Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No jo, kdyz je kazdej linej jezdit verejnou dopravou a v autech pak jezdi jeden clovek (navic je to sama velka dlouha krava - SUV apod.), tak pak nema byt Praha zacpana. Ja bych zakazal vjezd ne tem chudakum z Moravy, co jedou do Prahy na jednani jednou za mesic, ale vsem, kdo v Praze bydli. Ti by meli povinne dopravou jezdit, protoze pro ne tam to MHD je, ze? To by bylo najednou na silnici prostoru! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až se uděláj parkovací zóny všude, zkoordinuje se to samo (smajlíka si tam dejte každej dle libosti-já se tomuhle řešení smeju, je naprd). Koordinace nefunguje díky některým neochotnym městským částem a částečně díky magosi, kterej si dělá co chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou EU jdeme fakt do jedné velké prdele.

Naštvalo mě zamítnutí žaloby proti zbraňové směrnici, do toho předpokládané přerozdělování peněz na celoevropské vybavení elektromobily a pak se ještě dozvím, že mě bude někdo popotahovat, když děcko plesknu přes zadek. Fakt, lepší to ani nečíst.

 

Jdu se odreagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou EU jdeme fakt do jedné velké prdele.

Naštvalo mě zamítnutí žaloby proti zbraňové směrnici, do toho předpokládané přerozdělování peněz na celoevropské vybavení elektromobily a pak se ještě dozvím, že mě bude někdo popotahovat, když děcko plesknu přes zadek. Fakt, lepší to ani nečíst.

 

Jdu se odreagovat.

Lol, to je jak z toho dokumentu "český sen", když si Kusák udělal srandu z pár důchodců a oni odcházeli a řvali "tak a teď si jako myslíte, že budeme volit v referendu pro tu unii, no to určitě"

Unie je totiž skvělý projekt..., že tam občas je nějaká legislativa s kterou nesouhlasím, to samozrejme je. To se mám ale rozčilovat na to, že jsem nebyl volit, případně jakého pitomce jsem zvolil. Tady taky neřveš dementnitní parlamentní demokracie s tou CR to jde do prdele.....

Já bych si někdy i přál to vystoupení, by mě celkem zajímal ten skanzen.

Dlouhodobě do prdele, oni rozhodli... :-D

 

Kdekdo pořád fňuká, co mu to ten svět dělá

Zhruba to, co dělá von pro svět

Moc toho nebude, z netu nebo v hospě

A přitom by pro začátek stačilo dospět

 

A to máš za ty šneky cos mi dostal do akvárka abys věděl :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 4 proudové silnici v Modřanech kde kolem široko danleko nic naměřená rychlost 59 km a 600 pokuta a ještě jsem na to vystal frontu na poště Mešťáci mě se. ou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 4 proudové silnici v Modřanech kde kolem široko danleko nic naměřená rychlost 59 km a 600 pokuta a ještě jsem na to vystal frontu na poště Mešťáci mě se. ou

 V tom je právě ta pointa. Kde jinde by vybrali? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...