Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
před 6 hodinami, Kamil.K napsal:

...to nám zas ta Uršula nakázala? 😉

Pravděpodobně, ale veškeré normy jistě splňuje :) - jako třeba tahle pro příklad, nosnost až 160 kg !!! 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

 

Odesláno
před 6 hodinami, Prochy68 napsal:

Asi zacinam bejt nejakej outlocitnej 😀, nakup v eshopu

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

…ondyno jsem byl v takovém zahradním podniku (záměrně neříkám hospodě), kde si člověk pro všechno musel sám chodit. Což není nic proti ničemu. Ale při platbě kartou na mě automaticky vyskočily varianty dýška 5 nebo 10 %. To mi také stálo za dotaz personálu, koho a za co si představují, že tím budu chtít odměnit… 🤪

Odesláno

Možná jsem malicherný, ale myslím, že k základní výbavě středně inteligentního jedince by měla by patřit schopnost používat tvrdé a měkké i. Příklad za všechny. Každou chvíli tady čtu něco jako "hodinky dorazili". Malá pomůcka pro ty, kteří se právě chytli za nos: jsou to ty hodinky, proto dorazily. Rozumíme? Děkuji za pozornost 😀

  • Like 2
  • Dát hlas 4
Odesláno
před 19 minutami, patprom napsal:

Možná jsem malicherný, ale myslím, že k základní výbavě středně inteligentního jedince by měla by patřit schopnost používat tvrdé a měkké i. Příklad za všechny. Každou chvíli tady čtu něco jako "hodinky dorazili". Malá pomůcka pro ty, kteří se právě chytli za nos: jsou to ty hodinky, proto dorazily. Rozumíme? Děkuji za pozornost 😀

To má znamenat něco jako ..ti hodináři hodinky dorazili.. 🙂

Odesláno
Právě teď, vojt napsal:

To má znamenat něco jako ..ti hodináři hodinky dorazili.. 🙂

Pokud by se jednalo o hodináře typu "mamlas", pak ano 😀

Odesláno
před 42 minutami, patprom napsal:

Možná jsem malicherný, ale myslím, že k základní výbavě středně inteligentního jedince by měla by patřit schopnost používat tvrdé a měkké i. Příklad za všechny. Každou chvíli tady čtu něco jako "hodinky dorazili". Malá pomůcka pro ty, kteří se právě chytli za nos: jsou to ty hodinky, proto dorazily. Rozumíme? Děkuji za pozornost 😀

Nastastie, taketo problemy v slovencine neexistuju. Ci tie hodinky nakoniec dorazili muzi, zeny alebo deti, je uplne jedno. Samotne hodinky dorazili hoci na druhy koniec sveta. Vo vsetkych moznych variantach sa pouzije rovnake i. Makke i :)

Aspon v niecom to na tom Slovensku maju jednoduchsie :)

  • Like 1
Odesláno

Dcera měla zítra absolvovat tandemový seskok ze 4000 m, zrušili to skrze vítr ve 4000. Člověk si ani neuvědomuje, že tam může být jiné počasí než tady dole🤣 P. S. Tak někdy jindy.

Odesláno
před 17 hodinami, vzduch napsal:

Dcera měla zítra absolvovat tandemový seskok ze 4000 m, zrušili to skrze vítr ve 4000. Člověk si ani neuvědomuje, že tam může být jiné počasí než tady dole🤣 P. S. Tak někdy jindy.

... a taky je tam pěkná zima i když dole je 20C.

Odesláno
před 15 minutami, Koprisalov napsal:

Chce to důkaz ,místo slibů...

Na email mu nemám, odepisovat, nebude reagovat.

Mám poslat peníze do jeho elektronické peněženky.

Odesláno
před 11 minutami, revue gt napsal:

Na email mu nemám, odepisovat, nebude reagovat.

Mám poslat peníze do jeho elektronické peněženky.

V žádném případě žádný peníze neposílat. Nechal bych PC(telefon) důkladně prověřit ideálně nějakým IT specialistou, potom změna všech hesel. Nemáš nejmenší důvod věřit čemukoli ti napíše, včetně toho, že své činnosti po obdržení platby zanechá.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...