Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, African napsal:

Stále nevidím důvod, proč by jsi měl celou akci komplikovat a volat osm státních kvůli jednomu drzýmu týpkovi bez roušky :D Už takhle to je tady banánistán, ale proč to ještě všechno víc neudělat komplikovanější.....

To byla Vlasto narážka na to, že ve dvou případech sundali osobu MP v počtu 2 na 1, a v jednom případě jich tam bylo 8. :)

Nebo jsi to myslel jako vtip a já su pako, taky možný :cheers:

Každopádně kvituju že tady všeobecně panuje shoda okolo toho že i zástupce PS může být debil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, martar napsal:

 

Červené maso z JIP a Globusu za maso od dobrého řezníka (skok o 50 - 60%, u ryb z lososa, tilapie a pstruha na mořské druhy, které se nechovají, ale pouze loví (skok o 100 - 200%), drůbeží a vejce z JIP a Globusu za totéž z malé biofarmy (skok o 50 - 80%), z mléka Olma na domácí mléko z biofarmy, z obyč sýrů a jogutů z JIP a Lidlu na kozí sýry a kozí nebi řecké jogurty (skok o 80 - 150%)....hlavní podíl potravy z bílé rýže, těstovin, brambor a pečiva (levných) na zeleninu a částečně ovoce (drahé, zejména v zimě). 

to ale není změna jídelníčku z důvodu redukce váhy ale změna kvality surovin, to je snad něco jiného. Jestli si někdo myslí, že když vymění vajíčka z klecového chovu za domácí a zhubne, tak to ne e 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Tom4 napsal:

To byla Vlasto narážka na to, že ve dvou případech sundali osobu MP v počtu 2 na 1, a v jednom případě jich tam bylo 8. :)

Nebo jsi to myslel jako vtip a já su pako, taky možný :cheers:

Každopádně kvituju že tady všeobecně panuje shoda okolo toho že i zástupce PS může být debil :)

Ne, ne, to já si pako, myslel jsem že celou tu akci myslíš vážně :cheers: U nás zpacifikují MP nějakého morgoše pomalu obden a státní tu máme dva dny v týdnu, tak jsem si zkoušel představit jak by to asi fungovalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, pebe napsal:

to ale není změna jídelníčku z důvodu redukce váhy ale změna kvality surovin, to je snad něco jiného. Jestli si někdo myslí, že když vymění vajíčka z klecového chovu za domácí a zhubne, tak to ne e 😉

 

Tak hovor je od začàtku o imunitě, zdravém stylu a stravování. Já lehkou redukci vàhy spojil se zdravějším stylem jidelníčku. A mimochodem, i s těma vajíčkama jsem zhubnul o cca 12 kg. Snažím se jen ukázat svou zkušenost, že pokud to se svým organismem někdo myslí dobře (jako třeba Jarrett), tak to stojí nejen vůli a čas, ale i peníze. Nízkopřijmové skupiny obyvatelstva (a samozřejmě nejen ty) maji v posledních dekádách k dispozici historicky snad nejlevnějši potraviny vč. masa, ale jde často o nekvalitni produkty potravinářskěho průmyslu. Proto je ten rozdíl pfi přechodu na zdravý jidelníček finančně docela znàt.

Sorry za OT, pojďme drbat Volněho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS Zatím co zaměstnance nepustí bez testu do práce tak Volnému budou stavět plexi kukaň už chybí jen aby někoho napadlo postavit mu plexitunel z ulice aby někoho cestou do lavice nenakazil 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se stravování týká tak je to hrozně individuální, záleží i na rodině a pak okolí člověka. Finance v tom hrají roli, ale opět nelze paušalizovat, znám pár který fungují výplata - výplata, kdy jeden si hlídá co jí ve smyslu chápe že Rama máslová je jen rostlinný olej s emulgátory a vodou. A druhá osoba v rodině do sebe lije jen a pouze slazený limonády, zajídá to buřtama s kečupem. První se hejbá jak v práci tak při občasném sportu, druhá osoba práce bez pohybu a sport nezná.

Samozřejmě že první osoba je postavou úplně v normě, druhá osoba je jak bečka. Mimochodem zmíněná osoba, ta nezdravě žijící má po covidu s průběhem dva dny rýma, den zvýšená teplota a nic dalšího ani po x týdnech. Takže kus od kusu, rozhodně bych neházel lidi na hromadu dle BMI ;)

Jo a @mAra_rozhodně na 170 / 91 není bmi 36

V sobotu mi na Slovensku umřel na covid kamarád a bývalý kolega, prokazatelně covid a velmi rychlý progres, nebylo mu ani 60. Zbytek parametrů pravda splňoval co se týká váhy a stravování, bohužel. Byl to velmi dobrý člověk, velká škoda. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, skalis napsal:

Mozna to plexisklo je nejelegantnejsi zpusob jak poukazat na to, jakej to je idiot. Lepsi nez se s nim porad dohadovat a vytvarem mu prostor v mediich. Dostane vybeh a nazdar.

Ale nic. Budu se drzet sveho predsevzeti a setrvam v detoxu.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se oprostím od zdravotní roviny jednotlivce, která je už spíše eticko/zdravotní a znamenalo by to radikálně změnit myšlení lidí... Protože kapitalismus nám přinesl moderní medicínu a pohodlí, máme pilulku na všechno a je to skvělý business

Tak prostě nepochopím tu křečovitou snahu rozvinutého světa, věřit pouze vakcíně jako konečnému řešení a naprosto selhat v primární léčbě, než se podaří naočkovat dostatečné % populace.

Vždyť se vlastně zcela otevřeně řeklo, že obětujeme tisíce lidí, ekonomiku v čekání na to až nám přijdou vakcíny - jako co to je za úvahu ? Lijeme do lidí Remdesivir , který stojí statisíce a podají Vám ho až jste hospitalizovaný - klinická studie byla a nebo spíše nebyla vůbec provedena na relevantním vzorku.

Na druhou stranu jsou tady léky podporující buněčnou imunitu (isoprinosine a jeho deriváty) odzkoušené na desítkách miliónech lidí, ivermektin opět stamilióny lidí - za defakto drobné ... Ano nejsou určené na domácí léčbu Covidu, ale paralen a brufen snad ano ... 

Kde byla osvěta odborné veřejnosti v létě/brzký podzim nad nutností zvýšit hladinu vitamínu D a jiných vitamínů , když se ví že je to klíč k imunitě . Opět věc za pár desítek korun na měsíc.

No a pak tu máme Chaota a Červenou mikinu - jeden blábolí a druhý se vyžívá v demonstraci síly

 

Upraveno uživatelem jrov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo chlapci, je čas na:

Rady doktora

Rady k nezaplacení :

Otázka: Doktore, slyšel jsem, že kardiovaskulární cvičení může prodloužit život. Je to pravda?

Lékař : Vaše srdce je přesně určeno pro určitý počet tepů a tím to končí , neplýtvejte jimi na cvičení. Všechno se jednou opotřebuje.Zatěžování srdce Vám život neprodlouží, to je jako kdybyste si myslel, že když budete autem jezdit rychleji, tak Vám déle vydrží . Chcete žít déle? Dejte si šlofíka!

Otázka: Měl bych jíst méně masa a více ovoce a zeleniny?

Lékař: Co jí kráva? Seno a zrní. A co to vlastně je? Zelenina. Takže steak není nic než efektivní mechanismus jak dostat zeleninu do Vašeho systému.Potřebujete zrní? Jezte drůbež. Hovězí je také dobrým zdrojem listové zeleniny (neboť kráva žere trávu). A vepřové žebírko Vám dodá 100% doporučené denní dávky zeleniny.

Otázka: Mám snížit denní přísun alkoholu?

Lékař: V žádném případě. Víno se vyrábí z ovoce. Brandy je destilované víno, takže kromě ovoce se do těla dostane ve zhuštěné podobě. Pivo se vyrábí z obilí , klidně pokračujte v jeho konzumaci!

Otázka: Jaké jsou výhody pravidelného tělesného cvičení?

Lékař: Bohužel mne nenapadá ani jedna. Moje filosofie je: když mne nic nebolí , je to dobré .

Otázka : Jsou smažená jídla špatná?

Lékař: To neposlouchej! Dnes už se smaží na rostlinných olejích.Takže jak by ti mohl ublížit další přísun zdravé zeleniny?

Otázka: Pomůže cvičení sedy-lehy posílit břišní svaly?

Lékař: Určitě ne. Když procvičuješ sval, jenom se ti zvětší.Takže jestli chceš větší břicho, pak ano.

Otázka: Je pro mne čokoláda dobrá?

Lékař: Jste blázen? Pochopitelně!!! Kakaové boby! Další zelenina! Je to nejlepší pohodové jídlo v dosahu

Otázka: Je plavání dobré na figuru?

Lékař: Pokud je plavání dobré na figuru, pak mi vysvětlete velrybu?

Otázka: Jsou pro můj životní styl nezbytné hezké tvary?

Lékař: Jistě, ale zaoblené.

A pamatujte si: Život by neměl být cestou do hrobu s cílem dorazit tam v atraktivním a dobře opečovávaném těle, ale raději občas uhnout z hlavní - v jedné ruce Chardonnay a v druhé čokoládu , tělo opotřebované, vyčerpané, ale s pokřikem "Páni, to byla jízda !!!"

ROZUZLENÍ:   Jezte a pijte co chcete. Přílišné přemýšlení a obavy jsou to, co Vás zabíjí !!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volny je arogantni idiot. Takovy, ze ho dokonce vyhodili z SPD (pro Slovaky, to jsou takovi cesti Kotlebovci). Ted se jako bezpartajni utrhl ze retezu, bo je mu jasne, ze uz na 100 % nebude znovu zvolen, a dela co dela.

Na druhe strane je smutne, ze snad zadny jiny poslanec nejak proti covidovym opatrrnim aktivne nevystupuje, myslim tim realne, ne jen pindanim ve snemovne; pritom PS je Babisem opakovane ojebavana. Podle me je to uz kalkul do rijnovych voleb ve stylu "nechme to Babise po*elat co nejvic, at jsou lidi jo nas*ni", jenze za to budeme ty zbyvajici mesice platit krvavy penize.

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, geometr napsal:

nad timhle jsem premyslel uz vloni na jare. asi jen blazen by tehdy prispel ke vseobecne panice vyrokem, ze tu mame smrtici virus a jsme uplne v prdeli s rezervama a systemem. takovou milosrdnou lez, ze je vse ok a stat je ready a o vse se postara, jsem tehdy obhajoval, i to, ze se jeste vsichni ti sasci fotili pred nemocnici, u skladu, u letadla, v cervenych svetrech...

nicmene podle me tahle informace mela zaznit mnohem drive a ne po roce z ust NKU a hlavne v ruku v ruce s ni mela prijit nejaka koncepce, plan, naprava... a ne na ty puvodni lzi nabalovat dalsi a dalsi.

stejne to nedopadne dobre. do konce lockdownu nestihnou proockovat dostatecne mnozstvi populace, v kvetnu zacne byt hezky a v cervnu uz budou cisla mala a pocit hrozby zmizi, lidi zacnou vice spekulovat o nutnosti vakcinace, protoze nebude v ramci evropy dost ockovanych, bude vetsi tlak na otevreni turisticke sezony i bez tech pasu, navic ti, kteri ockovani odmitaji, budou pod zaminkou patriotismu a podpory mistnich cestovat po vlasti (takze zas dostane nase priroda o to vetsi zahul od neukaznenych turistu) nebo pojedou tam, kde to nebude nutne resit (cestovky v zoufale snaze o zachranu sveho podnikani urcite budou mit snahu najit cesty), coz pripadne prinese nebo vytvori nove mutace, zacatkem zari jeste po viru nestekne ani pes (ani PES), protoze cisla budou jeste celkem dobra a co je nejhorsi, bude pred volbama, takze se zase bude lhat v naprosto novem rozmeru. no a pak si nedovedu predstavit ten maras, ktery vznikne kombinaci rozjizdejici se n-te vlny a sestavovanim vlady a naslednym cistkam na ministerstvech a tak... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, jrov napsal:

když se oprostím od zdravotní roviny jednotlivce, která je už spíše eticko/zdravotní a znamenalo by to radikálně změnit myšlení lidí... Protože kapitalismus nám přinesl moderní medicínu a pohodlí, máme pilulku na všechno a je to skvělý business

Tak prostě nepochopím tu křečovitou snahu rozvinutého světa, věřit pouze vakcíně jako konečnému řešení a naprosto selhat v primární léčbě, než se podaří naočkovat dostatečné % populace.

Vždyť se vlastně zcela otevřeně řeklo, že obětujeme tisíce lidí, ekonomiku v čekání na to až nám přijdou vakcíny - jako co to je za úvahu ? Lijeme do lidí Remdesivir , který stojí statisíce a podají Vám ho až jste hospitalizovaný - klinická studie byla a nebo spíše nebyla vůbec provedena na relevantním vzorku.

Na druhou stranu jsou tady léky podporující buněčnou imunitu (isoprinosine a jeho deriváty) odzkoušené na desítkách miliónech lidí, ivermektin opět stamilióny lidí - za defakto drobné ... Ano nejsou určené na domácí léčbu Covidu, ale paralen a brufen snad ano ... 

Kde byla osvěta odborné veřejnosti v létě/brzký podzim nad nutností zvýšit hladinu vitamínu D a jiných vitamínů , když se ví že je to klíč k imunitě . Opět věc za pár desítek korun na měsíc.

No a pak tu máme Chaota a Červenou mikinu - jeden blábolí a druhý se vyžívá v demonstraci síly

 

EMA přezkoumala nejnovější důkazy o použití ivermektinu k prevenci a léčbě covidu-19 a dospěla k závěru, že dostupné údaje nepodporují jeho použití pro léčbu mimo klinické studie,“ uvádí se na stránkách lékové agentury.

Podle zjištění ivermektin sice může blokovat replikaci viru SARS-CoV-2, avšak při mnohem vyšších koncentracích, než kterých lze dosáhnout při povoleném dávkování. Jak navíc EMA podotýká, většina studií byla provedena na malém vzorku a lišila se různým dávkováním i užíváním dalších léků.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ema-nedoporucuje-ivermectin-covid-19-pandemie-leka.A210322_140518_domaci_vlc?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, jrov napsal:

Na druhou stranu jsou tady léky podporující buněčnou imunitu (isoprinosine a jeho deriváty) odzkoušené na desítkách miliónech lidí, ivermektin opět stamilióny lidí - za defakto drobné ... Ano nejsou určené na domácí léčbu Covidu, ale paralen a brufen snad ano ... 

 

Ehm drobné... 1 tableta 3 mg invermektinu stojí aktuálně cca 100 Kč.

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Liqid Pokud by byla jistota že mi nějaká konkrétní pilule pomůže, furt mi to přijde jako poměrně dobře investované peníze. Doufejme že to nebude potřeba... -_-

@Conrad S tím Íránem jsou pánové z pivovaru Raven kvůli zdejší propagandě trošku mimo - ráj na zemi to není, ale pivovary tam fungují, nealko se prodává ve vyhrazených obchodech a nemuslimské obyvatelstvo může pro vlastní "rituální potřeby" produkovat i alkoholické verze, nemluvě o všudypřítomném pašování. "Aganistán" jsem na mapě nenašel :cool02:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu mimo, jak jsem se pred mesicem valel s covidem doma, tak jsem si parkrat pustil poslaneckou snemovnu.. ten Volny je sice strelenej, ale priznam se, ze par jeho hlasek nebylo spatnych.. volne parafrazuji z hlavy:

- rousku ve snemovne nenosim, protoze celou dobu je v narizeni vlady vyjimka pro poslance.. nechapu, proc tam je ani proc, kdyz me celou dobu nahaneji, ji nejsou schopni ani zrusit.. vetsina mych kritiku si to neni schopna ani dohledat...

- kolega prede mnou tu byl v rousce.. za dobu svého vystoupení si na ni sahl asi dvanackrat, to jsem zvedav, zdali si ji okamzite vymeni..

- kolega Feri ma dlouhe vousy, asi nevi, ze tim se účinnost respiratoru velmi snizuje ..neprileha k obliceji..

- prededa vlady nam sem vozi drahe nevyzkousene leky na vyjimku jako je bamlanidivab (snad jedna davka za 20 tisic), ale levnym lekum jako isopronosin vyjimku dat nechce..

- je pravda, ze predseda vlady je majitelem jednoho největšího testovaciho retezce, proc neodpovi na moji interpelaci..

Docela jsem byl zvedavej, zdali se nekdo postavi celem nekterym jeho hlaskam, ale ani ne.. vsichni skoncili jen u prvni signalni, to je debil.. von i ten slavny flakanec, zacal tim, ze se chtel ohradit proti predsedajicimu Hanzelovi, kteremu se prezdiva desitka, ze si ze vseho v regionech bere uplatek 10% a ten ho vyzval, at jde k nemu... a von sel.. :-)

...nekdy drzy certik nejlepe otestuje hranice a funkcnost spolecnosti... nevim, co je horsi/lepsi ve snemovne.. jestli nekteri uhlazeni smejdi, nebo drzej certik... ale je fakt, ze za ten měsíc stacil vyrobit i dalsi šílenosti typu letadlo nad Brnem...

shrnu to asi takhle, nejaky "rouhac", ktery umi vypichnout a poukazat nahlas na nesmysly neni az tak uplne od veci... :-)




Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, petr_cha napsal:

Trochu mimo, jak jsem se pred mesicem valel s covidem doma, tak jsem si parkrat pustil poslaneckou snemovnu.. ten Volny je sice strelenej, ale priznam se, ze par jeho hlasek nebylo spatnych.. volne parafrazuji z hlavy:

- rousku ve snemovne nenosim, protoze celou dobu je v narizeni vlady vyjimka pro poslance.. nechapu, proc tam je ani proc, kdyz me celou dobu nahaneji, ji nejsou schopni ani zrusit.. vetsina mych kritiku si to neni schopna ani dohledat...

- kolega prede mnou tu byl v rousce.. za dobu svého vystoupení si na ni sahl asi dvanackrat, to jsem zvedav, zdali si ji okamzite vymeni..

- kolega Feri ma dlouhe vousy, asi nevi, ze tim se účinnost respiratoru velmi snizuje ..neprileha k obliceji..

- prededa vlady nam sem vozi drahe nevyzkousene leky na vyjimku jako je bamlanidivab (snad jedna davka za 20 tisic), ale levnym lekum jako isopronosin vyjimku dat nechce..

- je pravda, ze predseda vlady je majitelem jednoho největšího testovaciho retezce, proc neodpovi na moji interpelaci..

Docela jsem byl zvedavej, zdali se nekdo postavi celem nekterym jeho hlaskam, ale ani ne.. vsichni skoncili jen u prvni signalni, to je debil.. von i ten slavny flakanec, zacal tim, ze se chtel ohradit proti predsedajicimu Hanzelovi, kteremu se prezdiva desitka, ze si ze vseho v regionech bere uplatek 10% a ten ho vyzval, at jde k nemu... a von sel.. 🙂

...nekdy drzy certik nejlepe otestuje hranice a funkcnost spolecnosti... nevim, co je horsi/lepsi ve snemovne.. jestli nekteri uhlazeni smejdi, nebo drzej certik... ale je fakt, ze za ten měsíc stacil vyrobit i dalsi šílenosti typu letadlo nad Brnem...

shrnu to asi takhle, nejaky "rouhac", ktery umi vypichnout a poukazat nahlas na nesmysly neni az tak uplne od veci... 🙂



 

Ježiš Maria už tohleto nekuř

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...