Přejít na obsah

Proč Rolex?


Doporučené příspěvky

All movement parts, from hairsprings to mainplates, are made in Bienne. Rolex does not publish their annual production output, but it is estimated approximately 2000 employees produce 50 million movement components annually?which end up in more than 750,000 Rolex automatic movements assembled per year in Bienne. 

 

[Note: How do we know that Rolex produces more than 750,000 movements annually, if Rolex is a privately-held company that does not publish such numbers? Because the Contrôle Officiel Suisse des Chronom?tres, is required to publish the exact number of movement (COSC) certificates for each brand, and in 2011, they published Rolex figures at 751,000 COSC movements.]

 


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 710
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tou bohatou historií je Heuer... TAG je břídil... :-) 

No ten TAG taky za sebou nemá špatný počiny, mě se líbí typ technologií, ve kterým se angažovali, jen to je trošku jinej směr, než hodinařina :-)

 

Ukradnem jednu vetu kámošovi ktorý sa vrátil s talianskej dovolenky.. skoro všetci (hotelier,recepcna,majitel malého espressa) mali Rolex origo, a keď sa ich pýtal prečo práve rlx, tak mu jednoducho odpovedali... kúpim si rlx za tri mesačne platy a už nikdy si nemusím kupovat hodinky...

 

no jo, ale tady jsme na foru, kde si ty lidi kupovat hodinky chtěj :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsme s členem Z. mudrovali, proč jsem si ještě nepořídil rolexy. A von říkal pro mě hrozně chytrou věc. "Kup si rolexy, ale aby sis je užil, musíš je mít tak trochu v p..i ( jako mod nesmím mluvit moc sprostě) " :-) . A já bych to asi neuměl a neužil si je. Furt bych se o ně bál. Jsou to prostě drahý hodinky. Proto ten pocit přeju majitelům, kteří je mají a dovedou si je užít. Sportovní univerzály veskrze. Nechápu ty, kteří za ně vysolili ty prachy jen proto, aby patřili k těm klukům z party. Za těch stopade a vejš je imho spousta zajímavějších hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po precteni spousty prispevku, clanku a vseho mozneho, jsem asi zacal chapat proc je Rolex Rolexem...dokonce jsem se zamyslel zda bych si je poridil..asi ano...tech cca 170 tis. je dost penez (beru v uvahu cenu hodinek ktere se mi libi) ale dalo by se to prezit..ale zas druha stranka veci je co k nim? Pokud clovek ma na ruce hodinky za 170k a vice tisic, tak by asi mel mit i nejake to "okoli"...auto, pracovni pozici/postaveni, image atd.

Asi by mi prislo divne, kdybych videl nejakou recepsni, jak psal kolega vyse, s RLX na ruce, platem 25k/mes a venku by mela zaparkovaneho trojkoveho golfa nebo fabku...Nebo nejakeho manika, s RLX na ruce ktery bydli ve 2+kk, jezdi sluzebni oktavkou a je zamestnan jako prumerny obchodak u nejake autopujcovny..Potom mi ty hodinky na takovych lidech asi prijdou dost kicovite.. a pevne verim, ze takovych lidi ktere si Rolby poridili je docela dost..

Mozna to co jsem napsal, zni zvlasne..ale proste zastavm nazor, ze i hodinky jsou soucasti image cloveka a i castecne kopiruji jeho "postaveni ve spolecnosti" (a v zadnem pripade tim nemyslim MI)

Asi nakonec zustanu u svych Omeg (dokud nepovysim)  :-)

 

Edit:

P,S. chronomaniakum se omlouvam..u nekterych je to nelecitelna nemoc :-)

Upraveno uživatelem mmaass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To cos napsal je strasna kkotina. Jestli chces byt in a mit imidz, kup si Dyzly.

 

Je tady mraky lidi, co nemaj porsche, nedelaj v top managmentu a rolady nosej.

Ve svem prispevku jsem psal, ze se v zadnem pripade nejedna o MI (machr index)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na to jsou nějaký normy, jaký patří k pozici v práci, k postavení ve společnosti auto, hodinky, atd? To seš trošku ve špatným století :-) Celej život je o prioritách, někdo si radši koupí lepší auto, někdo hodinky, někdo oboje a šetří na dovolené, někdo to dá do nemovitosti... Ano, hodinky jsou luxusní zboží(a jsou lidi, který je kupujou jen kvůli image a proto, že na ně mají), ale proč by si nadšenec nemohl koupit ojetý Rolby a dál jezdit spokojeně v Passatu, stejně jako si nadšenec do aut může koupit starší, ojetý Porsche...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po precteni spousty prispevku, clanku a vseho mozneho, jsem asi zacal chapat proc je Rolex Rolexem...dokonce jsem se zamyslel zda bych si je poridil..asi ano...tech cca 170 tis. je dost penez (beru v uvahu cenu hodinek ktere se mi libi) ale dalo by se to prezit..ale zas druha stranka veci je co k nim? Pokud clovek ma na ruce hodinky za 170k a vice tisic, tak by asi mel mit i nejake to "okoli"...auto, pracovni pozici/postaveni, image atd.

Asi by mi prislo divne, kdybych videl nejakou recepsni, jak psal kolega vyse, s RLX na ruce, platem 25k/mes a venku by mela zaparkovaneho trojkoveho golfa nebo fabku...Nebo nejakeho manika, s RLX na ruce ktery bydli ve 2+kk, jezdi sluzebni oktavkou a je zamestnan jako prumerny obchodak u nejake autopujcovny..Potom mi ty hodinky na takovych lidech asi prijdou dost kicovite.. a pevne verim, ze takovych lidi ktere si Rolby poridili je docela dost..

Mozna to co jsem napsal, zni zvlasne..ale proste zastavm nazor, ze i hodinky jsou soucasti image cloveka a i castecne kopiruji jeho "postaveni ve spolecnosti" (a v zadnem pripade tim nemyslim MI)

Asi nakonec zustanu u svych Omeg (dokud nepovysim)  :-)

 

Edit:

P,S. chronomaniakum se omlouvam..u nekterych je to nelecitelna nemoc :-)

Ach jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po precteni spousty prispevku, clanku a vseho mozneho, jsem asi zacal chapat proc je Rolex Rolexem...dokonce jsem se zamyslel zda bych si je poridil..asi ano...tech cca 170 tis. je dost penez (beru v uvahu cenu hodinek ktere se mi libi) ale dalo by se to prezit..ale zas druha stranka veci je co k nim? Pokud clovek ma na ruce hodinky za 170k a vice tisic, tak by asi mel mit i nejake to "okoli"...auto, pracovni pozici/postaveni, image atd.

Asi by mi prislo divne, kdybych videl nejakou recepsni, jak psal kolega vyse, s RLX na ruce, platem 25k/mes a venku by mela zaparkovaneho trojkoveho golfa nebo fabku...Nebo nejakeho manika, s RLX na ruce ktery bydli ve 2+kk, jezdi sluzebni oktavkou a je zamestnan jako prumerny obchodak u nejake autopujcovny..Potom mi ty hodinky na takovych lidech asi prijdou dost kicovite.. a pevne verim, ze takovych lidi ktere si Rolby poridili je docela dost..

Mozna to co jsem napsal, zni zvlasne..ale proste zastavm nazor, ze i hodinky jsou soucasti image cloveka a i castecne kopiruji jeho "postaveni ve spolecnosti" (a v zadnem pripade tim nemyslim MI)

Asi nakonec zustanu u svych Omeg (dokud nepovysim)  :-)

 

Edit:

P,S. chronomaniakum se omlouvam..u nekterych je to nelecitelna nemoc :-)

Pokud to myslíš fakt vážně, tak chronobůh s tebou  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po precteni spousty prispevku, clanku a vseho mozneho, jsem asi zacal chapat proc je Rolex Rolexem...dokonce jsem se zamyslel zda bych si je poridil..asi ano...tech cca 170 tis. je dost penez (beru v uvahu cenu hodinek ktere se mi libi) ale dalo by se to prezit..ale zas druha stranka veci je co k nim? Pokud clovek ma na ruce hodinky za 170k a vice tisic, tak by asi mel mit i nejake to "okoli"...auto, pracovni pozici/postaveni, image atd.

Asi by mi prislo divne, kdybych videl nejakou recepsni, jak psal kolega vyse, s RLX na ruce, platem 25k/mes a venku by mela zaparkovaneho trojkoveho golfa nebo fabku...Nebo nejakeho manika, s RLX na ruce ktery bydli ve 2+kk, jezdi sluzebni oktavkou a je zamestnan jako prumerny obchodak u nejake autopujcovny..Potom mi ty hodinky na takovych lidech asi prijdou dost kicovite.. a pevne verim, ze takovych lidi ktere si Rolby poridili je docela dost..

Mozna to co jsem napsal, zni zvlasne..ale proste zastavm nazor, ze i hodinky jsou soucasti image cloveka a i castecne kopiruji jeho "postaveni ve spolecnosti" (a v zadnem pripade tim nemyslim MI)

Asi nakonec zustanu u svych Omeg (dokud nepovysim) :-)

 

Edit:

P,S. chronomaniakum se omlouvam..u nekterych je to nelecitelna nemoc :-)

?No i skladník ve šroubárně si může přečísti Vergília v originále!?

;-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle názor už jsem jednou slyšel, (ten delší, x krát citovanej, ne Peoplův, ten mi do toho vlezl :) )zřejmě myšlenka drž se ševče svého kopyta poznamenala více lidí. Kastace, nebo snad dokonce povinná kastrace. Ojetý Mercedes dokáže položit i průměrně situovanou rodinu. V tomhle případě to neplatí. Ještě že i ti níže postavení slouhové mají svůj mozek a umí se správně rozhodnout. Vynechám milovníky značky a chronomaniaky. Společenská vrchnosti spojte své síly a zakažte jim to. Nenechte l.zu vypadat šaškoidně...To jsou mi vjjjeci.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...