Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 50 minutami, Duke650 napsal:

Jo a je to Recharge tj hybrid. Na ten lak si ještě musím zvyknout, ale muzika Bowers & Wilkins je cajk. A sedačky boží 

No a počkej až se pořádně repro zahoří, pak to bude teprve cajk 😆 Každopádně gratulka k super káře, Volva dělají fajnová auta 👍 A hoď nějaké fotky celé káry, si to zaslouží.... přeji haldu bezproblémových km "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, African napsal:

No a počkej až se pořádně repro zahoří, pak to bude teprve cajk 😆 Každopádně gratulka k super káře, Volva dělají fajnová auta 👍 A hoď nějaké fotky celé káry, si to zaslouží.... přeji haldu bezproblémových km "

Díky Afri na zahoření pracuje dcera a pouští mi tam blicí metal 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, k tomuhle "dolezl" mistni mlcenlivy clen "Fredomut" taky. Po ctyrkove ochcafce vyrazny posun a nemuze si to vynachvalit. Taky to ma v nejake vybave s B&W a podobne barve. Taxi z neho aspon delam pr*el, jestli uz mu nezbyly prachy na barvu a ma to jen natrene "zakladovkou" :-D. 

Nicmene gratulace a dobra kara ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a počkej až se pořádně repro zahoří, pak to bude teprve cajk  Každopádně gratulka k super káře, Volva dělají fajnová auta  A hoď nějaké fotky celé káry, si to zaslouží.... přeji haldu bezproblémových km "
Ano, hlavně je ale třeba chvili hrát dokola J.A.R., ať se dobře zahoří kabely, a pojistky, protože to je pak ten úplně největší skok směrem k nejpinkfloydovatějším Pink Floydům.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 7/26/2024 at 8:29 PM, Duke650 said:

Dcera to včera zahořela evidentně dobře, protože syn (a ten má v naší rodině úplně nejvíc netopýři uši) prohlásil, že to hraje fakt hodně slušně 

jj, B&W umi hodne slusne i u BMW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem to moc neprověřil. Včera večer jsem to přivezl a vzadu jsem měl sadu kol. Pak jsem jen kousek vyvezl děti, tak jsem to jen občas prislapl. No, jede to jak z praku. A to střílení do výfuku je taky parádní 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Gustaf napsal:

Tak abych uzavřel můj příběh vybírání.... je doma 😁

IMG_20240802_204909-01.jpeg

To je nějaký apokalyptic lakovaní ? 🙂

  • Haha 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...