Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, TLD napsal:

Smaragdove jezirko?

ne ne, tohle bylo Černé jezírko pak pokračování na Mariin pramen, Pilská nádrž, Tři trubky...Smaragdové jezírko možná zkusím příště 🙂

IMG_5931.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, kral083 napsal:

@Micey to sem jí poslal. Odpověď: na kole v barvě hořčice jezdit rozhodně nebudu. 

Tak to máš pak těžký 😄

......

Jo, jako kdyz si Tvoje zena nainstaluje World of tanks a po dvou hodinach hrani ma konecne vybrane jmeno a barvu tanku :-D.

  • Haha 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně jestli kolo a hadry sou ok, kůže sroste 😄

Já dnes vyrazil dobýt v rámci VRKopy jeden z těch méně oblíbených cílů, Krásná hora u Soběhrd. Jako on by to byl hezkej kraj,ale kurňa buď sou silnice v cajku, ale plný aut, nebo ten povrch stojí za prd. 

PXL_20240713_152421269.jpg

PXL_20240713_153519574.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, kral083 napsal:

Hlavně jestli kolo a hadry sou ok, kůže sroste 😄

Já dnes vyrazil dobýt v rámci VRKopy jeden z těch méně oblíbených cílů, Krásná hora u Soběhrd. Jako on by to byl hezkej kraj,ale kurňa buď sou silnice v cajku, ale plný aut, nebo ten povrch stojí za prd. 

PXL_20240713_152421269.jpg

PXL_20240713_153519574.jpg

Ta druhá fotka je úžasná!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Gustaf napsal:

Tyvle, teď cestou z Itošky jsem sledoval auta na dálnici.... většina ebajk a zbytek samej gravel. To už nikdo nejezdí normální MTB?

Si připadám méněcennej 

Haha, tak to si piš že nejsi 😎 zadny bike a ebike neodsuzuji, ale kdyz pod zadeli pracuji tlumice, bike je vyladeny,je to radost 🤩

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si na Šumavě s rodinou a přáteli připadal taky jako exot. Samá elektrika a gravel. Ekola neodsuzuji, aspoň se lidi nějak hýbou a pomalu k ebiku taky směřuji. Po výměně kolene to budu řešit a už mám taky nějaký ten věk.  Co mě ale mrzí, že ekola sedlají mladí lidi v plné síle a viděl jsem i děti, jak si to frčí na ekole. Pořád je to ale lepší než aby proseděli celé dny na počítači nebo mobilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vaše předsudky. Jsem relativně mladý, v plné síle a na e-fulla jsem letos taky přesedlal a mrzí mě, že jsem to neudělal už dřív. Bydlím v hodně kopcovité krajině a tady je e-bike úplný požehnání. 

Pořád vycházíte z premisy, že je to motorka, ale v realitě makám stejně, jen si dám za stejnou jednotku času víc kopců a hlavně sjezdů, které mě baví nejvíc a domů přijdu víc zničenej než z klasiky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vyzkoušené, že na light ebiku (17 kg s relativně slabým motorem) mívám cca o 20 nižší tepovou frekvenci než na bio-mtb. Střídám kola podle aktuálního stavu kolen a kyčlí, letos je to cca 3:1 ve prospěch biokola. 58 let, 81 kg/183 cm, hejtry jednoduše ignoruju. 

Jezdím na nejnižší stupeň podpory. Když ale vedu skupinu zákazníků, kterým půjčujeme plnotučné ebiky a každý si tam hned nakliká pětku, tak si musím taky přitopit... a to mne nebaví 

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...