Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

V 18. 7. 2024 v 19:23, Pandera napsal:

Třeba to tu někdo řešil... Radši Audi A6 Allroad nebo MB E All terrain? Na ten nový  MB zatím nejsou srovnávací recenze. Samozřejmě v 6 válcové naftě....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gustaf Zkus se v té audině projet. Loni jsem sedlal jako služební podobný kus, co je tu teď v prodeji, a ač mně audi celou dobu míjelo, po tomhle se mi teď upřímně stejská. Dobře no, hlavně teda po služebáku jako takovym, kterýho v nový práci nemam… :), ale auto to bylo fakt velmi dobrý.

Kdyby přesto trval směr vyšší posez, co Cupra Formentor VZ5? Když se vlezeš do Tiguana, imo bys mohl i do tohodle. A je to docela fajn stylovka, se skvělym motorem; na koncernový 2.0TSi nedam dopustit.

Anebo mimo koncern XC60/90?

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, moco napsal:

@Pandera Na jakou stranu ses přiklonil po shlédnutí? 

A6 Allroad, ten MB se mi ani tolik z venku nelíbí, to Audi mi přijde jak uvnitř, tak i vně takové "sportovnější". Ale kdyby se jednalo o sedan ve smyslu limuzína, tak bych možná preferoval MB E (byť ten interiér na mne působí trochu čínsky přeplácaný). No a ke všemu manželka v kombi mercedesu pořád vidí pohřebák. 🙂

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 7/17/2024 at 1:58 PM, Gustaf said:

To už je kára jak hovado 😁 mně teda přijde. A takový usedlý...

Ked je 6GT moc velke a usedly, co tak 340i GT? Baworacky 6-valec, vzadu priestoru na tancovanie.. Napr. taketo M-performance za necelych 900tis. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, asi je rozhodnuto.... ještě jsme měl nabídku na kodiaq rs za supr peníze se super nájezdem, ale tak vosekanou výbavu jsem u tohoto auta nečekal. S asistentů jen tempomat a hlídáni únavy. Ninak prt. Motor TSI.

Takže asi bude ten Tiguan...

Pozítří vezu rso na refresh keramiky, takže bude v topu.... jestli se nikdo neozve, tak objedu áčka a esa. Z áček nám cenu 750tis, tak se je budu snažit ukecat na 775 a uvidíme....

Jinak jsem ještě koukal na Mercedes glb. To co by se mi líbilo, tak v limitu už starší nebo vetší nájezd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ééééé... Však pri nižších výbavách sa na tú cenu dostaneš aj s novým, nie? Oni v Alfe (aspoň obaja konkurenční díleri v BA) vedia urobiť dosť dobré ponuky.

Nejako sa mi to nezdá, ale OK, asi si to už pozeral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze @Gustaf ma jasno uz od zaciatku s vyberom auta viac pre seba ako pre rodinu 😉.  A len sa tu potreboval uistit o svojom vybere, to sme mu to pekne zavarili, tolkymi alternativami 🤣

Gustafe, v dobrom 😉, ja to tiez velmi dobre poznam 😅 (ked ju milujes,  nie je co riesit 🫠). Nech spolahlivo a dlho sluzi k Tvojej maximalnej radosti a spokojnosti👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to k tobě nějak neštymuje. Tady na fóru se projevuješ všechno, je ne nudně. A Tiguan je přímo eponym nudné, ničím neimponujici, šedé hmoty. Vlastně všechny ostatní zde zmíněné alternativy jsou zajímavější. Tiguan je jako mikrovlnka LG. Máme ji doma, ale kdyby hořelo, tak bych ji asi nevynášel.

  • Haha 4
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Hasňa napsal:

Mě to k tobě nějak neštymuje. Tady na fóru se projevuješ všechno, je ne nudně. A Tiguan je přímo eponym nudné, ničím neimponujici, šedé hmoty. Vlastně všechny ostatní zde zmíněné alternativy jsou zajímavější. Tiguan je jako mikrovlnka LG. Máme ji doma, ale kdyby hořelo, tak bych ji asi nevynášel.
 

👍🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...