Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bal bych se ze ta nizka Makara bude tvrda jak prase a nebude se v tom moc dobre chodit. Hlavne ty hrany na vrchu boty, kolem paty a kotniku. To je u tvrdych nizkych bot dost zasadni partie. Ne ze by to nutne musel byt pruser, Makra dela boty dlouho a meli by vedet co a jak. Bez zkousky bych do toho urcite nesel...i kdyz, vsechno se da vratit.

 

Jinak uz jsem to psal vickrat, ale ja jsem z tech svych Hanwagu uplne odvarenej! Genialni boty, pevne, presto pohodlne jako prase. Islandy byly (a jeste jsou) taky skvele, ale tohle je predevsim lehci a nositelne v zasade i do mesta. Ja je snad budu nosit jako mestske zimaky. Uplne se mi z nich nechce vyzouvat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S novým MTN už jsem něco naběhal a můžu říct, že se jedná o další dobře povedenou Salewu. Perfektně drží nohu, ale i při slabé ponožce, opravdu výborně. Boční vyvrknutí drží bravurně, když vydrží rok, budu happy, ale je tam na podrážce vcelku dost materiálu, tak věřím že dají dva :-) Snad jen ta cena no, v Itálii a snad i nejdražším městem na zeměkouli Chamonix, ji koupíte lépe než v ČR, pokud budete laxní debatovat o ceně :-)

post-364-0-06734700-1573384461_thumb.jpg

post-364-0-52351200-1573384472_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sem taky zkoušel, ale špička je nepochopitelně zúžená.

Pokud se ti zdá MTN zúžená, tak ostatní od Salewy už nemusíš ani zkoušet, ale trochu je, to je pravda :-) Většina výrobců tohoto typu bot zúžuje špičku kvůli větší kontrole nohy v terénu, speciálně na skále a hodně lidí s tím má problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garmont nebrat....za mě nejhorší bota a už nesmí do baráku. I zde na fóru někdo zmiňoval, že mu začala padat klenba u nohy, já měl něco podobného. Možná tak kolem baráku max do kilometru denně :-) Ale víš jak to je z nohama, každý kus originál, třeba budeš happy, ale moc tomu nevěřím...

Měl jsem a ještě mám Dragontail, na zahradu.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším podobný problém, tak se zeptám aj tady. Vadí mi nízká mechanická odolnost ale u běžeckých bot, dvakrát Dynafit ms feline vydrží mi vždy 550-700 km tzn. cca 70-80 hod běhu. Inov8 rocklite 290 mám teď, no mají cca 300-400 km podrážka drží v pohodě, ale vršek boty se začíná trhat.

Má někdo zkušenosti s La Sportiva, popř značka Altea lone peak.

díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký doporučení pro nízký celokožený boty (bez membrány), se střední tvrdostí, obsázkou a pro širší nohu a vyšším nártem? Plus přišitý jazyk a vázání radši ne až do špičky.

Zase hledám něco, co neexistuje.

Jo a nízký Keen mi na noze vůbec nesedí.

Koukni na Scarpy, tam bys mohl najit co potrebujes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čtvery Lowy, z toho první Tibety 8k km za 8 let, po 10-ti letech sem je vyměnil za nový model Tibetů. Druhé Tibety společně se Sirkosy a samozřejmě Zephyry TF.  Všechna roční období, všechny možné terény. Mezitím (za ty léta) kluci, co se mnou chodí vystřídali různé značky z různým úspěchem či neúspěchem. A dva skončili taky u Lowa a myslím, že už u nich zůstanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty by mohly být na mou úzkou nohu.

já mám přesně tyhle https://www.hanibal.cz/salewa-boty-ws-mtn-trainer-mid-gtx-2017-id20461#/819-velikost-4_uk/5262-barva-magnet_viridian_green - ano mám dámské boty :) kopyto je prý ještě o něco užší než u pánských a sedí mi skvěle, je faktem, že mám taky hodně uzkou nohu a malou velikost (EU41) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...