Jump to content

Co mě dnes potěšilo :)

Recommended Posts

Po mnoha letech se to konečně podařilo, zatím je velikosti potápek a máme z něj/ní velikou radost.
IMG_3547.thumb.jpeg.4ca52d51bdcc5940d5666a1012d881de.jpeg

Taky gratuluji! Přeji hlavně zdraví!

Sent from my iPhone using Tapatalk

před 16 hodinami, Hans Gruber napsal:

Po mnoha letech se to konečně podařilo, zatím je velikosti potápek a máme z něj/ní velikou radost.

IMG_3547.thumb.jpeg.4ca52d51bdcc5940d5666a1012d881de.jpeg

Též se přidávám ke gratulantům.

To víš, ke mě se čerstvě tyto informace dostávají se zpožděním. Jako správnej vesničan musím třeba vychytat časy a dny svozu odpadu a nezapomenout vyvalit popelnice příslušné barvy. A až pak je čas na zábavu. 

před 7 hodinami, kuncák7 napsal:

To víš, ke mě se čerstvě tyto informace dostávají se zpožděním. Jako správnej vesničan musím třeba vychytat časy a dny svozu odpadu a nezapomenout vyvalit popelnice příslušné barvy. A až pak je čas na zábavu. 

Vesničan a pracuje na magistrátu (nebo městské části?)... kam jsme to v té matičce Praze dopracovali.... 

@kuncák7: Velký respekt za to, že zvládáš takovou práci, já bych na to neměl..

před 7 hodinami, kuncák7 napsal:

Vzhledem k tomu, že se budu stěhovat na vesnici, kde není obchod ani hospoda Tě plně chápu. Už zajíždím vesnický šatník👍

Ten zivot na vesnici je tak nějak klidnejsi- lidi jsou tu divný, ale aspoň odpovi na pozdrav, parkovat mam taky kde, pro rohlíky si ty 2 km dojdu. Jen jsem si nezvykl ny ty hlášení místního rozhlasu ( to jsem zažil naposled před 40ti lety ) a ted se vždy leknu, kdyz to tam zachrci. Ale aspoň to rozesmeje- zítřejší odstřel divokých holubů si nedovedu představit ani ve snu 🙂

"proběhne očkování psů a koček" nebo "výkup kožek( z králíků)",...připomněl jsi mi dětství na vesnici v 70. - 80. letech. Děkuji! 🫠

@kuncák7 i na ten rozhlas si zvyknes. Ackoli kdyz u nas v prosinci hlasili, ze vetsina cest z vesnice je zatopena, tak to nechces. Ale zase treba vcera - hrne se ke mne soused, ze nekde vyklizel archiv a nasel tam 100lety vykresy k nasemu baraku 😁. To na sidlisti nezazijes. 

IMG_9806.jpeg

před 41 minutami, kuncák7 napsal:

Ten zivot na vesnici je tak nějak klidnejsi- lidi jsou tu divný, ale aspoň odpovi na pozdrav, parkovat mam taky kde, pro rohlíky si ty 2 km dojdu. Jen jsem si nezvykl ny ty hlášení místního rozhlasu ( to jsem zažil naposled před 40ti lety ) a ted se vždy leknu, kdyz to tam zachrci. Ale aspoň to rozesmeje- zítřejší odstřel divokých holubů si nedovedu představit ani ve snu 🙂

a už jsi byl v místní hospodě?

Před hodinou, kuncák7 napsal:

:thumbsup_anim: ...a co tě bude také hodně bavit, že sousedé o tobě budou vědět daleko víc, než víš ty sám 😂 My měli zdravotní průser v rodině minulý rok, který byl hodně na hraně, ale dali jsme to a volám ti do hospdy že zamluvím stůl a v telefonu chvíli ticho...kdo že to volá? Říkám, Afričan né vole, seš hluchej?......zase chvíli ticho a pak že prej chlapi u pivka říkali že jsem umřel a že už si na mě dali frťana 🤣

před 1 hodinou, gunman napsal:

a už jsi byl v místní hospodě?

Před hodinou, African napsal:

:thumbsup_anim: ...a co tě bude také hodně bavit, že sousedé o tobě budou vědět daleko víc, než víš ty sám 😂 My měli zdravotní průser v rodině minulý rok, který byl hodně na hraně, ale dali jsme to a volám ti do hospdy že zamluvím stůl a v telefonu chvíli ticho...kdo že to volá? Říkám, Afričan né vole, seš hluchej?......zase chvíli ticho a pak že prej chlapi u pivka říkali že jsem umřel a že už si na mě dali frťana 🤣

Tady hospoda neni :-).