Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Malem bych zapomnel...Jaci jsou doma! Jsou teda uzsi v oblasti prstu, ale nic by neslo rozlestit. Je to kuze a trochu to povoli, takze cekam ze pak budou uplne akorat. Kdyz je nazuju, citim tu uzkou spicku. Po cca pulhodine uz na ni zacinam zapominat, po hodine o tom nevim, po ctyrech hodinach tezka pohoda. Kdyz je pak sundam z nohy, mam na noze divny pocit a nejradeji bych si boty zase nazul. Jsem rad, ze jsem je koupil.

 

50299610ba870455a3f42e0f09e9b2fa.jpg

Dobrá volba, doufám že budeš spokojený. Ty botky za to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybíral jsem boty, se kterými se dá jak do lesa se psem, tak do pracovního terénu i do města. S odstupem času musím pochválit tyhle Scarpa, mám GTX verzi. Pohodlná, poctivě udělaná bota, která vypadá že vydrží hodně a nemá design jak pro papoušky.

Ty jsou barevně super, co je to za model? Mám od Scarpy Mojito, ale moc je nenosím, mají tenkou podrážku, je to jako chodit bos :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tvoje nadšení nesdílím ...... 

Je to o zvyku. Já mam prostě rád pevné boty. Asi dělat vnich šichtu by bylo za trest, ale my vesnický křupani  chodíme ( a dobrovolně!!) Cca 5km na pivko, tak se mi sejdou. Já nemám rád plátěnky a podobné jakoboty, mám je za chvilku rozšmajdané, nožičky šmatlavé a bolavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Ahoj, zvazuji nakup nejakych nizkych trekovek Grisport. Vzhledem k tomu, ze jsem jeste zadne nemel, odpovida +- cislovani nebo da se pripodobnit aspon orientacne k nejake znacce (salomon, nike, adidas, merrell, columbia, mizuno, asics, hoka, ecco....) ? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dnes dorazily Cloudventure Waterproof uz se tesim az je o vikendu na horach prubnu

Napiš prosím, jak se Ti bota líbí. Já mám u on running tenisek jediný problém...v podrážce zůstávají při běhu občas zaseknuté kamínky a klacíky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zvazuji nakup nejakych nizkych trekovek Grisport. Vzhledem k tomu, ze jsem jeste zadne nemel, odpovida +- cislovani nebo da se pripodobnit aspon orientacne k nejake znacce (salomon, nike, adidas, merrell, columbia, mizuno, asics, hoka, ecco....) ? Diky

Grisporty mám dvoje, viz dvě předchozí stránky. Celokožené a textilní. Lehčí pohorky a takové spíš trekové tenisky. Oboje velikost dle zvyklostí. Mají široké kopyta, takže to sedí akorát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenosti z Adidas Terrex Swift R2 MID? Něco jsem početl, ale zajímá mě osobní zkušenost chronopacienta...ty jsou k nezaplacení. 

Mám je objednané namísto Lowa Renegade, což beru jako obměnu oldschool za newschool. Hlavně Renegade mi neseděly podle představ. Hlavně je to, myslím, důstojná alternativa k salomon xa pro 3D MID

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, diky za info. 

Radime, jeste bych se zeptal na ty celokozeny, psal si ze jsou trochu tvrdsi. Dalo by se v nich podle tveho nazoru chodit 50+ km nebo je to spis na kratsi treky?

 

Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, diky za info. 

Radime, jeste bych se zeptal na ty celokozeny, psal si ze jsou trochu tvrdsi. Dalo by se v nich podle tveho nazoru chodit 50+ km nebo je to spis na kratsi treky?

 

Diky za odpoved.

Kožené mám řadu Ravine, tedy nízké.

Provedení Ok, ta tvrdost je relativní, zdálo se mi to ze začátku, teď, po cca jedné sezoně OK. 

50km bych v tom klidně šel,  díky šířce kopyta tam nemám problém srovnat nohu. Jsou pohodlné, jen sem dokoupil v Hudysportu gelové vložky, originál  jsou jen obyčejné tenké.

Ale nejsou to žádné "VHT" boty, já to mám na Beskydy, Jeseníky... tam jsou jako doma.

Původně jsem chtěl ještě o chlup lehčí řadu Travel, ale tam se mi po prvním utáhnutí vyškublo textilní očko.

Proto  Ravine s kovovými oky.

 

 

 

 

 

Kupoval sem o číslo větší, třeba vysoké Asola mám větší o dvě čísla, ale to díky tomu, že jsou užší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenosti z Adidas Terrex Swift R2 MID? Něco jsem početl, ale zajímá mě osobní zkušenost chronopacienta...ty jsou k nezaplacení. 

Mám je objednané namísto Lowa Renegade, což beru jako obměnu oldschool za newschool. Hlavně Renegade mi neseděly podle představ. Hlavně je to, myslím, důstojná alternativa k salomon xa pro 3D MID

 

Adidas hrozně polevil s kvalitou, tatovi Terrexi propouštěli vodu po dvou měsících, klukovi pata roztrhlá během měsíce, a druhých propouštěla taky voda. Takže troje reklamace a to jsme do té doby používali hodně Terrexy. Prodavač ze Sportisima říkal, že je to teď s kvalitou na prd, samám reklamace, takže za mě nee :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, potreboval bych jeste ted narychlo (dnes, zitra) koupit pred dovolenou nejake trekove sandale. Pry ze ty stare vypadaji nemozne... Bohuzel napr. Sportisimo uz sandale stahlo a navezlo podzimni zbozi, takez i jine shopy. Nevite, kam v Praglu zajit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, potreboval bych jeste ted narychlo (dnes, zitra) koupit pred dovolenou nejake trekove sandale. Pry ze ty stare vypadaji nemozne... Bohuzel napr. Sportisimo uz sandale stahlo a navezlo podzimni zbozi, takez i jine shopy. Nevite, kam v Praglu zajit?

 

V Hudy Praha určitě něco bude....např. Lizard Super hike je perfektní odzkoušená bota, vyrobená v Itálii, která vydrží dlouhá léta ;)

 

https://www.hudy.cz/panske-turisticke-sandaly

 

https://www.hudy.cz/super-hike-18smli11078?variant=10255&size=37994

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, potreboval bych jeste ted narychlo (dnes, zitra) koupit pred dovolenou nejake trekove sandale. Pry ze ty stare vypadaji nemozne... Bohuzel napr. Sportisimo uz sandale stahlo a navezlo podzimni zbozi, takez i jine shopy. Nevite, kam v Praglu zajit?

Jestli seženeš keeny, tak ty vřele doporučuji.

PS: lze použít i s ponožkou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...