Micey Odesláno 15. dubna Nahlásit Odesláno 15. dubna (upraveno) před 13 hodinami, Maro napsal: Tak jenom pro info, kdyby nekdo řešil, tak na ministerstvu vnitra na Pankráci tisknou občanky 2x denně, takze kdyz si vystoupíte ráno frontu s žádostí, po obědě mate novou občanku. Takze se nakonec vse v dobre obrátilo a ja mam týden veget No vidis, dobry. Ono z mejch poslednich treba deseti intra-EU letu po me obcanku videt nechtel nikdo, ale asi to ma kazda aerolinka(?) trochu jinak. Fakt je, ze kdyz letel posledne bracha do Madridu a zrovna ji nemel, tak ho do letadla fakt nepustili, ani s tou fotkou obcanky. Upraveno 15. dubna uživatelem Micey
Pepino777 Odesláno 15. dubna Nahlásit Odesláno 15. dubna V 14. 4. 2026 v 20:15, Pepino777 napsal: Na prochazce se psem jsem ztratil oblibenej nuz nevite nekdo, jestli se nejak da jit podle trasy, co jsem zaznamenal v apple watch? Nemam sanci jit stejnou trasu “na slepo”, sli jsme nahodne lesem/polema. A prece se nasel Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 4 18
bohus76 Odesláno 16. dubna Nahlásit Odesláno 16. dubna Tak nevím,zda je to do vlákna co mě potěšilo nebo naštvalo. Sousedka došla s fénem, že má oloupnutou šňůru. Říkal jsem, že se na to podívám. První co mě mělo varovat,byly šroubky a vnitřním trojúhelníkem, šroubovák ( bit) jsem našel, jenomže to nešlo rozpůlit, všude samý zácvak na plastu,a kabel zmizel někde kolem tišťáku neznámo kde. Další jobovka samý mikrospínač a tlačítka při půlení zkrátka odpadly, to jsem si vždy přál.Takze místo jednoduchého zkráceni řešíte jak tam těch pět tlačítek a čtyři vypínače vrátíte zpět aby to bylo funkční. Kabel jsem jednoduše nadplátil (nešlo najít jeho druhý konec) a za nadávání utáhl tím třmenem aby se zase neožvýkal. Nejvíc času zabralo nastavení tlačítek a přepínačů aby vše fungovalo jak má ( asi na 7 pokusů), jeden nasadíte a dva upadnou nebo nefungují. Nakonec se povedlo a fén funguje jak má,ale ty nervy,kurwa ty nervy 2 1
Nick06 Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna Tak nevím,zda je to do vlákna co mě potěšilo nebo naštvalo. Sousedka došla s fénem, že má oloupnutou šňůru. Říkal jsem, že se na to podívám. První co mě mělo varovat,byly šroubky a vnitřním trojúhelníkem, šroubovák ( bit) jsem našel, jenomže to nešlo rozpůlit, všude samý zácvak na plastu,a kabel zmizel někde kolem tišťáku neznámo kde. Další jobovka samý mikrospínač a tlačítka při půlení zkrátka odpadly, to jsem si vždy přál.Takze místo jednoduchého zkráceni řešíte jak tam těch pět tlačítek a čtyři vypínače vrátíte zpět aby to bylo funkční. Kabel jsem jednoduše nadplátil (nešlo najít jeho druhý konec) a za nadávání utáhl tím třmenem aby se zase neožvýkal. Nejvíc času zabralo nastavení tlačítek a přepínačů aby vše fungovalo jak má ( asi na 7 pokusů), jeden nasadíte a dva upadnou nebo nefungují. Nakonec se povedlo a fén funguje jak má,ale ty nervy,kurwa ty nervy To tě mohlo potěšit- i přes všechny nástrahy to funguje. Kdysi jsem " opravoval" malou přímou brusku ( dremelku) a nebyl jsem schopen dovnitř dostat všechno co tam bylo- doteď nechápu jak to ti číňánci udělali. Už je v křemíkovém nebi.Sent from my SM-A528B using Tapatalk
JR_2010 Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna před 11 hodinami, bohus76 napsal: Tak nevím,zda je to do vlákna co mě potěšilo nebo naštvalo. Sousedka došla s fénem, že má oloupnutou šňůru. Říkal jsem, že se na to podívám. První co mě mělo varovat,byly šroubky a vnitřním trojúhelníkem, šroubovák ( bit) jsem našel, jenomže to nešlo rozpůlit, všude samý zácvak na plastu,a kabel zmizel někde kolem tišťáku neznámo kde. Další jobovka samý mikrospínač a tlačítka při půlení zkrátka odpadly, to jsem si vždy přál.Takze místo jednoduchého zkráceni řešíte jak tam těch pět tlačítek a čtyři vypínače vrátíte zpět aby to bylo funkční. Kabel jsem jednoduše nadplátil (nešlo najít jeho druhý konec) a za nadávání utáhl tím třmenem aby se zase neožvýkal. Nejvíc času zabralo nastavení tlačítek a přepínačů aby vše fungovalo jak má ( asi na 7 pokusů), jeden nasadíte a dva upadnou nebo nefungují. Nakonec se povedlo a fén funguje jak má,ale ty nervy,kurwa ty nervy A co sousedka, tam to šlo hladce? 1
bohus76 Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna Sousedka je stará vyhořelá kometa, takže no cement. 3
Frantik Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna (upraveno) Škoda. "Sousedka došla s fénem" byl slibnej začátek, jak z dobrého klasického filmu Upraveno 17. dubna uživatelem Frantik 2 1
ragu Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna Sousede, ten fén má nefunkční kabel, pomůžete mi? Nebojte paninko, můj kabel je funkční. On ten fén teda nefouká? Tak pojďte dovnitř, já vám to tam fouknu. 1
Jehlan Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna před 3 minutami, ragu napsal: Sousede, ten fén má nefunkční kabel, pomůžete mi? Nebojte paninko, můj kabel je funkční. On ten fén teda nefouká? Tak pojďte dovnitř, já vám to tam fouknu. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Frantik Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna před 3 hodinami, ragu napsal: Sousede, ten fén má nefunkční kabel, pomůžete mi? Nebojte paninko, můj kabel je funkční. On ten fén teda nefouká? Tak pojďte dovnitř, já vám to tam fouknu. To je přesná citace 1
FantasticFabio Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna před 18 hodinami, bohus76 napsal: Tak nevím,zda je to do vlákna co mě potěšilo nebo naštvalo. Sousedka došla s fénem, že má oloupnutou šňůru. Říkal jsem, že se na to podívám. První co mě mělo varovat,byly šroubky a vnitřním trojúhelníkem, šroubovák ( bit) jsem našel, jenomže to nešlo rozpůlit, všude samý zácvak na plastu,a kabel zmizel někde kolem tišťáku neznámo kde. Další jobovka samý mikrospínač a tlačítka při půlení zkrátka odpadly, to jsem si vždy přál.Takze místo jednoduchého zkráceni řešíte jak tam těch pět tlačítek a čtyři vypínače vrátíte zpět aby to bylo funkční. Kabel jsem jednoduše nadplátil (nešlo najít jeho druhý konec) a za nadávání utáhl tím třmenem aby se zase neožvýkal. Nejvíc času zabralo nastavení tlačítek a přepínačů aby vše fungovalo jak má ( asi na 7 pokusů), jeden nasadíte a dva upadnou nebo nefungují. Nakonec se povedlo a fén funguje jak má,ale ty nervy,kurwa ty nervy Ježiš , vona za nim přide sousedka …. A von si raději všímá fénu ……něco je špatně
FantasticFabio Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna před 6 hodinami, JR_2010 napsal: Musíš zavřít voči... Aby to nebylo jako od Fany Štůbový ….. zavři voči brouku a šmik …..
FantasticFabio Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna před 6 hodinami, bohus76 napsal: Sousedka je stará vyhořelá kometa, takže no cement. Jakože byto netvrdlo …… no cement no beton …..
Xenomorfus Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna před 8 hodinami, bohus76 napsal: Sousedka je stará vyhořelá kometa, takže no cement. To je jako bungee jumping, zkratka se nesmis divat dolu 2
warann Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna Před hodinou, Xenomorfus napsal: To je jako bungee jumping, zkratka se nesmis divat dolu Anebo Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
JR_2010 Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna Předpokládám, že její kámošky jenom řešili, jestli je šikovnej a opravil ten fén...
FantasticFabio Odesláno 17. dubna Nahlásit Odesláno 17. dubna před 47 minutami, JR_2010 napsal: Předpokládám, že její kámošky jenom řešili, jestli je šikovnej a opravil ten fén... Otázka je , co a jak jim povyprávěla ….. a od té doby má bohuš jen tu nejlepší pověst …. mezi sousedkama… že prej když starej nemůže , bohuš pomůže….. prostopášnice jedny
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se