Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

To je zazemi pro blizkou fontanu a hriste. Je tam wc, nejaky naradi, v zime tam pujcujou brusle atd. Vzniklo cca prd 2 lety, metro je tam tak 10. Vedle toho je stanek s obcerstvenim, coz je dovozena bouda, taky tak cca 2 roky tam bude. No a k stanku se na jare pristavela terasu, ta se ted zastresila. 

FB_IMG_1699090931399.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gustaf Konce té prodlužky dole vypadají jako americká zástrčka/zásuvka typu A - a bez zlehčování sebevražedných kvalit páně Alibabových kunčaftů, jestli tenhle hnůj má být "bezpečné venkovní provedení", tož ani standardní řešení "kutila domácího" (zahrnující štípačky, nějaký ten ostatek zteřelé flexošňůry po babičce a bakuli kobercové izolepy) už to nepokazí... :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, mám dotaz - ke konci týdne dala firma u které pracuji olepit auta raklamou včetně zadního okna. Jde mi konkrétně o to zadní okno, polep má "takové dírky" stejný polep ale od jiné firmy jsme již měli před roky . Přijde mi, že je přes zadní okno strašně špatně vidět - jakoby bylo okno zamlžené (není) mohlo mít vliv, že se auto polepovalo (tehnhle čtvrtek ve Zlíně) a pak šlo hned ven a nebylo uplně nejtepleji? Nemusí to být chvilku v teple?Nebo kde mohla nastat nějaká chyba? Na starých autech 4 roky zpět bylo vidět mnohem líp.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 11. 2023 v 22:37, Radek124 napsal:

@Gustaf Konce té prodlužky dole vypadají jako americká zástrčka/zásuvka typu A - a bez zlehčování sebevražedných kvalit páně Alibabových kunčaftů, jestli tenhle hnůj má být "bezpečné venkovní provedení", tož ani standardní řešení "kutila domácího" (zahrnující štípačky, nějaký ten ostatek zteřelé flexošňůry po babičce a bakuli kobercové izolepy) už to nepokazí... :skull:

Když vezmu čistě ten napájecí kabel...jak poznám, jak ho strčit do zásuvky. Přehození kolíků (fáze nulák) a pak na druhé straně? Nebo je to nějak poreseny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 11. 2023 v 6:56, Gustaf napsal:

Mělo by to být venkovní, no....to horní foto je spojka mezi jednotlivými částmi řetězu. Dole klasická zástrčka/zásuvka. Já stejně i venkovní zásuvky a prodluzky vždy ještě balík do igelitu....tak nějak pro jistotu....

Podívej se na diLED prodlužovací kabel( jsou 2 a 5ti metrové).Podle těch koncovek to vypadá,že by to mohlo být ono.

https://t-vanocniosvetleni.cz/diled-5-m-prodluzovaci-kabel-32.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Můžete mi doporučit nějaký dobrý polštář na spaní při cestování autobusem a jinými “příjemnými” prostředky. Chci se vyspat a mít krční páteř funkční i po cestě😊

image.thumb.jpeg.f4387304347535aa10310217ddd0eda1.jpeg

PS: Klidně mi nějaký nabídněte, jestli vám doma zavazí. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem dceři do školy noťas. Je na střední na intru. Vychovatelka z intru po ní chce nějaký papír ohledně revizí el. zařízení na intru, aby ho mohla používat. Co ji zcela jistě uspokojí? Nějaký certifikat o shodě? Tvrdí, že jí stačí kopie dokladu o koupi, ale z principu mám asi problém sdílet daňový doklad s osobními údaji a cenou a nechápu, jak faktura zajistí bezpečnost el. zařízení. Nějaké nápady? Dost mě překvapilo, že něco vůbec chtějí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, tarmi napsal:

Koupil jsem dceři do školy noťas. Je na střední na intru. Vychovatelka z intru po ní chce nějaký papír ohledně revizí el. zařízení na intru, aby ho mohla používat. Co ji zcela jistě uspokojí? Nějaký certifikat o shodě? Tvrdí, že jí stačí kopie dokladu o koupi, ale z principu mám asi problém sdílet daňový doklad s osobními údaji a cenou a nechápu, jak faktura zajistí bezpečnost el. zařízení. Nějaké nápady? Dost mě překvapilo, že něco vůbec chtějí...

Budu chytrej, neboť jsem čerstve po školení bezpečnosti práce 🤣. Zacerni osobní údaje na faktuře a doloz to, k revizi nového přístroje to bohatě stačí. A potřeba to je z důvodu případne škodní události. Jsem rád, že jsem při školení nespal 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo revize jsou potřeba všude a na všecko. Je to kvůli případným trůblům s nehodama, pojištění a podobně a je to součást předpisů pro bezpečnost práce. Nevím teď zpaměti ale nové zařízení se nějakou dobu považuje za dobré. Takže asi stačí doklad o koupi. Kdyby to bylo starší než nevím kolik nebo nejistého původu, byla by potřeba revize od revizáka elektrikáře.

A pak se nějakou vokolostojíčností dozvíš jak vypadá elektroinstalace v dotyčné budově.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, dík za rady. Budu na to BOZP taky někdy skočit, vždycky se jen podepíšu a pak nevím :)

 

Je mi jasné, že něco doložit musím a počítám s tím. Ta začerněná faktura je elegantní řešení a udělám to tak. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...