Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

V 25. 5. 2021 v 10:42, Anela napsal:

vyhledove (rok - dva) planuju nahradu zvolna dosluhujiciho dieseloveho outbacku...

ma smysl urvat lehce jety benzinovy outback, dokud jeste nejake jsou, nebo za rok - dva uz budou realne zkusenosti s jejich novym hybridem? nebo mate tip na nejaky podobne prostorny rodinny kombik?

Z téhle kategorie mě jako přímá konlurence napadá Volvo V90 CrossCountry nebo A6 Allroad. Střílím od klávesnice, nejel jsem ani v jednom. Novýho Outbacka jsem teď potkal v Rakousku, pěknej kus auta, od oka mi přijde že se i dost zvětšil a líbí se mi teda moc. Ten jejich hybrid už nějakou dobu jezdí ve Foresteru, tak by nějaké zkušenosti být mohly.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 5. 2021 v 10:42, Anela napsal:

vyhledove (rok - dva) planuju nahradu zvolna dosluhujiciho dieseloveho outbacku...

ma smysl urvat lehce jety benzinovy outback, dokud jeste nejake jsou, nebo za rok - dva uz budou realne zkusenosti s jejich novym hybridem? nebo mate tip na nejaky podobne prostorny rodinny kombik?

Ono hlavne nový Outback nie je hybrid, ten má Subaru iba na dvojlitrový motor, tj. pre Forester a XV. Outback má stále 2,5 l, akurát tam dali priame vstrekovanie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle, ja nehledam nutne hybrid, ten dotaz byl mineny tak, ze jsem myslel, ze subaru dela jen jednu verzi motoru a dava ho uz do vsech aut. myslel jsem si, ze pokud za par let bude benzinovy outback nedostupny vuz (coz zatim teda nevypada), uvazoval bych intenzivneji o tom nejaky koupit dokud jsou.

ale na hybridni toyoty tez koukam :)

o outbacku uvazuju jen proto, ze ho tedka mame a prijde to (mi i manzelce) jako bezpecne a pohodlne auto. nasemu jezdeni a uzivani auta (krom bezpeci a pohodli) staci cokoliv od dokkeru a roomsteru pres rapida nebo oktavku nebo proste cokoliv podobneho, vsechno vyrazne levnejsi. akorat ze nic z toho uz neni outback :D a neni to jen o blbnuti na snehu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toyoťácký Hybridy určitě na blbnutí nejsou, ale myslím, že dnešní provoz tomu stejně nenahrává. V čem vynikají je spolehlivost a pohodová jízda. Dříve jsem býval v kolonách dost nervózní. Pořád to kvedlání spojka, plyn, brzda a furt dokola. Nyní si kolony užívám, když motor utichne a plazím se na elektřinu za doprovodu oblíbené hudby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jerryl napsal:

Toyoťácký Hybridy určitě na blbnutí nejsou, ale myslím, že dnešní provoz tomu stejně nenahrává. V čem vynikají je spolehlivost a pohodová jízda. Dříve jsem býval v kolonách dost nervózní. Pořád to kvedlání spojka, plyn, brzda a furt dokola. Nyní si kolony užívám, když motor utichne a plazím se na elektřinu za doprovodu oblíbené hudby.

přesně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Anela napsal:

takhle, ja nehledam nutne hybrid, ten dotaz byl mineny tak, ze jsem myslel, ze subaru dela jen jednu verzi motoru a dava ho uz do vsech aut. myslel jsem si, ze pokud za par let bude benzinovy outback nedostupny vuz (coz zatim teda nevypada), uvazoval bych intenzivneji o tom nejaky koupit dokud jsou.

ale na hybridni toyoty tez koukam :)

o outbacku uvazuju jen proto, ze ho tedka mame a prijde to (mi i manzelce) jako bezpecne a pohodlne auto. nasemu jezdeni a uzivani auta (krom bezpeci a pohodli) staci cokoliv od dokkeru a roomsteru pres rapida nebo oktavku nebo proste cokoliv podobneho, vsechno vyrazne levnejsi. akorat ze nic z toho uz neni outback :D a neni to jen o blbnuti na snehu...

Outback jsem jezdil (2litr benzín) a krom podvozku nic moc. Už bych se k němu nevrátil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...