Jump to content
safi

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

Zlodějskou Osu tady máme, nespolehlivé dráhy, no a už jenom chybí ty morgoši :-) Takže mě dnes naštval jeden co se vrátil z lochu zpátky k nám do města po třinácti letech. Tenkrát tady extrémně drsným způsobem utloukl kamenem padesáti letou paní kvůli telefonu a nějakým drobným. Po kriminálech celý život, no už jenom ten rozsudek tenkrát bylo překvapení. Policajt mi dnes říká, otázka času kdy zase někoho zabije, mazec....a máme to komplet :-) Neuvěřitelný.

Předpokládám, že ten bílej šikula, co ho dneska uakazovali v televizi, že zastřelil tu čerpadlářku, byl taky morgoš, ne? Oh, wait...

Po nějaké době opět přišla deceblbova chvíle.

Hele, víš proč taky nebereš nějaký prachy z OSA? Protože tvá kreativita očividně zamrzla na úrovni třetí obecné. Inu, tantiemy nebudou:-).

Mne to nevadi. Ja to beru jako predplatne. Pokud me stat apriori povazuje za zlodeje a nuti me platit nejakou castku, tak ja si budu stahovat, co se mi chce. Ja se rika: jak vy k my, tak my k vy.

Však stahuj, pro osobní potřebu je to legální. 

Mluvím o OSE.... a platbách za prázdná media, čímž OSA označila všechny kupující za zloděje..... a to mne z principu sere...... takže já o voze a Ty o koze....

Ty jsi ale demagog....

som posledny co by sa decebala zastaval, ale toto ma fakt pobavilo.. to je ako ked sa sova vysmieva vrabcovi, ze aku ma velku hlavu.. :)

Já bych chtěl vidět ten Excel, na základě kterého vznikl ten rozúčtovací řád... čistě z profesní zvědavosti.

Co se děje s prachama který od osy kapela odmítne? Vrací se plátcům?

Předpokládám, že ten bílej šikula, co ho dneska uakazovali v televizi, že zastřelil tu čerpadlářku, byl taky morgoš, ne? Oh, wait...

Ty jsi ale strašný rasista :-)

Můžu tě ujistit, že je to hodně komplikovaná záležitost, ve které se zohledňuje spousta faktorů. Ale pokud máš vážný zájem, tak proč ne https://www.osa.cz/kariera/oracle-developer/ :-)

Hm, to vypadá zajímavě, vážně, ale asi by to nedopadlo. Jedu v Teradatě a začínám s Hadoopem a Snowflake - na Oracle jsem si nedopatřením střihl nějaký pohovor loni a vyhořel na takové blbosti, že Oraclu musím v dotazu pro optimalizaci běhu říct, na kterém poli je index... no tvl, to mě vůbec nenapadlo si zjišťovat, Teradata to má namapované a nemusím jí to pokaždé psát...

A hlavně pořád nejsem přesvědčen o tom, že chci OSA v jeho současném způsobu fungování podporovat  ;)

Edited by Filip.J

OSA mě seje. Několikrát do měsíce musím poslušně hlásit, že se bude hrát vlastní hudba. Preventivně bych zavedl zasílání vzorku moči a přikládání faktury o koupi nástrojů, aby někdo nebrnkal zfetovanej na ukradený ukulele jak jej napadne!

Edited by azeppelin

Hm, to vypadá zajímavě, vážně, ale asi by to nedopadlo. Jedu v Teradatě a začínám s Hadoopem a Snowflake - na Oracle jsem si nedopatřením střihl nějaký pohovor loni a vyhořel na takové blbosti, že Oraclu musím v dotazu pro optimalizaci běhu říct, na kterém poli je index... no tvl, to mě vůbec nenapadlo si zjišťovat, Teradata to má namapované a nemusím jí to pokaždé psát...

Vůbec nerozumím tomu, co píšeš. Optimalizace běhu po poli, to je orientační běh, ne? Navíc, když je to namapované...

Edited by decebal

Vůbec nerozumím tomu, co píšeš. Optimalizace běhu po poli, to je orientační běh, ne? Navíc, když je to namapované...

Jo, takovej databázovej orienťák, rozumíš tomu dobře.

já mám príma nápad. Forum Chronomag, coby zájmový spolek znalců a obdivovatelů hodin a hodinek by si mohl nárokovat poplatky ze všech přístrojů a zařízení které umožňují měření nebo zobrazování či jiné zpracování časových údajů. A až ten ranec vyberem, spravedlivě (si) ho rozdělíme. Kolik bysme tak mohli dát sazbu za kůl v plotě co vrhá stín a za papundeklový hodiny co se na nich učí děti?

Buď v klidu, to už v podstatě existuje..

Jj to uz davno je zavedeny. Pokud si koupis Omegy, Brajtle, Fortisky a nebo neco z min obvyklych znacek platis ji prakticky vzdy jen v ruzne vysi, pouze u vyvolenych R, PP atd jsou od dane osvobozeny a naopak se dani obracene :D

já mám príma nápad. Forum Chronomag, coby zájmový spolek znalců a obdivovatelů hodin a hodinek by si mohl nárokovat poplatky ze všech přístrojů a zařízení které umožňují měření nebo zobrazování či jiné zpracování časových údajů. A až ten ranec vyberem, spravedlivě (si) ho rozdělíme. Kolik bysme tak mohli dát sazbu za kůl v plotě co vrhá stín a za papundeklový hodiny co se na nich učí děti?

Netuším, či čas nie je duševné vlastníctvo a či už poplatky nie sú vyberané. Ale to by sa dalo zistiť na osa.cz.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...