Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, Boudy napsal:

Tak dnes jsem zaplavelil do vlákna…

No a napsal jsem mu SZ, odpověděl, že ho stálo spoustu peněz cesta a jak to není na kšeft a musel uplatit prodavače (prý 100€ 😂😂😂 aby je vůbec vytáhl)… vyměnili jsme si pár zpráv, kde se nakonec snažil ukázat, jak je nad věcí a hodinky super, že jsou prodané. Tak skoro happyend…

Co ovšem, nechápu, že stejná účtenka je na Bazošu u Mercury☹️. Ale prodává je Radim, ne roberthonzik a kupodivu troje a všechny nové…

Inu, někdo je gentleman jen na oko - (uznej, cesta z Brna do Vídně, to stojí ranec)

Člověk vždy trochu doufá, že tady jsou lidi lepší- ne není to tak a toto připomenutí mě dnes naštvalo…

 

IMG_2547.png

image.jpeg

BOUDY, já ti musím opravdu ležet hodně v žaludku, když o mě píšeš i zde.

Za 1) nazývej věci, co jsem Ti napsal, alespoň správnými slovy. Nepsal jsem Ti, že cesta mě stála hodně peněz, ale že čas , který tím strávíš, když něco chceš (moonswatch), + cesta, něco stojí. Někdo třeba si za tohle připlatí, když nechce jet do nejbližší Vídně, či Itálie.

Za 2) to, že ty hodinky jsou "podpultovka" je bohužel i po roce prodeje normální. Nechápu to sám, ale tak to je. To asi neovlivním. 

Za 3) Radim opravdu nejsem, neznám ho, nevím co prodává a jestli potřebuješ více detailů účtenky, či screen z účtu, můžu ti jej soukromě poslat. Nemám co skrývat. Bydlím v Praze, ale to bys mohl vidět i v popisu a s Brnem nemám nic společného.

Za 4) možná se ti zde ozve pár lidí (slovy dva) co ode mě již takové Moony koupili. Holt chronobundus je nemoc, a víš asi sám, že když ty hodinky musíš mít, po měsíci už je třeba nechceš, a pak zase zjistíš, že si chyboval, co si říkám třeba u Bondovek, které znova chci.

Za 5) jestli chceš, není problém posedět v Praze u piva, říct mi to osobně, a sám uvidíš, že to co píšeš, je úplně mimo. 

Toť asi vše. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se mýlím, určitě se omluvím.

Neležíš mi v žaludku, štval mě tvůj arogantní tón na upozornění…

Třeba jsem udělal i detektivní chybu- mi přichází divný i ty shody datumu nákupu (např. oboje hodinky 13.4. ve čtvrtek a stejné koncové čtyřčíslo kreditní karty ) a pak to teda asi taková podpultovka nebude…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Boudy napsal:

Pokud se mýlím, určitě se omluvím.

Neležíš mi v žaludku, štval mě tvůj arogantní tón na upozornění…

Třeba jsem udělal i detektivní chybu- mi přichází divný i ty shody datumu nákupu (např. oboje hodinky 13.4. ve čtvrtek a stejné koncové čtyřčíslo kreditní karty ) a pak to teda asi taková podpultovka nebude…

Věř mi, že můj arogantní tón by ve zprávě vyzněl úplně jinak. Podpultovka že to není? Stejné číslo? Nakupoval si někdy osobně tyto hodinky? Nejenže to byla zprvu bitka o hodinky, ale i po tom roce Moon, Mercury a Neptune prostě nejsou a když jsou, drží si je , jak jsem se přesvědčil, prodavač u sebe. Ví asi proč? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Boudy napsal:

Tak dnes jsem zaplavelil do vlákna…

No a napsal jsem mu SZ, odpověděl, že ho stálo spoustu peněz cesta a jak to není na kšeft a musel uplatit prodavače (prý 100€ 😂😂😂 aby je vůbec vytáhl)… vyměnili jsme si pár zpráv, kde se nakonec snažil ukázat, jak je nad věcí a hodinky super, že jsou prodané. Tak skoro happyend…

Co ovšem, nechápu, že stejná účtenka je na Bazošu u Mercury☹️. Ale prodává je Radim, ne roberthonzik a kupodivu troje a všechny nové…

Inu, někdo je gentleman jen na oko - (uznej, cesta z Brna do Vídně, to stojí ranec)

Člověk vždy trochu doufá, že tady jsou lidi lepší- ne není to tak a toto připomenutí mě dnes naštvalo…

 

IMG_2547.png

image.jpeg

V čem prosímtě vidíš ten problém? Kdyby na bazoši psal že sou nošený a tady že sou nový tak bych to pochopil, ale takhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, hodinkoví gentlemani si nám tu v přímém přenosu trhají občanky kvůli plastové hračce na baterku a potřebě obhajovat si "vývar" na spotřebce z výletu... dtto "investiční" plechové křiváčky, předvánoční ovoce a další zaprášenej bazoš. Zatraceně chlapi, když už tam nedojdete tak to po sobě aspoň nerozmazávejte :shit: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku124, no vidíš, jdeš si tak kolem a zrovna ty (i když ho vidíš z dálky) do toho cizího exkrementu musíš schválně sáhnout (jaký by tě to neodolatelně lákalo) 😂😂😂 ale poučit pak všechny, že to pak víc smrdí, to jo… aneb: máte štěstí, že jdu kolem…😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dojdu v 8 ráno dom z práce, a v 10 mě vzbudí jak borci naproti hážou z třetího patra, přes vchod, chodník, do otevřeného konťasu mezi zaparkována auta nábytek. Z druhé strany, je louka, žádní chodci, ozvěna jak kráva, ani auta. Teď laborují, jak se stalo že někomu dojebali dveře u auta... Geniální!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi pripomelo pribeh, kdyz jsme asi pred 25-ti lety stehovali kamarada z Hrabuvky....

Jedna z poslednich veci, ktere zbyvaly, z bytu ve 13-tem patre, vynest, byl koberec cca 4x5m. Vzhledem k nedavne rekonstrukci se nevesel do vytahu ani srolovany na kratsi stranu. Takze jsme to vymysleli tak, ze si konec podame lanem do druheho okna a najednou jej shodime dolu na travnik, tak aby padal "vodorovne", at se "nedojebe" a ani nic kolem. Akce zapocala a kamarad dole hlidal, aby to na nekoho nezhucelo. Hulakani kamarada zdola nahoru (a od nas dolu) neuniklo pozornosti vsimaveho obyvatele cca v 5-tem patre. Presne ve chvili, kdy se rozhodl cele veci prijit na kloub, otevrel si okno, poradne se vyklonil a otocil hlavu nahoru, mijel ho letici koberec. Ac ho tedy mijel v dostatecne vzdalenosti, asi jednoho metru, udiv jeho tvari prozrazoval, ze s necim takovym rozhodne nepocital. Ani my ne. A belmo jeho oci bylo urcite videt i z geostacionarni druzice ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, VS napsal:

Už někdo omylem stisknul tuto kombinaci?

image.png.cc3c789ccc4285981f43703c0402bbf0.png

Při dnešku mě nenapínej a řekni co se stane ( nějak magicky mě to přitahuje zkusit. Jako malej fakan. ).

Osobně mám dnes parádní den - jedna kolegyně doma leží se zlomenou nohou, druhá se hledá ve výběrovém řízení ( které ještě nikdo nevypsal ) a třetí se měla dneska vrátit z dovolený ( ale přivezla si asi zánět ucha ). Takže jsem tu nadále sám a nějak mi dochází trpělivost :

- první telefonát - paní chtěla zlegalizovat parkování na chodníku pro svojí firmu a cítila se ukřivděně, když sem se jí snažil vysvětlit, že ne. Že jí prý nepomáhám vyřešit problém. Tak dostala radu zdarma.

-druhej telefonát - paní , bydlící ve slepé ulici si stěžovala na nepráci měštáků a ať to řeším ( snaha o vysvětlení, že úkolovat tu partu hic nemůžu , nezabrala ). Tak holt přecházím na hru kolovrátek- stěžujte si na ředitelství MP ( už jsem skoro ztrácel glanc, ale paní to po osmém zopakování vzdala ).

-třetí a čtvrtej telefon jen klasické nadávky na plánovanou uzavírku kvůli fotbalu v Edenu - finále Konferenční ligy.

No a finále byl poslední e-mail + telefonát, kdy si ředitelka školy pro tělesně postižené stěžuje, že měštáci odmítají odtahovat či jakkoli řešit řidiče z vyhrazených míst pro invalidy před školou, s tím, že požadují aktuální stanovení dopravního značení ( nestačí jim stanovení z roku 1997 ). To je už na hlavu postavený, asi kvůli těmhle pologramotům v uniformách budeme ( teda budu ) stanovovat všech cca 35 tis. značek každý rok nebo co. Tahle parta naprosto zbytečnejch jelit mě dlouhodobě pije krev. Každým svým dalším vyjádřením, co se ke mě dostane, mě utvrzují v tom, že se fakt hodí max k stání u přechodů a pokutování pejskařů ( cokoliv o dopravě končí vždy průšvihem ).  

A do toho mi sem přišla slečna filmařka, docela hezká holčina, ale problematikou naprosto nepolíbená, ach jo ( jelikož už jsem asi starej, tak pomrkávání řasama na mě nepůsobí a holt jsem jí rozbrečel ).

 

Špatnej den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Win+číslo spouští aplikace na taskbaru (dolní lišta) přesně v pořadí ikon. Tj. pokud máš první ikonu zleva třeba Outlook, win+1 tě přepne to do Outlooku (nebo ho to spustí, pokud neběží), win+2 spustí druhou ikonu/program zleva atd.

Já to používám denně ;).

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Muffik napsal:

Ani ne tak naštvalo, jako nepotěšilo - RARBG to zabalil. A kupodivu ne kvůli licencím či tlaku úřadů, ale z jiných důvodů. Asi můj nejoblíbenější torrrent server, njn. musím se kouknout po něčem jiném.

Tohle nejoblibenejsi torrent tracker? Doboha. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...