Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, M109 napsal:

Tak u nás už chodím len ja...odkedy sa drahá vrátila takto pred dvomi rokmi s odretou bradou aj nosom. A to môj miláčik sa zastavil na cca 60 kíl živej váhy, Tvoja obluďka ešte pridá. 

Moje obluda má 70+....

A pak s tím vyžeň ženu ven....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem kokra kterej jak viděl vodu tak tam hupsnul, týden rybaření na Berounce trávil celej ve vodě, doma pil jedině ve vaně po venčení přímo z kohoutku. Teď mám knírače, vodu obchází obloukem a kdyby nemusel, ani by snad nepil

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 12. 2020 v 20:51, mAra_ napsal:

Vím, že fotka je velmi nekvalitní a nehezká (focena přes dveře a manželčiným mobilem)... Ale když ta situace byla tak pěkná... Tak se omlouvám, ale sdílet s vámi bych ji chtěl...

Ta fotka je super, pes krásnej, nepamatuji si, že bych viděl takhle vymazlený SAO, fakt pohodář od pohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, sara11 napsal:

Ti moji dva mě pořád bavi,prostě to v práci zalomi a nazdar.





Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

To jsou krásný momentky 😉. Jsou tam hezky poskládaný - amstaff si z něj udělal nejdřív polštář a pak stoličku na nohy 😂. AST jsem měl 13 let - úžasné plemeno. Ještě jsem mu tenkrát po relativně "složité" cestě, nechal kupírovat uši a doteď jsem zastáncem tohoto zásahu. Den, dva to měl citlivější a ta hlava a výraz byly potom opravdu jinde. Koukám, že ten tvůj má dobře složené ucho, ale na fotkách AST často vídám, že ty uši mají tvrdou chrupavku, to jejich správné složení se u štěněte podcenilo a na hlavě mu pak trčí dva 15-ti cm špice jak bullterrierovi. Já vím, pes za to nemůže, ale v tomto jsem stará škola a nevnímám to jako týrání (EU)… Každopádně skvělé fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...