Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jj, to mi pripomina jak jsem si chtel vybrat v CSOB par eur z uctu... Na celou Prahu 5 ma CSOB jedinou pobocku s pokladnou, ta ma pres obed snad hodinu a pul zavreno, kdyz jsem tam jel podruhy odpoledne, tak jsem zjistil, ze zaviraji ve 4, takze zase smula. Koho by to napadlo, ze jedina pokladni pobocka na Praze 5 vicemene v centru, nejvetsi banky v CR, nema ani do 17.00... Byl jsem tak nastvanej ze jsem poslal stiznost, ale prislo mi ze nakladani s hotovosti je drahe, a ze jsem si mohl dojet pres obed do Stodulek :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Kotlick napsal:

Čím jsi to prase zabíjel? Zbíječkou nebo po staru 5kg kladivem?😃

Byla to kovová pixla 🤣🤣, do prasátka se dá vlézt. Takže jsem to otvíral nožem 🤣.

Tentokrát se mi z vašich reakci vrátila dobrá nálada, dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenastvalo me to ted, se*e me to uz mesic a pul. Nova O2 TV. Furt se neco loaduje, seka, reakce na ovladac jsou jak ze zacatku doby internetove, uz chybi jen ten chroupaci zvuk. Operator o tom "vi", stezuje si pry hodne lidi, ale jiste na tom pracuji...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi udani od sousedky na chate za 2  roky asi 8, vzdy odlozeno, ale uz me/nas to otravuje. 
Nelze uz to brat jako nebezpecne pronasledovani paragraf 354 odstavec d (omezuje jej v jeho obvyklém způsobu života)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejmladší dospořila svou pokladničku a tak byla pořádná zabíjačka. Ovšem proměnit 20 a 50 na papírovky, to je opravdu pro otrlé. Drtivá většina poboček bank či spořitelny už nemá pokladny, pošty mají plno zrušených poboček. Byla to slušná anabáze, naštvanej jsem poměrně hodně a jen si říkám, proč mě tahle doba tak s..e - každej mi tlačí elektromobil, elektrokoloběžku, bezhotovostní styk, ani jedno nechci, je nás i poměrně hodně co jsou na tom stejně ( na poště, ve frontě u jediné hotovostní pokladny jsem si to krásně ověřil ), ale pár blbů mi bude neustále vnucovat, co je pro mě dobrý. Fakt nechci.
Příště asi budu spořit malé virtuálně či co. To mi ta dobrá nálada po dovče dlouho nevydržela.

ČNB do 100ks v každé nominální hodnotě zdarma, denně od 7:30, přímo v centru. Jinak 150 Kč, tedy cca 1 % za komfort “přijdu, vysypu” a za 5 minut vyřízeno…
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijde mi trochu divne, ze se hraje MS v Ragby, svetove treti nejsledovanejsi akce a na CT ma porad prednost pár podivných klání, jako dnes nejaka pinkaná proti Korejcum a minuly tyden pinkaná pres vysokou sit anebo pádlovani na nejakem rybniku. Je to skoda. Jasne, ze cumim na netu, ale tam muzou presunout tyhle sračky a na Sportu pustit ragby. No nic 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijde mi trochu divne, ze se hraje MS v Ragby, svetove treti nejsledovanejsi akce a na CT ma porad prednost pár podivných klání, jako dnes nejaka pinkaná proti Korejcum a minuly tyden pinkaná pres vysokou sit anebo pádlovani na nejakem rybniku. Je to skoda. Jasne, ze cumim na netu, ale tam muzou presunout tyhle sračky a na Sportu pustit ragby. No nic  
Nevím jak to děláš ale opět mě mluvíš z duše.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to jednoduchý: sledovanost. Asi si na CT myslí, že jim víc diváků prihraje tenis s Koreou než konečně kvalitní sportovní zážitek. Mě jen mrzí, že nestíhám sledovat víc zápasů, protože to je prostě balzám na duši. Ten vzájemný respekt a smysl pro fair play. Ten kontrast proti fotbalu je neskutečnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



... pár blbů mi bude neustále vnucovat, co je pro mě dobrý. Fakt nechci.


Naprosto tě chápu. Mám to stejné. Připadá mi ale, že s věkem mě to sere, čím dál, tím více.
Už jsem vytočený i u zdánlivě banálních situací, např. v krámě, když mě přesvědčuje prodavač, že si nemám kupovat to co jsem týden vybíral, ale to co je 3x dražší.
V Bulharsku tomu říkají "не пожелано добро"., tady nevyžádané dobro.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Frantik napsal:

Prijde mi trochu divne, ze se hraje MS v Ragby, svetove treti nejsledovanejsi akce a na CT ma porad prednost pár podivných klání, jako dnes nejaka pinkaná proti Korejcum a minuly tyden pinkaná pres vysokou sit anebo pádlovani na nejakem rybniku. Je to skoda. Jasne, ze cumim na netu, ale tam muzou presunout tyhle sračky a na Sportu pustit ragby. No nic 🙂 

Franto, tohle MS ale ČT prostě nezaplatí. Taky koukám jinde a nadávám, ale u těhle, u nás okrajovejch sportů jsem si už zvykl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, kuncák7 napsal:

Franto, tohle MS ale ČT prostě nezaplatí. Taky koukám jinde a nadávám, ale u těhle, u nás okrajovejch sportů jsem si už zvykl. 

Ale oni maji vsechny zapasy koupene 🙂 Jen je davaji na onlinu, protoze to primych prenosu jim vzdycky vleze "neco dulezitejsiho".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Frantik napsal:

Ale oni maji vsechny zapasy koupene 🙂 Jen je davaji na onlinu, protoze to primych prenosu jim vzdycky vleze "neco dulezitejsiho".

Aha, tak to jsem netušil, sorry. 

Takže se ČT chová přesně dle svého ducha - DC je na pokraji zájmu ( neznám moc lidí, co si novej systém pochvaluje ) a tak se snaží charitativně podpořit "okrajové sporty". Ale mezi ty patří u nás i ragby 🙂. Tak pak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvala mě dnešní pokuta z Rakouska:) Vrtalo mi hlavou, kde se stala chyba, když jsem tu jejich dálniční známku zaplatil. Přišel jsme na to, že ten jejich systém se opravdu nemýlil a chyba byla na mém přijímači. Omylem jsem se překliknul a místu 14.7 tam dal 14.8. Nikoho asi nebude zajímat, že jsem to platil hned toho 14.7. Inu to se mi ta cesta pěkně prodražila:) a přitom taková blbost..... Uf to se mi ulevilo:)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Frantik napsal:

Prijde mi trochu divne, ze se hraje MS v Ragby, svetove treti nejsledovanejsi akce a na CT ma porad prednost pár podivných klání, jako dnes nejaka pinkaná proti Korejcum a minuly tyden pinkaná pres vysokou sit anebo pádlovani na nejakem rybniku. Je to skoda. Jasne, ze cumim na netu, ale tam muzou presunout tyhle sračky a na Sportu pustit ragby. No nic 🙂 

Na tenisový grandslamy ČT taky vytrvale sere (nejdou ani na ČT sportplus). A to je to, vzhledem k poplatkum a tomu, co tam dávaj, nejdražší televize, kterou si musim platit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...