Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

jakekoliv povinne poplatky na tomto foru jsou cestou do pekel a zapomeni, panove a damy

 

Naprostý souhlas. Ono stačí, že to odradí půlku lidí a druhá půlka pak nebude mít s kým diskutovat, co kupovat a komu prodávat a časem odpadne taky. Na druhou stranu je potřeba forum z něčeho financovat. Buď se forum olepí reklamou a nebo se bude muset za něco platit. Placení za inzerci mi přijde nejschůdnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas. Ono stačí, že to odradí půlku lidí a druhá půlka pak nebude mít s kým diskutovat, co kupovat a komu prodávat a časem odpadne taky. Na druhou stranu je potřeba forum z něčeho financovat. Buď se forum olepí reklamou a nebo se bude muset za něco platit. Placení za inzerci mi přijde nejschůdnější.

 

Jediná cesta. Zpoplatnit PROFI sekci - model a jmenný seznam už existuje, jen ho PZ nikdy nerozeběhl a vytěžit víc z reklam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dane, upřímně držím pěsti pokud jsi ve hře o koupi/provoz, snad se to podaří zachránit a možná i vylepšit.

 

Patrickovi jsem psal, ale zcela bez reakce... Buď je někde pryč a nebo už to koupil Hasič. :-D

 

Je otázka jaká je cena. Pokud by to nechával nějak rozumně, tak se o tom dá kvůli záchraně fóra uvažovat, pokud za to bude chtít vyšší řád statisíců nebo milion plus, tak je to nereálné.  Jedině že by se pak na to složilo více členů. Ale nejdřív je potřeba vědět jakou má Patrick představu.

 

Popravdě nemám ani chuť, ani čas řešit nějaké forum, to ten čas raději věnuji cestování, sportu a dceři, ale přišla by mi hrozná škoda, kdyby to tady padlo a nebo se to dostane do rukou někomu, kdo tady udělá členství za 1000 Kč ročně, což bude podle mě to samé, jako když to Patrick rovnou vypne. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čo tak prejsť na hodinkomaniu? Život je zmena.

 

Asi bych nepředbíhal, uvidíme jak to tu dopadně, mam to tu celkém rád. Ale v případě že to tu nějakým způsobem zpoplatní, tak myslím že existuje mnoho laternativ které jsou free. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mě by zase nějaká kačka za čleství  nevadila. Přijde mě to konceptnější řešení než sz s žádostí o příspěvek . A jestli by se zmenšila množina potencialních kupců (nikoli prodejců)  jak tu někdo naznačoval ,mě netrápí. Před lety když tu byl zlomek členů tak mě to tu nepřišlo ani pusté ani tematicky chudé!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas. Ono stačí, že to odradí půlku lidí a druhá půlka pak nebude mít s kým diskutovat, co kupovat a komu prodávat a časem odpadne taky. Na druhou stranu je potřeba forum z něčeho financovat. Buď se forum olepí reklamou a nebo se bude muset za něco platit. Placení za inzerci mi přijde nejschůdnější.

Asi ano,máš pravdu. Je to jako s poplatky za TV Skylink před 14ti lety jsem to pořídil za závratnou cenu zařízení a kartu se slibem "doživotně zdarma".

Dnes je doživotně  zdarma za cca 1200,- ročně  jen se to jmenuje servisní poplatek. Se.....e mě to a co mám dělat ?

Mají programy v HD jede to. pozemní vysílání mě neuspokojuje tak musím setrvat. S Chronomagem je to stejné.

Bohužel si musíme nechat nas..at na hlavu,pokud nechceme přijít o to co nás zajímá. Ach jo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockej pockej, nasrat na hlavu... Nekdo to musel postavit, nekdo to musi spravovat, udrzovat, starat se o to, na necem to musi lezet a bezet. Ja tomu teda uplne nerozumim, ale samo se to asi neudela ne? Navic nikdo z nas zatim nevi jak to bude vypadat. Treba nijak, to je mozny. Treba na tom nekdo bude chtit zbohatnout, ja nevim. Ale treba se toho ujme nekdo, komu na foru zalezi/bude zalezet. A muze to byt lepsi nez ted. A budu-li za to muset neco zaplatit (nevim kolik bude nutne a kolik budu ochoten), tak to rad udelam. A jestli to teda bude srani na hlavu, no tak to ji asi budu mit posranou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi, jako saida a nickolas, (imho) když to bude fungovat, tak proč ne něco rozumného zaplatit, varianta poplatek z prodeje mě přijde zbytečně komplikovaný (a třeba není, co já vím), profi sekce, proč ne (s rozumem). Než aby skákala reklama při každém kliknutí....

Placení všech, co chtějí "plkat" je z mého pohledu možná férovější, než "desátek" z prodeje.

Porovnání s TVsatelitem mě přijde trochu mimo (no flame), nakonec vždy má člověk možnost na to kašlat, já to nemám a žiju. Chci něco navíc, tak zaplatím. Neregistrovaný může taky nasát moudra, zaplatíš, vidíš obrázky a můžeš žvanit....

Ale přeci nebudeme říkat, že něco chceme platit, ať se toho nechytne nějaký kapitalista :lol2:

Nakonec nejlepší bude, když to koupí nějaký rozverný miliardář, bude vše zadarmo a na Vánoce jedny Seika každému :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím, že na eliminaci (většinové procento) kreténů a vychcánků je poplatek fajn a to se asi shodneme, že chce většina z nás. Mně osobně přijde férová cena zhruba 100  kč měsíčně, nebo 500 ročně a zahrnuje to vše, co fórum skýtá, čili inzeráty, diskuse, čerpání info a prostě vše. Mně to přijde jako rozumná cena za jakousi exkluzivitu ať už skrz informace, co se tu lze dovědět, nebo skrz lidi, které tu lze potkat. Že to odláká nějaká jedince, to je jasný, i ty zajímavé asi, ale jiná cesta, než než nějaký poplatek, asi stejně není. Já osobně, kdyby byla nějaká podobná cenová politika, bych s tím neměl problém. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím, že na eliminaci (většinové procento) kreténů a vychcánků je poplatek fajn a to se asi shodneme, že chce většina z nás. Mně osobně přijde férová cena zhruba 100  kč měsíčně, nebo 500 ročně a zahrnuje to vše, co fórum skýtá, čili inzeráty, diskuse, čerpání info a prostě vše. Mně to přijde jako rozumná cena za jakousi exkluzivitu ať už skrz informace, co se tu lze dovědět, nebo skrz lidi, které tu lze potkat. Že to odláká nějaká jedince, to je jasný, i ty zajímavé asi, ale jiná cesta, než než nějaký poplatek, asi stejně není. Já osobně, kdyby byla nějaká podobná cenová politika, bych s tím neměl problém. 

Já myslím, že jediná cesta je pustit do toho reklamy, jinak to padne. Pokud teda neberu v úvahu, že z toho nebude nějakej bazar hodinek nebo nevím čeho všeho ještě za provize. Mohl bys nahodit pro názornost nějaký příklad diskuzního fora s měsíčními poplatky členů za to, aby mohli diskutovat, které rozumně funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nejsem zastáncem defaultně placeného členství, na druhou stranu je asi všem jasné, že kdokoliv jiný než ten kupec-miliardář bude chtít svou investici nějak zhodnotit - a tim nemyslim na tom vytřískat ranec, ale třeba i pouze zůstat na nule bez nutnosti prosit o podporu přes SZ (sry, nedůstojné).

 

Dokážu si představit třeba nějakou formu membershipu, něco jak free ? silver ? gold ? profi.

Podle ranku pak určitá zvýhodnění (e.g. UP prodeje á 3 dny), přístup bez reklam, nahlédnutí do neveřejných částí, slevy od zpřátelených hodinko-webů... nebo jiné členské benefity, you name it.

 

Co se týče modelu jak to funguje jinde... např. na Warforu to sice neni povinné členství, ale za podporu jedinec získá rank WAR Mecenáš, z čehoš plynou určité benefity - třeba dostane přístup do běžně neveřejných částí fóra, kde je hafec věcí, mmjn třeba jako bonus dwnld účty k zapůjčení for free.

 

Berte to jako další námět, nic víc ani míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...