Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 35 minutami, martar napsal:

Díky! :D

Z levnějšího kraje: 

šortky Briko kus za litr. Od té doby co jsem je našel nenosím žádné jiné, mám troje https://www.sportisimo.cz/briko/classic/235286/

a sedlo v nejlepším případě vyzkoušet, https://www.google.com/search?q=testovací+sedlo

nebo risknout nákup bez zkoušení podle konfigurátoru - mám Ergon bez zkoušení a neměnil bych

https://www.ergonbike.com/en/saddle-selector.html

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc díky. Upřímně, jestli šortky udrží vše mimo dosah přední části sedla, fizika si asi nechám - byl to dárek, mám ho rád a sedí se mi na něm jinak dobře. Ale když bude pŕiležitost, sedla z 21.století si rád vyzkouším a treba to přehodnotím. Stejně jednoho dne fizik doslouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

Zamlada jsme měli v oddíle kluka, kterej ty zuby neměl ani obtisklý, ani vytetovaný, ale jako jizvu. Památka na hromadnej pád v pelotonu při stoupání. 

Ja jezdim dlouhodobě Kalas a jsem strašně spokojený. Jinak si myslím, že je To hodně o zvyku a je prostě třeba na tom něco odsedět. Taky už nejsem masochista a začal jsem používat nějaký krém. Konkrétně používám stay cool od Bíny. 

No a potom 130km už jsou prostě solidní hodiny v sedle. Super, že jsi to odjel. Já to mám tak, že vše nad 150km prostě bolí. Po 200 už i celkem hodně. No a nakonec mi to připomnělo komentář při tour de france, kde se divák ptal na posed a že ho to bolí a co by mu poradili. A komentátor k tomu řekl: "na to nevím co říct, snad jen, že cyklistika bolí" 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdrbal jsem Bontrager, nechal jsem si na zkousku poslat tohle  a uz jsem si objednal druhy na szridacku. Koule a prdel jak v perince. I celodenni vylety. Ale mam to na horaka pod kratasy

image.png.8f60962dccc664728085d592db6b9046.png

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, vojta1 napsal:

Ja jezdim dlouhodobě Kalas a jsem strašně spokojený. Jinak si myslím, že je To hodně o zvyku a je prostě třeba na tom něco odsedět. Taky už nejsem masochista a začal jsem používat nějaký krém. Konkrétně používám stay cool od Bíny. 

No a potom 130km už jsou prostě solidní hodiny v sedle. Super, že jsi to odjel. Já to mám tak, že vše nad 150km prostě bolí. Po 200 už i celkem hodně. No a nakonec mi to připomnělo komentář při tour de france, kde se divák ptal na posed a že ho to bolí a co by mu poradili. A komentátor k tomu řekl: "na to nevím co říct, snad jen, že cyklistika bolí" 😄

 

Vojto, bolest zadku je v pořádku, člověk si musí vysedět mozol. K tomu můj dotaz úplně nesměřoval :D Mě šlo o to, abych neměl po jízdě pocit, že mě někdo strašně nakopal do koulí...

K těm kilometrům - já si jedu piánko, nejsem žádnej závodník. Nemám problém slézt v prudkým kopci a tlačit, abych netrápil sebe a řetěz. Akorát když míjím lidi, tak dělám, že kulhám :D

Doufám, že se na těch 200 zase dostanu, už vymejšlím trasy. 

Edit: @Roman I. to vypadá taky dost dobře.

 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, roura74 napsal:

Piercing na holeních od pinů je taky in.

06278c77d70538ff9b0613e05a78dd79.jpg

Vsadím se že máš po dnešku (bohužel) ještě něco více "masitějšího" . . . ale nevěděl jsem že jsi Ježíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...