Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Máme 310 GS BMW na osm dní za 500 Éček...pokud máš vážný zájem, dám ti podrobnosti do SZ, ale až zítra protože kámoš ví cenu ale zapomněl půjčovnu :-) Ten to má na starost...

 

Díky to by mi asi drahá polovička taky omlatila o hlavu... no nic budu jak buzna jezdit v 500 cabrio :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je fakt nádhera, super stroj. :-)

Jo, dík. Přišel jsem k tomu jako slepý k houslím. Na jaře jsem připlul z Holandska s lodí že si ji zrenovuju na pojízdnou chatu a když jsem teď vyklízel poslední skříňky v podpalubí tohle na mě vykouklo. Loď nejméně 8 let stála bez používání a vypadá to, že předtím taky moc používaný nebylo. Ještě tam byla mobilní sada s malou parabolou na satelit, asi nějaká karavan verze, ale s tím fakt nevím co :-))). Tohle bylo jasný, že přistane v kanceláři. Všechny ty kotouče, diody, ručky, starej displej, všechno fachá, skoro jako z krabice. Má to přepínač na čtyři druhy napětí a skoro dvoumetrovou anténu :-)) A všude nápisy made in Japan. Navíc jsem se podle výrobního čísla dočetl, že je z první, vzácné série (30.000 ks), než to nějak upravili na "orange" verzi. R.v. 1981. To mě bylo pět :-))). Dneska jsem udělal úplný h..vno, celej den ladím ty válce a ručky a zkouším co to dělá :-))) prostě jak malej Jarda 

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naramne jsem si (uz teda vcera) pokecal s majitelem Chronothek ve Vidni. Prima chlapik, paradni shop s used vockama. Jen ty ceny :(

No nic, krasne jsme si popovidali o pribehu Reverso. Ten chlap ma encyklopedicke znalosti. I kdyby jen na pokec a na cumendu, doporucuji navstivit ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím tě trumfnout, manželka s dcerou v čudu, Jack Daniel's Honey a dnešní výběr filmů padl na písmeno "S".

Ani jeden jsem ještě neviděl přes všechna doporučení, nebyl čas.

 

Sicario, Sicario 2, Suburra.

Jsem natěšenej, jdu to zapnout!

To neuhraje žádný film. Bav se dobře.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska je az podezrele dobrej den.... Pocitam, ze se do vecera musi zarucene jeste stat neco prisernyho...

 

O vikendu se ulomil diteti zub, telefonoval jsem hned v nedeli zubari, dneska rano 9:30 termin a 9:45 vyreseno bez breku a bez bolesti.

Hned rano jsem se stihnul domluvit s vyvojarem na vecech co mi vyresi zasadni problem.

Rozdal jsem vsem lidem v tymu rocni bonusy a navysil platy.

No a mam na ceste novy hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...