Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Klasický profil...IMG_20200824_220102.thumb.jpg.ed021b97908ca671c1853f963cee54e1.jpg

Jinak dnes má žena vyčapala nějakou ženskou co šla okolo našeho plotu, a celou cestu okolo plotu říkala svému malému psovi: to sou ale hnusní psi. Fuj, a větší hnus sem s neviděla...

Žena byla ve stínu na verandě u baráku... Tak jako projevila velikou trpělivost a neudělala nic.

 A bába šla z druhé strany plotu a furt to samé.... Do čokla hučela jak jsou psi hnusní... Dost nahlas a dost hnusně...

A žena nevydržela a na ni: máte nějaký problém? A bába: jo , vaší psi jsou agresivní a já se tudy bojím chodit.

Já bych ji poslal do řitě, ať tudy tedy nechodí, ale to se prej nesmí... 

Tak nějak mě to dnes nasralo...

 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, mAra_ napsal:

Klasický profil...IMG_20200824_220102.thumb.jpg.ed021b97908ca671c1853f963cee54e1.jpg

Jinak dnes má žena vyčapala nějakou ženskou co šla okolo našeho plotu, a celou cestu okolo plotu říkala svému malému psovi: to sou ale hnusní psi. Fuj, a větší hnus sem s neviděla...

Žena byla ve stínu na verandě u baráku... Tak jako projevila velikou trpělivost a neudělala nic.

 A bába šla z druhé strany plotu a furt to samé.... Do čokla hučela jak jsou psi hnusní... Dost nahlas a dost hnusně...

A žena nevydržela a na ni: máte nějaký problém? A bába: jo , vaší psi jsou agresivní a já se tudy bojím chodit.

Já bych ji poslal do řitě, ať tudy tedy nechodí, ale to se prej nesmí... 

Tak nějak mě to dnes nasralo...

 

Že takú nánu riešiš...to je ako s malými čoklami, za plotom veľký frajer, ďaf ďaf ďaf...v momente keď plot nie je, chvost medzi nohy a za paničku...tá bude taká istá sorta...stáva sa aj nám, a popri tom my najradšej čítame v posteli 

20200815_100351.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, mAra_ napsal:

Klasický profil...

Ne že by ostatní psi v tomto vlákně byli méně hezcí, ale na tvé fotky se sem chodím dívat nejraději. Tvé zachycení výrazů němé tváře je excelentní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 8. 2020 v 23:05, M109 napsal:

Že takú nánu riešiš...to je ako s malými čoklami, za plotom veľký frajer, ďaf ďaf ďaf...v momente keď plot nie je, chvost medzi nohy a za paničku...tá bude taká istá sorta...stáva sa aj nám, a popri tom my najradšej čítame v posteli 

20200815_100351.jpg

 

 

Kdyz sme u tech velkych "hnusnych" psu, tak nasi Tibetskou dogu taky nemaj vencitelky rady, ale to je jejich problem :)

 

Ale krasne nam zadrzela pana co se prisel "omylem" podivat na zahradu.

IMG_3273.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Dokusan napsal:

Po deseti letech nás v pondělí náhle opustila naše fenka labradora. Nemáte někdo nějaký typ na stěně? Omlouvám se za off topic 

FB_IMG_1598458672431.jpg

Známí mají chovatelskou stanici Zlatých retrívrů ve Vranově u Brna. Nejstarší je fenka Bella (Beau Rose Préma Shanti Navaro). Klikací odkaz dávat nebudu, lze najít přes Google.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



Jinak dnes má žena vyčapala nějakou ženskou co šla okolo našeho plotu, a celou cestu okolo plotu říkala svému malému psovi: to sou ale hnusní psi. Fuj, a větší hnus sem s neviděla...
Žena byla ve stínu na verandě u baráku... Tak jako projevila velikou trpělivost a neudělala nic.
 A bába šla z druhé strany plotu a furt to samé.... Do čokla hučela jak jsou psi hnusní... Dost nahlas a dost hnusně...

 



Tak at manzelka priste rika psum s dostatecnou hlasitosti: “To je ale oskliva pani, vidte. Fuj, fuj, fuj. Ta je ale oskliva”. Fantazii v uprave se meze nekladou.


Sent from my iPad using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...