Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Klobouček všem co v tom mají prsty.

Počet lidí, kteří u nás zemřeli na mrtvici.

1995 - 18 000

2018 - méně než 8 000

zdroj:https://www.vzp.cz/o-nas/aktuality/s-mrtvici-se-vloni-lecilo-o-13-mene-klientu-vzp-nez-pred-5-lety-diky-moderni-lecbe-mohou-byt-jeji-nasledky-mirnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, horal napsal:

Klobouček všem co v tom mají prsty.

Počet lidí, kteří u nás zemřeli na mrtvici.

1995 - 18 000

2018 - méně než 8 000

zdroj:https://www.vzp.cz/o-nas/aktuality/s-mrtvici-se-vloni-lecilo-o-13-mene-klientu-vzp-nez-pred-5-lety-diky-moderni-lecbe-mohou-byt-jeji-nasledky-mirnejsi

Tak hlavně v poklesů asi bývalý ministr Julinek, který taky mimo jiné zavedl platby u lékaře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych si srovnal čakry (po 2 nesmyslnejch příspěvků do vlákna “naštvalo”) - v pátek super párty po delší době se sousedama. Kvůli po půlnoci, ani nevím proč, navrhnu (já? Možná jinej trotl) ať se jdeme vykoupat do jezera. A soused na to hned naskočil. To mě potěšilo, že ještě dokážu navrhnout kravinu a zrealizovat 🙂

19358419-719E-42B0-9DEA-D780E0DB1F35.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 10. 2021 v 19:01, JoyStick napsal:

Já jsem svojí sbírku asi 80 starých mobilů před pár lety daroval na charitu. Jeden ústav zaměstnává své chovance rozebíráním elektroniky a extrakcí drahých kovů atd, recyklací zbytku a podobně. Bolelo to, ale ta noblesní myšlenka mě přesvědčila :) 

Ahoj, co je to prosím za ústav??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 10. 2021 v 20:04, wawrik napsal:

Mladý po všelijakých (detských) medailách v kolektívnych športoch konečne získal svoj prvý „Piston Cup“! Olé! :thumbsup_anim:

sach.thumb.jpg.073b99bec247241f38a475cf6ba179d7.jpg

Gratuluji ! Jako malej jsem chodil do sachovyho krouzku. Nikam jsem to nedotahl, ale laska k te hre mi zustala a dodnes hraju (proti strojum) nekolikrat tydne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, kuncák7 napsal:

Dnes na vyčištění hlavy- vozík a ruční pilka, k tomu síla cca čtvrt koňské síly a hurá do lesa. Mě to baví 

IMG_20211106_105620.jpg

Tak hlavně, že už máš babu na skládání. To už by nemuselo hned spadnout. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...