Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

@x591 Pokud se aspoň líbí (co si budeme namlouvat, u nových osobáků to konec konců bývá rozhodující argument), není co řešit :speak_cool:

Průšvih je že znám kolem sebe spoustu řepáků, schopných za furt ten samý holobyt na kolečkách uvalit několikaroční úspory jenom proto že "soused má" (resp. "nemá"), nebo proto "aby si doma nemuseli zvykat na jiný" - což by i u zkostnatělého konzernu znamenalo popřít 10 let inovací :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na konci dne je to jen nástroj na přesun z místa na místo. Navíc většina lidí má zkušenost s omezeným počtem aut. Mě v tomhle docela vycvičilo půjčování aut při pracovních cestách, takže mě naprostá většina popelnic na kolech nechává naprosto chladným. 

Naposledy jsem měl radost před COVIDem z půjčené Miaty, ale na tu jsem zase trochu přerostlý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JR_2010 Poznal jsem dost hrdinů co by Trabanta do smrti nevyměnili, jejichž anabáze pokračovala přes rakve jménem Favorit k vylítaným derivátům Pola/Golfa - a to že dodnes nepoznali nic lepšího bohužel vůbec nebylo o tom, že by se za stejné prachy nic lepšího koupit nedalo...

image.png.081385f5094c651f1e3ce246e6f6290d.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové dotaz: Budu se v dohledn době rozhodovat o novým služebáku. Volba padá buď Škoda Octavia nebo Super a Volvo V 60, vždy ve verzo combi a naftě.
Mám naježděno docela dost s Rapidem, teď mám Octu a přemýšlím co dál.
Ve Volvu jsem si dal zkušební jízdu. Je to krásný, ale některý věci mi moc nesedly: slabší výhled z auta, ovládání tabletem, divná roleta kufru, vysokej tunel.
Nová Octa mi přije fajn. Rád bych si šáhnul i na Supa, ale nevím, zda to vyjde finančně (nechci oholenou verzi).
Podělte se o zkušenosti, případné plusy a minusy. Díky 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Radek124 napsal:

A měl by se ignorantům žijícím v sebezapření povinně "projevovat respekt", nebo rovnou "poklekávat"? :suicide_anim:

To vis, ze ne :) Jen me tvuj az militantni odpor ke koncernu, pripadne jeste k vozum kategorie SUV prijde nekdy usmevny, to je vse.

Jedno male rejpnuti chlap jako ty ustoji, tim jsem si jist. 

Vyber auta je imho pro spoustu lidi jen zbytecnej voser a tak jdou cestou "nejmensiho odporu". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Lou napsal:

Pánové dotaz: Budu se v dohledn době rozhodovat o novým služebáku. Volba padá buď Škoda Octavia nebo Super a Volvo V 60, vždy ve verzo combi a naftě.
Mám naježděno docela dost s Rapidem, teď mám Octu a přemýšlím co dál.
Ve Volvu jsem si dal zkušební jízdu. Je to krásný, ale některý věci mi moc nesedly: slabší výhled z auta, ovládání tabletem, divná roleta kufru, vysokej tunel.
Nová Octa mi přije fajn. Rád bych si šáhnul i na Supa, ale nevím, zda to vyjde finančně (nechci oholenou verzi).
Podělte se o zkušenosti, případné plusy a minusy. Díky 🙂

 

Jestli se v tom Volvu necejtíš, tak nemá smysl ti ho dál nabízet, já naopak právě řeším nákup V40, ale ta ještě nemá tablet. Měl jsem tu dealera, který prý od doby co se dozvěděl o programu Volvo Selekt už o Octávce nechce ani sylšet. Nová Octa už má taky ovládání všeho přes displej, a popravdě v tom Volvu mi to přišlo intuituvnější, škodovácký infotainment jsem nějak nepobral. V Superbu jsem vezl jen jednou vzadu uprostřed, tak o tom nic nevím 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, honza71 napsal:

To vis, ze ne :) Jen me tvuj az militantni odpor ke koncernu, pripadne jeste k vozum kategorie SUV prijde nekdy usmevny, to je vse.

Jedno male rejpnuti chlap jako ty ustoji, tim jsem si jist. 

Vyber auta je imho pro spoustu lidi jen zbytecnej voser a tak jdou cestou "nejmensiho odporu". 

Teď už to chápu @Radek124 :) Tak aspoň z poloviny se přidám k tomu odporu proti SUV (ale za ty léta jsem už hodně vyměknul). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 6. 2021 v 19:40, Karussell napsal:

Tak to zni celkem optimisticky. Ja se dnesnima dodacima lhutama pocitam i pul roku. Tak drzim palce, at je co nejdriv 🙂 

spíš pro info - akorát jsem mluvil s prodejcem, a prý dalších 6 týdnů čekání. Ale už je to potvrzený termín. Třeba to má Škodovka lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, shewcza napsal:

Já to má zase přesně opačně. Defender je v mých očích daleko hezčí auto než nový Land Cruiser, ale to má každý jinak a o tom to je :)

Já bych to lehké neměl tedy vůbec, protože v mých očích fantastický auta to jsou obě :D Asi by vyhrála Toyotka kvůli proslulé spolehlivosti, každopádně Defender za mě pecka jak má být, i na plecháčích....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...