Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Já mám od loňska tuhle: https://www.gude.cz/nabijecky-baterii/automaticka-nabijecka-baterii-gdb-250.html Umí vrátit do života i velký mrtvoly. Jinak ve Tvým případě k tý svý baterii přidej paralelně druhou a začni nabíjet obě současně. Až se ta Tvoje dostane z podprahovýho napětí, dobiješ jí pak už sólo. Ale stejně potom bude chtít regeneraci/desulfataci. Pokud byla vyšťavená a přemrzla, jde do kopru rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, bohus76 napsal:

Kluci mladému se velmi líbí tyto Hydroflask flašky , máte někdo tip,kde je sehnat za nějaké rozumné peníze? Přece jenom mám strach,aby ji někde neztratil. Dík 

IMG_20231216_170707.jpg

Á, letošní Vánoce se ponesou v duchu termo flašek, mám zabalené tři kousky 😆 Z mé zkušenosti ty děcka ztrácí všechno, ale flašky si docela brání, aspoň ten náš už nechal v lese na táboře od kudly, čelovky po trenky defakto všechno, termo flašku vždycky dovezl. Nestojí svět, a když bude hodně dobrá cena, bude o dvě stovky dole v akci. Já letos beru klukovi tento Primus, kvůli většímu obsahu, dá se za pětikilo, má hrnek a uzávěr quick stop, který je pro děcka úplně fajnový.

https://www.hanibal.cz/primus-vacuum-bottle-0-75l_z34994/?gad_source=1&gclid=CjwKCAiA1fqrBhA1EiwAMU5m_5sXarFaRUW28tJX4XQ6Jz-NkPaXuulgqQcMvP8winVWNKB0CXMHVRoCM8MQAvD_BwE#115491

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, bohus76 napsal:

Díky Vlasťo,mladému se ale líbí ta Hydroflask. Za prvé ji má bratránek a za druhé to není ten dizajn z pravěku a pro důchodce /jako pro mě 🙂 

Jasná věc, pokud se mu líbí, tak ji vem...ta cenová hladina okolo osmi stovek za takhle dobrou flašku je dle mého názoru na pohodu 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Gustaf napsal:

Chlapi, Pražáci..... je reálné stihnout ten přestup v daném čase ze Smíchova na bus na Černej most?

Screenshot_2023-12-25-16-36-01-441_cz.mafra.jizdnirady.jpg

Pěšky bych to nezkoušel, ale metrem by to šlo (26min smichov-cernak) 😀

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 10. 2023 v 20:48, Micey napsal:

 Kdyby naaahodou, spis zatim teoreticka uvaha. Mas barak na pozemku, hned vedle jeste jeden svuj, nevyuzivanej stavebni pozemek. Pokud by si tam chtel clovek postavit ciste pro vlastni potrebu par solarnich panelu, normalka jednoducha hlinikova konstrukce, bez napojeni na sit, primarne pro ziveni jednoho az dvou elektroaut.. lze, bez nejakejch velkejch obstrukci, i s prihlednutim k ty novele EZ?

Dotaz zapadl a ted jsem si na to vzpomnel, nahodou nekdo zkusenost se situaci vyse? Mozna by to mohlo zacit byt realnejsi.. Jinak jo, chapu ze “par” panelu by musely bejt vyssi desitky plus nekolik velkejch baterek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2023 v 20:53, bohus76 napsal:

Díky Vlasťo,mladému se ale líbí ta Hydroflask. Za prvé ji má bratránek a za druhé to není ten dizajn z pravěku a pro důchodce /jako pro mě 🙂 

Tak jsi sehnal? My už jsme tu naši dnes zahořeli 🤙

DSC04557.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...