Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 23. 8. 2020 v 10:34, IzTaPa napsal:

hmm, never heard of... 

kazdopadne usuzuji, ze kdyz jeho draha jde v teto hospode na veceri v jeans bunde, on tam byl za exota ve svem tricku. to z nich museli mit radost... sorry, ale kdyz uz ma penize a potrebu lezt do takovychto mist (lago di como celkove), bylo by fajn, kdyby to delal alespon v urcitem stylu (a styl a la krupan tim rozhodne nemam na mysli)... 

(a krom toho, talirek na pecivo a nuz se patri nechavat vlevo spole s tim nozem na maslo :) :) )

Orel much nelapá. Mohlo by se pak zdát, že se jimi cítí ohrožen...a vyšlo by najevo, že je jen lépe oděná moucha. 
Hlavně panu Vávrovi mohli prostě oznámit, že takto ho tam nepustí. Neudělali to a ještě mu půjčili sako. Pak úroveň restaurace snižují sami. A nebo to nakonec není tak horké?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mike Oldfield. Taky cosi nosí... Bo jsem slepý, ztak si fakt nejsem jistý, co. Ale je pro mě VIP jak hrom. Ale holt evidentně nikdo nemládneme... Jak já jsem na té jeho muzice ulítával...  

oldfield 01.jpg

Oldfield 02.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Considering his nationalist agenda, he should dust off his DW-5000 and get an aftermarket bezel for it to support the domestic small business, rather than give more money to a multinational corporation ...

https://www.watchuseek.com/threads/anyone-notice-jair-bolsonaros-watch.4820791/

Relogio Jair Bolsonaro Casio - Relógios De Pulso no Mercado Livre Brasil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 8. 2020 v 8:30, Leviathann napsal:

Mike Oldfield. Taky cosi nosí... Bo jsem slepý, ztak si fakt nejsem jistý, co. Ale je pro mě VIP jak hrom. Ale holt evidentně nikdo nemládneme... Jak já jsem na té jeho muzice ulítával...  

Oldfield 02.jpg

Náhodou, tady na té druhé fotce bych řekl, že vypadá skvěle. Na jeho muzice ulítávám doteď, ale ty hodinky v tomhle rozlišení teda nepoznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...