Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Osobně chci s tím autem projít legálně, protože v něm budu učit druhou neteř řídit a bude v něm jezdit mamka, takže chci cajk.

Jinak jsem už zjistil, že ta nebezpečná závada - kapající benzín, byla opravdu a jen povolená objímka, kterou jsem dotáhl a vše je OK. Chápu, že je lehčí 22 letou holku vyškolit a říct si poté o další 300, ale fakt je problém jí pomoci? Příště si to holt zařídím sám, dotáhnu to před technikem a bude. Ani mě tohle nenaštvalo, jen rozesmutnilo.

U nas ti nedovolia opravu na STK. Raz som den pred STK zbezne skontroloval auto, najma ziarovky. Na dalsi den na STK spiatocka nesvietila. Nastastie je to len lahka zavada takze som presiel a vymenil ju doma, no na mieste to mozne nebolo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas ti nedovolia opravu na STK. Raz som den pred STK zbezne skontroloval auto, najma ziarovky. Na dalsi den na STK spiatocka nesvietila. Nastastie je to len lahka zavada takze som presiel a vymenil ju doma, no na mieste to mozne nebolo.

Aha, myslel jsem si, že to lze ( vím, že táta takhle měnil prasklou žárovku přímo u technika u jámy a šlo to ).

Tak nebudu dělat chytrýho, to jsem fakt nevěděl.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raz som bol na STK kde skontrolovali uplne vsetko. Ci idu stierace a ostrekovace, pasy ci sa zapinaju a odopinaju, ci okna idu hore-dole, truba ci trubi. Proste veci ktore som doteraz nikde nezazil... Stislo mi ritku ale presiel som.

14 rocny focus radsej davam do servisu kde sa o vsetko postaraju. Stoji to sice cele 100-120 eur ale no stress.

Neviem jak v CR ale u nas je uz vsetko pod kamerami a napr. dymiaci diesel uz nevie poriesit ani tento servis.

 

Sent via IPoAC

 

U nas ti nedovolia opravu na STK. Raz som den pred STK zbezne skontroloval auto, najma ziarovky. Na dalsi den na STK spiatocka nesvietila. Nastastie je to len lahka zavada takze som presiel a vymenil ju doma, no na mieste to mozne nebolo.

Tak na Slovensku máte všechno lepší to je jasné:) Tady se zavedlo jen to, že auto musí být fyzicky na technické(musí dělat foto), jinak u zbytku jsou velice benevolentní. Podle mapky co jsem přikládal, jsou v ČR STK kde kontrolují všechno přesně tak jak mají a dostávají se na statistiku přesně takovou, jako je v Německu. Pokud by se současný vozový park přesunul z Čech do Německa, tak v Německu neprojde polovina aut. je to smutné, ale je to tak. Naše moto je: hlavně že to brzdí, startuje a zatáčí(vše ostatní vlastně není potřeba) :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas sa da este kadeco, ale loguje sa to vsetko real time sposobom, takze asi tam uz neni nejaky velky manevrovaci priestor... Ja som takto nepresiel na emisnej pre vadnu lambda sondu, ktora si uzmyslela ze akurat v to rano sa mi vysere na hlavu :) A to som tam bol "po znamosti". Ale ja som za sprisnovanie. To co u nas jazdi kadeco po cestach, to je strasny hnoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou ony legendární CŠA Fortis který skoro nikomu nevydržely ani rok? :D

 

Tvrdíkův nákup, piloti to snad dostávali za odměnu, ale kuncák je asi musel zaplatit, to je přísný..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě vytočila pipina ze Zásilkovny. Dnes mi měli do cykloprodejny naproti baráku doručovat spešl svítidlo na které jsem lámal dovozce 5 měsíců (ne, nikde v Evropě, na e-bay ani na amazonu jej neměli) - no a včíl mi kravka začala do palice rvát jedy, že prý "odesilatel porušil jejich přepravní podmínky", blablabla 180 centimetrů a víc než 10 kilo. Vloni s repráčkama totéž, akorát tehdy tvrdili že balík měl přes "maximálních" 15 kilo (přitom měl i s izolepou 12). Co je mi kurva platné že vím že ta věc má zabalená 140 centimetrů a neváží ani 8 kilo (jeden kus už doma mám) - štěstí že to číslo bylo až z cajzlova, jinak bych jí šel "na kuncáka" zfackovat...  :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wolove, vy my nestojite za odpo :-). Velkej servis byl dělanej loni, čekal jsem na tohle číslo a pustil ty druhé v kompletu, co jsem též měl.

Zlámal bych si ruce.

Takhle se ti bude slonik tezko prodavat. Tyhle hodinky jsou nejaky zaklety, mne teda i ta vterinovka pripada nejaka unavena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, myslel jsem si, že to lze ( vím, že táta takhle měnil prasklou žárovku přímo u technika u jámy a šlo to ).

Tak nebudu dělat chytrýho, to jsem fakt nevěděl.

 

Já taky měnil žárovku u jámy před technikem, to byl rok 2016, o dva roky později už jsem nechal STK na servisu, tak možná za ty dva roky změnili pravidla, nebo je to furt jen o přístupu konkrétního technika. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám na nutný balík včera mi přišla tato SMS.

Dobrý dne přebíráme zásilku xxxxxxxxxxxxx  Předpokládaná doba doručení 2.4. mezi 8 a 14 hodinou ještě upřesníme

Informace na čísle xxxxxxxx

Je to číslo české pošty napřed upozornění že se jedná o speciálně hrazenou službu pak čekáte na volného operátora a tam mi slečně sdělila

To je předpokládaná doba, ale termín doručení je 2-5 pracovních dní.

|Takže zbytečné čekání doma na balík který jsem nedostal pak extra placený hovor za extra taxu s poštou a nic

Nakopat do prdele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš nedorozumění z tvé strany. Informovali tě, že převzali zásilku pro tebe, doručení že by mohlo být tehdy a tehdy (automaticky generovaný údaj), ale že ti přijde přesné info.
Navíc to lze sledovat na internetu. To jsou výhody, jaké dřív nebyly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...