Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

přiznám se ,že první pohled na značku Argus ve mně evokoval : "tak mě s pivem z Lídlu nedostanete"  ale jestli to chválíte......

 

Videl sem to uplne stejne, ale na nejake gardenparty, kdy becka dorazila az kolem poledne a u rezani dreva byla zizen uz rano, jsem dostal nabidnut Argus nepasterovany (tusim to je nejaka "12-13 ka"). A vcelku muzu rict, ze jako jo. Osobne mi to prislo dokonce chutnejsi nez vehlasna europiva. Jasne, ze treba s Gustavem nebo Banditem to srovnani nebude slavne, ale zodpovedne to muzu na ochutnani doporucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl sem to uplne stejne, ale na nejake gardenparty, kdy becka dorazila az kolem poledne a u rezani dreva byla zizen uz rano, jsem dostal nabidnut Argus nepasterovany (tusim to je nejaka "12-13 ka"). A vcelku muzu rict, ze jako jo. Osobne mi to prislo dokonce chutnejsi nez vehlasna europiva. Jasne, ze treba s Gustavem nebo Banditem to srovnani nebude slavne, ale zodpovedne to muzu na ochutnani doporucit.

souhlas, toho Arguse nepastera jsem si v plechu domů koupil a je to hodně pitelný... :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas, toho Arguse nepastera jsem si v plechu domů koupil a je to hodně pitelný... :cheers:

Jo ,Argus Camaro Cerveza fakt neurazí ,měli jste pravdu.Ten brajgl co jsem měl zafixovaný je vlastně Grafenwalder nebo tak nějak....Jednou to nakoupil tchán a dost se s tím trápil,s tím jsem mu nepomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...