Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Hasňa napsal:

Kdo si koupí tak hnusné auto a ještě zaparkuje takhle toho o sobě prozrazuje více, než by si mohl myslet. 

Což i člověk, který má potřebu to zdokumentovat a následně šířit. U toho prvního vidím jen nedostatek vkusu a extrémní snahu minimalizovat škody.

  • Dát hlas 2
  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Americkej napsal:

Což i člověk, který má potřebu to zdokumentovat a následně šířit. U toho prvního vidím jen nedostatek vkusu a extrémní snahu minimalizovat škody.

Máš pravdu u toho šiřitele fotky. Ale já tam extrémní snahu minimalizovat škody nevidím. Parkoviště je poloprázdný, takže je stejně debilní zaparkovat takhle (není to potřeba, spíš to ukazuje bohorovnost) jako si to fotit (reálně na poloprázdným parkoviště tohle auto ničemu nevadí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, skalis napsal:

Máš pravdu u toho šiřitele fotky. Ale já tam extrémní snahu minimalizovat škody nevidím. Parkoviště je poloprázdný, takže je stejně debilní zaparkovat takhle (není to potřeba, spíš to ukazuje bohorovnost) jako si to fotit (reálně na poloprázdným parkoviště tohle auto ničemu nevadí).

A stejně se vždy najde hovado, co se na tebe přilepí....

  • Dát hlas 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od pondělí mě točí dopravce DPD. Na Uhrforu jsem si koupil své vysněné hodinky.

Vyzvedávka objednaná na pondělí v Norimberku. Je středa, pro zásilku nikdo do teď nebyl. Na trackingu nesmysly. Na infolince jen automat a pak tě to ukončí. Na mail reakce min 24 hodin a stále stejná písnička, že Němci nereagují.

Začínám být zoufalý...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, skalis napsal:

Máš pravdu u toho šiřitele fotky. Ale já tam extrémní snahu minimalizovat škody nevidím. Parkoviště je poloprázdný, takže je stejně debilní zaparkovat takhle (není to potřeba, spíš to ukazuje bohorovnost) jako si to fotit (reálně na poloprázdným parkoviště tohle auto ničemu nevadí).

Právě to, že parkoviště je poloprázdný a postavil to na druhý konec frekventovaný části mi ukazuje na empatii. Za aroganci bych to považoval v případě parkoviště nacpanýho k prasknutí. Tady prostě nikomu vadit nemůže, krom autora fotky.

  • Like 1
  • Dát hlas 8
  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vidím člověka (a podle auta si troufnu tvrdit, ze princeznu), která neumí couvat, přejela tam popředu z míst, kde chtěla původně zaparkovat, ale nevšimla si, že v další řadě jsou místa posunuté. Tohle netrefeni místa téměř určitě není o snaze minimalizovat škody nebo jakekoliv empatii, tohle je důkaz o nebezpečí, které takový řidič(ka) na silnici svym  neumetelstvim představuje.

Stručně řečeno, jsem si na 99% jistý, že takhle nepracuje proto  že by chtěla, ale proto  že to jinak nezvládla. A to je na tom to děsivé.

  • Dát hlas 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám parkuju na kokota, běhám přes celé parkoviště, objíždím bloky dokola, než najdu místo (ideálně podélné), protože lidi prostě nejsou ohleduplní vůči majetku ostatních a naopak, pokud má člověk hezké velké auto, si ještě bouchnou. Takový je IMHO stav české společnosti, bohužel to vidím každý den. Naopak ona "princezna", jak píše Maro, té je to většinou jedno, v autě bordel, orvaný disky a zaparkuje do místa, kde pak ani nemůže otevřít dveře - i toto vidím velmi často a říkám si, jak někdo může takhle ledabyle zaparkovat Porsche/Uruse/Mercedes,... 

  • Dát hlas 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu BMW se vyjadřovat nechci ( jak koukám, jsem tu nejčastější přispěvovatel ). Vyjádřím se jak Maro podotkl - vyznačení těch parkovacích míst musel dozajista navrhovat člověk mdlejšího rozumu, protože tohle se prostě člověku co přemýšlí, nemůže povést ( a nemělo by ) - vždy se to dává zrcadlově ( a když to nejde z nějakého důvodu, tak to prostě jde - umístění invalidy, průchod, košíky,....... ).

A jen na okraj, já si tohle vše také fotím a to ne kvůli práci, ale do soukromé sbírky. Jsem proto de.il? :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Harwey napsal:

robis si podobnu databazu?:)

https://parkujemakodebil.blogspot.com/

Na tohle koukám z odborného zájmu, jinak ale nic nezvěřejnuju ( jen si z toho dělám sbírku kuriozit - není to jen parkování, ale i povedené dopravní značení a podobně ).

  • Like 1
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...