Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Cau, na vlky jsem poridil velkeho psa (a az dostavim poridim jeste jednoho :))

Jinak spravne misto jsem vybiral skoro rok... Nez se mi povedlo najit tohle - na konci vesnice, ale bez sousedu - ze tri stran les, z jedne cesta do dediny. Elektrika voda privedena na pozemek. Takze samota, ale moje se tam nastesti nebude uplne bat...

Ano, je to Lambda , jen nevim jestli to cislo je spravne... To si bohuzel nepamatuju :D Jinak okna jsou vysoka spravne, asi to jen vypada na fotce  divne, ale v realu je to dobry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to tak nějak na rychlo spočítal a vychází mi návratnost retenčky za 32 let a vrt za 65let. To pro nás z ekonomického hlediska zřejmě nemá smysl...

Trochu jinej pohled : teď dáš peníze, který se v tom baráku ztratí, ale když to neuděláš budeš platit každý kvartál větší peníze....

A cena vody dolu nepůjde.Mě nevídaně štve, že jsme nádrž na vodu z čovky a dešťovku neudělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DavidLC: tak kdybych měl zaručen určitý úhrn srážek, tak by to bylo jiné, ale každý rok je větší sucho. Takže koupím nádrž a nebudu mít v ní vodu. Navíc jde udělat kdykoliv v budoucnu. Já to ještě neodpískal, ale vážně nad tím uvažuji. Záleží jestli najdeme společnou řeč se zástupci firem, kterým se chystám v příštím týdnu volat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, no, tot otazka.

Mel jsem na mysli vnitrni, ale trochu jsi me rozhodil.

S venkovnimi mame zkusenosti z dlouhodobeho pobytu v zahranici, tam to byl navic "bezpecnostni" prvek.

Co mas zevnitr?

V nasem pripade se jedna o 3 loznice v podkrovi, prizemi neresim. Coz by asi ale vypadalo z venku blbe....

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murphy: ako vravim, u roliet je to bezne. U zaluzii nie.

Liqid: Velux robi aj bezne rolety na vertikalne okna (nie na stresne?). Stresne mam vsade, vyhotovenie velmi dobre, samoinstalacia asi za 30min, bez tahania kablov, ovladanie bezdrotovo (radio, nie infra), napajanie solar + vstavana olovena bateria.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

eskimak: Teď jsem koukal a asi ne, jsem měl za to, že to mají univerzální. Ale je pravda, že jsem to viděl vždy akorát na střeše.

S tymi stresnymi som nadmieru spokojny, tak ma to prekvapilo ze robia aj na bezne okna. Ale stresne okna su hovadina sama o sebe, uz by som do toho nikdy nesiel. S vonkajsimi roletami sa s tym ako-tak da zit (v lete kvoli teplu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...