Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

každý (normální) chlap má mít koníčka, který mu dělá radost a do kterého sype peníze. někdo holky, jiný vdolky. takže jsi normální chlap😛 tak šťastnou ruku do dalších stovek exemplářů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkám vždycky do třetice, tak snad máme vybráno 😆 Jako v jednom z nechladnějších míst v ČR nám přestal ohřívat bojler, plynovému kotli prostě nějak hráblo, vyřešil jsem. Ráno neotevřela elektrická brána, naštěstí jsem našel klíč, tak ji otevřel manuálně, už vyřešeno. Sám od sebe začal zvonit zvonek a spustil se alarm, vyřešil jsem...vše během dvou dnů. Tak mě potěšilo, že jsme to rychle všechno dali do kupy a říká se, že po čvrté už se zřídka málo kdy prý něco vysere 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, African napsal:

Říkám vždycky do třetice, tak snad máme vybráno 😆 Jako v jednom z nechladnějších míst v ČR nám přestal ohřívat bojler, plynovému kotli prostě nějak hráblo, vyřešil jsem. Ráno neotevřela elektrická brána, naštěstí jsem našel klíč, tak ji otevřel manuálně, už vyřešeno. Sám od sebe začal zvonit zvonek a spustil se alarm, vyřešil jsem...vše během dvou dnů. Tak mě potěšilo, že jsme to rychle všechno dali do kupy a říká se, že po čvrté už se zřídka málo kdy prý něco vysere 😅

Neboj, ještě chvilku ten mráz potrvá, tak setrvej v bdělém stavu připraven na vše :thumbsup_anim::cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, kuncák7 napsal:

Neboj, ještě chvilku ten mráz potrvá, tak setrvej v bdělém stavu připraven na vše :thumbsup_anim::cheers:

Já to mám rád, ale technologie okolo mě ho nemusí zdá se :D Každé ráno -14C až -18C, luxus :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronomag. Tikají zde hodinky, o kus dál borci melou (třeba kafe) anebo kouří fajfku, na další stránce zase propírá partička nadšenců gatě ze stanovýho plátna, případně vede krutopřísežnou debatu nad koženýma botama. A včera jsem objevil skupinku co věří na přenos zvuku po kabelu..naprosto boží skanzen lidského umu a znalostí zasluhující zajisté pozornost UNESCO. 

IMG_3661.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Duke650 Jj a ještě jednou velký dík  za nasměrování a poskytnuté informace. Aktivně studuju frekvenční charakteristiky, citlivosti, impedance, D/A převodníky a moc mne to prozatím baví. Jako kdybych se trochu vrátil do studentských let, kdy největší problém byl sehnat Amaro s plánkem toho správnýho zesilovače.. 

ps: stejně nakonec vemu ty m50x..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...