Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Vlasťo dopadlo to dobře,dnes vycházka cca 12km, mladý naštvaný proč musí jít,ale jinak fajn. Bohužel mi odešla podražka na mých botech Prabos, naštěstí doma,budu muset pořídit jiné, ale to je spíš do vlákna co mě naštvalo 😋

IMG_20231229_123810.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, bohus76 napsal:

Vlasťo dopadlo to dobře,dnes vycházka cca 12km, mladý naštvaný proč musí jít,ale jinak fajn. Bohužel mi odešla podražka na mých botech Prabos, naštěstí doma,budu muset pořídit jiné, ale to je spíš do vlákna co mě naštvalo 😋

Parádička, hlavně že je kluk spokojený 🤙 Doživotní záruka nebo 5 let dle výrobku se aplikuje i u nás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Gustaf napsal:

Jasný po Varsky kolem Pyramidy do tunelu....a tam je znacenej Černej most? Já tudy jel párkrát...a vždy opačným směrem 😁

Je a neztratíš se, ono to nejspíš bude stát nebo popojíždět jako na těch dvou tebou zminovaných trasách. Určitě tam bude směr MB či Liberec (kouknu se ti ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Gustaf napsal:

Díky za radu.... Blanka asi super, ale mám strach, že se tam někde ztratím 🤣 spíš mi jde o to, aby to bylo průjezdný tak nějak... je tam pořad nějaka ta rekonstrukce, ne?

Kamo ty ses tragickej 😂 😂😂

ze se radši nejdes projet na biku:) 

no flame

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Montgomery napsal:

Zdravím, kde jinde se zeptat, než tady: Každý rok na silvestra na čt1 vysílají záběr na mechanické hodiny. Kde ty hodiny jsou umístěné?😀

Tady se ví všecko :) (viz popis u videa) a link

 

Upraveno uživatelem budulinekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Tobi napsal:

Má je Mynář😂.

LOL. 😂 Ale nedivil bych se, kdyby ta banda měla doma poměrně hodně předmětů o kterých ani nemáme tušení že kdy byly v inventáři KPR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...