Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Toto viem podpísať. Za posledný rok som mal viacero skúseností s novými autami v požičovniach (všetko takmer funglovky a nie tie najlacnejšie kategórie) a rovnako mám pocit že kvalita a pocit z tých aút ide hrozne dole vodou. Od nového golfa ktorý ma kazdu jazdu sral s miliónom drobnosti po Renault captur ktorý bol fakt parodiou na jazdné vlastnosti. Tie auta sú tupé, plastové a lacné, uniformné bez náznaku emócie… ja som nikdy nebol proti vývoju a pokroku ale aktuálne by som si nové auto (v nejakom rozumnom rozpočte) asi nevedel vybrať. Vďaka bohu za sluzobak ktorému to človek tak nejak ľahšie odpustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná Halloweenská a tentokrát povoz prostého lidu, po 10ti týdnech stání, na první drc✌️!

IMG_20221030_222608.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 10. 2022 v 12:59, Gustaf napsal:

Ty Oply jsou čím dál hnusnější 

Dvě auta bych si nekoupil, tedy dvě značky.

Opel, ještě než je před rokem koupil Citroen tak osm let zpět

Opel současný již pod Citroenem.

 

NESROVATELNÉ  a dobou před patnácti lety, kdy jsem byl s Omegou řady B a motorem 2,5 td král.

Potom třeba Astra kombi 1,7 td  řada A i B s motorem od Isuzu.

 

To byly opravdu auta, ale v současnosti je ten Opel veliký problém, tak jako Servisní střediska Srba, Tukas, atd. To nejsou opraváři, ale měniči a to systémem pokus omyl spolu v kombinaci s diesel motory a močovinou plus katastrofické jízdní vlastnosti. Ty podvozky jsou extrémní průser a jak píše KFL kromě svých nemocí si vzali do vínku ty největší nemoci od Citroen a to nejen s pohonnými jednotkami, ale i s podvozkem, kdy máš pocit, že se v další zatáčce při opravdu pomalé jízdě cvakneš. 😞

 

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, shewcza napsal:

Já Vám nevím, ale kamarád má novou Insignii GSI a to je podle mě nejlepší Opel co kdy sjel z linky. Bomba auto po všech stránkách, kam se hrabou passaty, suberby atd..

GSI a celkově tahle druhá generace Insignie je super, mám ji sám v hledáčku. Passat a Superb je proti tomu krabicoidní tuctovka. Také je to poslední auto z dílny GM, zbytek už je odpad PSA. Jinak generace Astra H i J jsou solidní auta a dělníci, nekradou se. Motory drží až na nějaké problémy s vířivými klapkami. Opravdový servis je po republice bohužel jen 3x (Auto Zralý, Ase Brozany, RomanK Brno). Opel dostával vždy velký hejt, akorát až teď si myslím, že si ho v takové míře zaslouží IMHO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, shewcza napsal:

Já Vám nevím, ale kamarád má novou Insignii GSI a to je podle mě nejlepší Opel co kdy sjel z linky. Bomba auto po všech stránkách, kam se hrabou passaty, suberby atd..

Tak jediné co je na tom super je ze se to někomu muze líbit, ale podle mě přestal být opel dobré auto někdy v roce 2000, kdy s vectry udelaly hranatý hnus. Nebudem se tu bavit o antikorozní úpravě starších aut, ta byla mizerná napříč celým spektrem všech značek az na vyjimky, ale mechanicky to byly az na vyjímky moc dobré auta. Insignii jsem par dovezl a bylo mi z toho blbe uz když byly trilete, vše takové plastové nekvalitní, razeni jak z gumy ( první generace ), druha generace tam klepe naftový motor už po třech letech, osobně jsem viděl 3 kusy. A když sel strýček na penzi chtěl si koupit nové malé auto, koupil si corsu, ma dnes najeto 50 tkm a za tu dobu se už 10x posrala…. Toliko k oplu, staré oply byly fakt dobré auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šéf do firmy kupuje jen zásadně Opel. Už dvě auta prodejce odkoupil zpět, po 30tis km každému autu něco svítí na budíkách, blbě se v tom sedí a blbě se to řídí. Opel je děs. Jsou to užitková auta, která by něco měla vydržet, ale prd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hoši neviem, čo ste všetci čakali... Náklady na výrobu obrovské, náklady na vývoj elektra pre mňa nepredstaviteľné, tlak na ekológiu a emisie strašný. A všetko rýchlo, ideálne hneď. Nedávno som čítal, koľko peňazí automobilky vyliali do kanálov za nákup startupov na autonómne riadenie, aby sa prišlo na to, že v podstate všetky klamali, že sú vo vývoji niekde, kde budú možno za 10 rokov...

Ale akcionári tlačia, aby boli vyššie a vyššie dividendy. Tak sa to proste musí "ojebať" na produkte, pretože automobilky zatiaľ nemôžu odstrihnúť od marží dealerstvá (aj keď sa pomaly začínajú snažiť), do ktorých nasypali ich prevádzkovatelia nezmysel financií.

A to vidím asi len vrchol ľadovca:

Neschopnosť VW pri uvedení Golfu a Octavie (plus tých ich IDniečo) predávať auto s funkčným software, nepodsvietené ovládanie klimatizácie a rádia...

Katastrofické automaty u čohokoľvek iného než BMW, Porsche, MB a VW. A je úplne jedno, koľko stupňov si tam "nasypú", beztak sa to u KIE, Opelu, Renaultu, Dacie a Fordu chová ako automaty v roku 2000 u BMW.

Schovávanie ovládacích prvkov do displayov, ideálne do štvrtého submenu. O tom, ako to odvádza pozornosť od šoférovania hovoriť nemusím, ale prezentujú nám to ako super mega hyper moderné a zamlčia to, že jeden display je lacnejší, než všetky tie gombíky a otočné ovládače.

Ak si človek nekúpi nové BMW za 2M+, tak je kvalita minimálne úsmevná a o tom, že by tie autá vydržali vcelku 15rokov myslím môžeme len snívať.

Absolútne nefunkčné asistenty (mŕtvy uhol, senzor značiek, čidlá nárazu) u čohokoľvek iného, než je drahá nemecká trojka a aj pri nej nemajú vždy svoje svetlé chvíle. Hlavne, že nám majú to áut pribudnúť natvrdo.

Kvalita laku áut je posledných pár rokov kvôli všetkým tým ekopríkazom tristná.

Volvo a obmedzenie rýchlosti na 180 a to kvôli bezpečnosti? No haha, nechceli chlapci len znižiť náklady, pretože vymyslieť a vyrábať auto, čo jazdí 180 bude lacnejšie než auto, čo jazdí 230?

A že už aj Porsche potrebuje u 992 šetriť na plastoch v interiéri je už len čerešnička na torte.

Takže budeme jazdiť v unisexových, malých, nevábne vypadajúcich, pomalých a aj tak strach naháňajúcich krabiciach. Pretože pre Európanov sa už snáď nič nenavrhuje, všetko radostné a oku lahodiace nám zakážu alebo zdražia tak, že si to nebudeme môcť dovoliť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víceméně máš pravdu, pohledem z ČR/SK ale to je dost malý vzorek z půl miliardové EU. V mojí sociální bublině vidím snahu nechat si auta co nejdéle, nová kdo si pořídí jsou VW koncern, od Seatu přes VW po Škodu, Porsche nevyjímaje. Hodně frčí BMW a Mini a malá SUV od Audi.

Ve větších městech vidím mezi taxíky převažující Hyundai a Toyota, hybridy či elektro. A to jako že majorita. 

Hodně frčí sdílená auta, takový malý polepený krabičky, vlastně ani nevím co to je za značku, myslím že jich je dost z Číny. V některých městech a zemích jsou tím zabordelený ulice víc než kolobežkama. A stejně jako ty koloběžky je užívají lidé co by normálně jeli metrem . . . 

V ulici stávají tyhle docela běžně:

1301159661_IMG_20220706_171706976_HDR2_copy_1024x853.thumb.jpg.37e9ced4f00b453534f20b60fc6a31ff.jpg

Kdo nepozná, tak je to Lynk&Co 01, s cenovkou cca od 38 tisíc Eur.

A na odstavném parkovišti jsem jich minulý týden viděl nových zabalených pěkných pár desítek.

Číňan na ekologii zvysoka kašle, technologie zkopíruje a výše je vidět výsledek. A evidentně to lidi kupují. MG? Jakkoliv se tomu můžeme smát co to je za nesmysl, Čínské SUV s logem slovutné Britské značky tak je to realita. Myslím si, že celý Greendeal Čína snad sponzoruje aby si pořídila evropský automobilový trh 😁

Upraveno uživatelem Tom4
Typo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tom4 Tie zdielane auta fakt realne niekde funguju (bez dotacii)?

Ja si myslim, zo to z principu nemoze byt rentabilne, lebo 90% ludi potrebuje auto plus minus v tom istom case, tak 1-2h denne. No jedinezeby tie pojazdne krabicky boli cenovo na urovni tych kolobeziek 😁

Upraveno uživatelem bluman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 10. 2022 v 13:32, gorlo napsal:

A zkuste se projet v elektrický Opel Mocca. To je už i nebezpečný auto. Jak je to těžký a poddimenzovaný podvozek, tak do každé zatáčky se budete modlit, aby to nebyla vaše poslední chvilka na tomto světě. Opel je fakt strašná značka. 

A je tvrdý jak prkno, uskákaný, nepohodlný, to se fakt neopvedlo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, bluman napsal:

@Tom4 Tie zdielane auta fakt realne niekde funguju (bez dotacii)?

Ja si myslim, zo to z principu nemoze byt rentabilne, lebo 90% ludi potrebuje auto plus minus v tom istom case, tak 1-2h denne. No jedinezeby tie pojazdne krabicky boli cenovo na urovni tych kolobeziek 😁

To netuším, ale schválně jsem koukal na dvě firmy co půjčují auta třeba v Paříži. Zity, to je vlastněno Renaultem, provozuje v Paříži (a Madridu, Lyonu a Miláně) 1300 elektromobilů. Za rok 2021 měli 1,5 milionu výpůjček a obrat 8 milionů EUR, za letošek očekávají obrat přes 15 milionů EUR.

Free2move jsou kromě Paříže v Evropě v Madridu a pak za oceánem, v mém oblíbeném DC, pak tak v Portlandu, Colombusu a Denveru. Obrat 70 milionů EUR za rok, letošní plány na expanzi do X dalších měst. Provozují Pažouty a Citroëny. V Evropě provozují 10000 aut na sharing, z toho 3000 elektro.

Zmíněná Zity má ve flotile pochopitelně Renaulty a Dacie.

Nedokážu najít jejich zisk, resp. data ohledně odpisů těch aut atd., nicméně Free2move vlastní PSA group (resp. Stellantis) a tedy obě jsou v rukou automobilek, což vlastně znemožňuje relevantní odpověď zda to je nebo není ziskový business model. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...