vyletov juhozapadnym smerom. Nech sa pozrie do porodnice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...