Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, mAra_ napsal:

Malý ingis je náhodou sympatický vůz... A nikdo okolo mě si na Suzuki nemůže stěžovat. A že jich je... 

A všechno to běhá, nepletu-li se, na YAA platformě 🙂 takže cajk.

Jj, ja proti tomu vyberu nic nemam. Tomu autu naprosto verim. Ten proces byl peklo, ale za me je vysledek v poho. Od Bayon a Kona u Hyundai pres Citroen C3 a C3 Aircross a dale Arona od Seatu, Captur od Renaultu a Jazz od Hondy se dostala k Suzuki. Tam zvazovala od Vitary a S-cross az po ty prcky Swift a Ignis. Chtela maly auto s vyssim posezem, pokud mozno spolehlivy, dobry svetla (bo je seroslepa). Na jezdeni okolo komina mi tenhle prcek prijde dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, honza71 napsal:

Tak cast rebusu vyresena. Manzelka bude jezdit timhle drakem 4x4 🙂 

Sama si to auto vybrala, tesi se na nej, tak snad ji / nam bude dobre slouzit. 

 

IMG_20210803_120251.jpg

Gratulace k novému vozítku :guitar: Kolem komína jak píšeš na pohodu, Suzuki dělali vždycky dobrý auta a navíc jim 4x4 pěkně maká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Dotaz:
Fiat 500, 1,3bezin rok 2008. Najeto 100k. Je to spolehlivý? Na co si dát pozor? Rezne to? 
Popřípadě někdo, kdo by mohl kouknout přes vin?
Diky
Aniž bych koukal na vin, tak podle TÜV jedno z nejmíň spolehlivých aut na úrovni Chevrolet Matiz nebo Sandero. Navíc 13 leté... Za mne kasička na peníze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Frostie napsal:
před 5 minutami, Gustaf napsal:
Dotaz:
Fiat 500, 1,3bezin rok 2008. Najeto 100k. Je to spolehlivý? Na co si dát pozor? Rezne to? 
Popřípadě někdo, kdo by mohl kouknout přes vin?
Diky

Aniž bych koukal na vin, tak podle TÜV jedno z nejmíň spolehlivých aut na úrovni Chevrolet Matiz nebo Sandero. Navíc 13 leté... Za mne kasička na peníze

Sháním pro manželku...jen couracky do práce...7km tam a zpět. Občas nákupy. 

Díly za názor....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Gustaf napsal:

Sháním pro manželku...jen couracky do práce...7km tam a zpět. Občas nákupy. 

Díly za názor....

To není názor, ale fakt. Ale na požadovaný účel by to ještě nějakou službu udělat mohlo

 

Viz TÜV Report 2020 - 11 letá auta

Upraveno uživatelem Frostie
editace a doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon, je to 1,2 benzin 51kw...

Taky si myslím, že by to mohlo plnit účel, ale aby to nezačalo hned kvést nebo tak něco... nějaký závady, co se projevujou. Ale to možná někdo, kdo to má doma...nebo má zkušenost

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Frostie napsal:

Viz TÜV Report 2020 - 11 letá auta

Tak on ten TUV Report snáď nikto neberie ako rebríček objektívnej kvality auta... Obzvlášť u malých, navyše 10+ ročných áut, do údržby ktorých nikto neinvestuje.

@Gustaf U tej päťstovky zrovna hrdza problém veľmi nebude, a čo tak pozerám po okolí, najviac spokojnosti je s 1,4 benzínom. Ale vzorka je malá, asi päťkusová.

Edit: Tu spomínajú problémy so studenými štartmi u toho 1,2, to by pri krátkych jazdách asi mohol byť problém.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, wawrik napsal:

Tak on ten TUV Report snáď nikto neberie ako rebríček objektívnej kvality auta... Obzvlášť u malých, navyše 10+ ročných áut, do údržby ktorých nikto neinvestuje.

@Gustaf U tej päťstovky zrovna hrdza problém veľmi nebude, a čo tak pozerám po okolí, najviac spokojnosti je s 1,4 benzínom. Ale vzorka je malá, asi päťkusová.

Edit: Tu spomínajú problémy so studenými štartmi u toho 1,2, to by pri krátkych jazdách asi mohol byť problém.

Díky... pročetl jsem to ;) no ono do 90k rozpočtu se těžkou hledá. Ješte chci něco stranou na případných servis.

Zkusil jsem ještě napsat do německého servisu, kde bylo auto podle servisní knížky pravidelně servisovane, jestli mi na základě vin něco sdělí. Tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U F500 se platí příplatek za retro disajn. Punto které nabízí více prostoru za méně se stejnou technikou se mi zdá jako zajímavá volba. Známý to má už asi třetí po sobě furt se stejným motorem 1.2 a je spokojený. Jediné co Punta trápilo byl snímač posilovače na sloupku řízení. Motor 1.2 byl u 500 i Punta obecně doporučován. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím,že bych doplnil vozový park o nějaké malé zábavné auto. Nejspíš Mini Cooper. Když už zábavné tak Cabrio. Máte někdo zkušenosti s Mini Cooper S Cabrio R57.? Chci benzín, manuál , nejspíš po faceliftu výkon 135 kW popřípadě JCW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, moco napsal:

@Gustaf výfuk a brzdy jsou spotřebák, to by mě netrápilo. Pokud to není bourané a má to papíry od servisních prací, tak jsi na správné cestě. Pokud chceš top stav, tak jedině novou 🙂

Prodejce tvrdí že ne, serviska je taky. Ale popis Německo po jedné majitelce je taková známá fráze. Proto jsem oslovil ten servis v reichu, kam auto jezdilo. Zatím bez odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

využívám cebii, na český auta. pak je tu carvertical, který prý líp vidí do zahraniční historie. myslím, že za 400-500 kč to stojí, než koupit nějakej křáp.

Obecně mám s dovozy špatnou zkušenost, pokud to není od prověřenýho dovozce nebo na objednávku. Proto spíš hledám auta s čr původem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...