Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, guzmic napsal:

@Lion

ten Seat by se jí určitě líbil, ale chci se pohybovat fakt někde kolem 5-6 tis Eur

tohle už je nad limit a auto co má 155kw jí fakt nekoupím.

Zkusím asi hledat tu sx4 v automatu...je tam klasický asin ten má asi i teď v té astře.

Ještě asi mrknu I30 benzín/AT a ceed

tam dávali asi taky klasický automat.

Hele a co nějaký Yeti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, guzmic napsal:

Tak to by asi šlo, takže teď zkusím najít krátkou Fabii II 1.6 benzín AT, nebo vysvětlit mojí, že Romster není zas tak hnusný. 🤣

Nechceš jí radši koupit těch 150 kw se stejnou spotřebou?? S tím se aspoň svezeš i ty a nebude to hnusný :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Gustaf napsal:

Hele a co nějaký Yeti?

Bez šance, tam dávali už jen dsg a je to nad rozpočet.

@Lion

teď máme 1.6 benzín 4*automat a já jezdím za 7L moja za 7.5L

žádný extra silné motory nechci, těch cca 100 koní je ideální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový pokročilý začátečník, jezdila 2 roky 20 km do práce a zpět každý den. Ale jen lehká trasa, okraj města pak 3 km na dálnici a do práce furt po dálnici.

Do velkého města, popř někde kde to nepozná, sama nepojede.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mé ženy rozhodl ve finále vyšší posed, a že se v tom autě cítila dobře, já jsem ji do toho nenutil. A hlavně cítila se v tom autě bezpečně.

Taky jsme řešily výše uvedená auta, také se ji líbily, ale pak změnila názor. Trvalo to dva měsíce, než si auto vybrala – moje nervi. J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guzmicze srandy jsem zkusil tipcars a mobile.de, ASX s automatem je opravdu mimo rozpočet, Yaris tak okolo roku 2007/8, co se týče těch Italů @Sphinxxmá recht, Punta i Grande Punta si v mém okolí drželi učitelé autoškol i prodejci konkurenčních značek 🙂 pro soukromé popojíždění  a nemohli si je vynachválit, jednoduchý stroje co fungovaly,  to MiTo vychází z GrandePunta, otázka je co s tím udělá ten automat ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, sorondo napsal:

Já bych svoji ženu do malého auta neposadil a myslím si, že není úplně špatná řidička. Jezdí ve starší Hondě CR-V, je to sice 2 l, ale na ten nájezd je mi to jedno.

Sorondo, to jsme na tom stejně. Jak moje žena zkusila moji Hondu CR-V tak už do menšího auta nechtěla sednout. No a já si koupil Kugu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ženě koupil nového Yarise (předešlou generaci) ať se jí to líbí nebo ne, ani v tom nejela, ani neseděla, já taky ne, věřil jsem značce, modelu a poslední možnosti koupit nové auto v této třídě (4 válcový atmosférický motor 1.5 VVTi). Měsíc frflala, že se jí to blbě řídí, no a teď je to její Yarísek 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 1.5 v Yarisu asi nejede spatne, ne? My jsme 2 roky zpatky poridili Verso k tehdejsi O2. Zena si taky ztezovala, ze se ji okta ridi lip, ale jezdila Versem a oktou ja. Za par tydnu si zvykla a do skodovky se ji vracet nechtelo, takze je to o zvyku. Skoda, ze jsem to auto pak prodal... dokoncovali jsme rekonstrukci domu a chtel jsem mit financni rezervu. Nakonec dost penez zbylo a auto by mohlo zustat doma. Ted s nim jezdi spokojenej kolega z prace a ja vybiram Citigo :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jede to fajn, ale EU se na motoru už taky podepsala. Papírově to má jet lépe než předchozí 1.3vvti, ale dle uživatelů to tak není, právě kvůli EU kurvítkám, motor už má duální režim, není to klasické staré vvti, takže do cca 3.500ot to jede na spotřebu, pak to ožije, ještě tam prej vadí k pořádnému nádechu EGR ventil. 

Musím ale pochválit krásný zvuk motoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak si sem odložím své momentální myšlenkové pochody... 

Wrangler mi vyhovoval jak to jen šlo. Ale tenhle motor (2.0 benzín už ne). Co sem vozí s 3,6 pentastar je jen ve verzi Rubicon, kterou nechci (bydlím na horách, a chci s tím jezdit za zhoršených podmínek, ale ne po skalách).

V tuto chvíli nejpreferovanější vůz: Dodge durango V8 . Takový sňatek z rozumu. Je to velké , psi a dítě tam dám, snad zábavný motor, podvozek jako grand Cherokee, redukce tam je. To by snad šlo...

No a varianta ekonomická : Ford bronco sport. - je to jen SUV, ale snad by to šlo, nevím, jestli se mi líbí.

No a varianta ideální: plnotučné bronco. Nevýhody asi cena (těžko říct, za kolik bude, když 1,8 tak snad ještě dobré), ale ta dostupnost... Jde o to, že jak vyhraju (kua snad to nedopadne jinak) nad jeepem, tak to bude muset být rychlo akce.  Jakože náhradní vůz nahradím ihned jiným. A to je dost velká možnost, že velké bronco holt nebude k dispozici...

Tož tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...