Jump to content

Co mě dnes potěšilo :)

Recommended Posts

Jsem ty dárky k Vánocům tak bravůrně schoval, že je ještě teď nacházím. Já svoji dostal, děda taky, ale kdo měl dostat třetí ví snad jenom sám Ježíšek 😂

DSC_6021~3.JPG

před 19 minutami, Ajaj napsal:

@African - ta byla pro mě, ale zapomněl jsi to poslat. Ale ok, k narozeninám v březnu taky dobrý. DÍKY!

To nevydrží kamaráde, jak načichnu Afriku, má lidskost zmizí jak pára nad vodou 😂

O tom, že Octavia čtvrté generace je vozidlem pro dobrodružné povahy a řidiče s rozvinutým smyslem pro humor bylo již napsáno mnohé, ale rád přidám dva příběhy. Jeden ze dneška, další se stal kolegovi z práce již dříve. Obě Octy pár měsíců staré…

1. Dashboard nahodile ukazuje nefunkční asistent vyparkování. Servisman: „Jó to o tom Škodovka ví, holt asi podpětí na baterce, no můžete to tady 2-3 dny nechat, ale my s tím stejně nic neuděláme. Auto si tedy vemte zpátky. No já si to nafotím a brnknu vám, až udělaj novej softwér a bude svolávačka. A bacha po dobu zobrazené závady opravdu nefungujou žádný asistenti: front, rear ..”

2. Představte si pátek, plný auto lidí, jedete na Mikulov na vinobraní. Zastavíte na bezince, natankujete, koupíte si párek, pohoda. A ejhle auto nechce odjet od stojanu, respektive odbrzdit, za váma fronta aut… Voláte asistenci, za hoďku dorazí a první co týpek řekne je: a zkoušel jste to urvat? Jako rozkývat? No komedie 🤣.

IMG_3878.jpeg

Edited by Dagoberd

Tak jsem se dnes naučil něco nového, něco co mi fakt udělalo radost !

Přilepoval jsem včera vteřinovým lepidlem malou lištu nad skříňku, lamino na lamino. Kapka lepidla mi ukápla a přesto, že jsem měl vše řádně pojištěné a zakryté, tak ta svině protekla a na skříňce udělala flek s přilepeným kouskem ubrousku. No jeden by se fakt nas.al ! Málem mě omylo.

Sednu ke kompu, že jako najdu nějakou babskou radu a zjistím, že existuje odstaňovač vteřinového lepidla ! Funguje to dokonale, původně zatvrdlá hrudka je pryč úplně beze stopy ! Sakra mě to potěšilo !

Včera v 15:36 jsem objednal v Olomouci dceři nové kolo. V 15:47 přišla hláška, že kolo bylo předáno dopravci (ČP). Cca za 15 minut hláška od ČP, že kolo bylo převzato do přepravy. 😲 No a před chvílí jsem mluvil s pošťákem, že mi ho po obědě doveze. Tak to teda čumím! Takže vlastně příspěvek na tři vlákna: Jak doručuje pošta u vás...A ještě: Co mě právě naštvalo, jelikož jsem v tom kvaltu zapomněl na stojan...😀 

před 19 minutami, Petr.S napsal:

Včera v 15:36 jsem objednal v Olomouci dceři nové kolo. V 15:47 přišla hláška, že kolo bylo předáno dopravci (ČP). Cca za 15 minut hláška od ČP, že kolo bylo převzato do přepravy. 😲 No a před chvílí jsem mluvil s pošťákem, že mi ho po obědě doveze. Tak to teda čumím! Takže vlastně příspěvek na tři vlákna: Jak doručuje pošta u vás...A ještě: Co mě právě naštvalo, jelikož jsem v tom kvaltu zapomněl na stojan...😀 

Nic moc teda, u nas CP dorucuje pred obedem. :)))