Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 19 minutami, Ajaj napsal:

@African - ta byla pro mě, ale zapomněl jsi to poslat. Ale ok, k narozeninám v březnu taky dobrý. DÍKY!

To nevydrží kamaráde, jak načichnu Afriku, má lidskost zmizí jak pára nad vodou 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom, že Octavia čtvrté generace je vozidlem pro dobrodružné povahy a řidiče s rozvinutým smyslem pro humor bylo již napsáno mnohé, ale rád přidám dva příběhy. Jeden ze dneška, další se stal kolegovi z práce již dříve. Obě Octy pár měsíců staré…

1. Dashboard nahodile ukazuje nefunkční asistent vyparkování. Servisman: „Jó to o tom Škodovka ví, holt asi podpětí na baterce, no můžete to tady 2-3 dny nechat, ale my s tím stejně nic neuděláme. Auto si tedy vemte zpátky. No já si to nafotím a brnknu vám, až udělaj novej softwér a bude svolávačka. A bacha po dobu zobrazené závady opravdu nefungujou žádný asistenti: front, rear ..”

2. Představte si pátek, plný auto lidí, jedete na Mikulov na vinobraní. Zastavíte na bezince, natankujete, koupíte si párek, pohoda. A ejhle auto nechce odjet od stojanu, respektive odbrzdit, za váma fronta aut… Voláte asistenci, za hoďku dorazí a první co týpek řekne je: a zkoušel jste to urvat? Jako rozkývat? No komedie 🤣.

IMG_3878.jpeg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes naučil něco nového, něco co mi fakt udělalo radost !

Přilepoval jsem včera vteřinovým lepidlem malou lištu nad skříňku, lamino na lamino. Kapka lepidla mi ukápla a přesto, že jsem měl vše řádně pojištěné a zakryté, tak ta svině protekla a na skříňce udělala flek s přilepeným kouskem ubrousku. No jeden by se fakt nas.al ! Málem mě omylo.

Sednu ke kompu, že jako najdu nějakou babskou radu a zjistím, že existuje odstaňovač vteřinového lepidla ! Funguje to dokonale, původně zatvrdlá hrudka je pryč úplně beze stopy ! Sakra mě to potěšilo !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v 15:36 jsem objednal v Olomouci dceři nové kolo. V 15:47 přišla hláška, že kolo bylo předáno dopravci (ČP). Cca za 15 minut hláška od ČP, že kolo bylo převzato do přepravy. 😲 No a před chvílí jsem mluvil s pošťákem, že mi ho po obědě doveze. Tak to teda čumím! Takže vlastně příspěvek na tři vlákna: Jak doručuje pošta u vás...A ještě: Co mě právě naštvalo, jelikož jsem v tom kvaltu zapomněl na stojan...😀 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Petr.S napsal:

Včera v 15:36 jsem objednal v Olomouci dceři nové kolo. V 15:47 přišla hláška, že kolo bylo předáno dopravci (ČP). Cca za 15 minut hláška od ČP, že kolo bylo převzato do přepravy. 😲 No a před chvílí jsem mluvil s pošťákem, že mi ho po obědě doveze. Tak to teda čumím! Takže vlastně příspěvek na tři vlákna: Jak doručuje pošta u vás...A ještě: Co mě právě naštvalo, jelikož jsem v tom kvaltu zapomněl na stojan...😀 

Nic moc teda, u nas CP dorucuje pred obedem. :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...