Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Dnes ráno přijedu na chalupu a borec nabírá do koleček MŮJ štěrk. Vylezu z auta a říkám, si děláte srandu? Borec, aniž by zvedl oči, pokračuje v nakládce. Už křičím, kurva co to děláš, to je moje. V tom přichází soused (30 let tam bydlí) a prej já ti to vrátím. Kdybych tam nepřijel, tak to ani nezjistím, bo hromada jak cyp. Lidi se už úplně posrali. Nechci válku, ale kurva, co je moc, je moc.
P.S. před měsícem si koupil Superba 4x4 L&K třetího v pořadí a nemá na pár koleček štěrku?

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to s těma odpadkama znám. Otevřu naši popelnici (rodinný barák, takže klasika popelnice) a tam tři igelitky plné bordela. Opakovaně. Tak jsme popelnicu dali do chodby a co nastalo? Igelitka jebnutá u baráku na místě, kde vždycky stávala popelnice. Lidi jsou fakt pojebaní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Bert napsal:

Vojenská policie obvinila čtyři vojáky z podílu na smrti afghánského bojovníka Vahidulláha Chána, který zastřelil v roce 2018 českého psovoda Tomáše Procházku. Napsal to týdeník Respekt.

Za mne bez komentáře. Raději.

 

Taky to zrovna čtu-no,jsou věci,do kterejch se vrtat nemá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě o víkendu na T křižovatce, když jsem přijel a zastavil tak, abych dobře viděl, jestli po hlavní něco nejede a chtěl odbočit do leva, přijel po hlavní zprava pán, který odbočoval z hlavní vlevo a z otevřeného okénka mě počastoval neslušnými výrazy 🙂 a že abych si příště povyjel ještě víc .... přitom místa na objetí měl habakuk. Chtěl jsem ho zprvu dohnat a že mu :boxing: :D, a pak jsem s otevřenou pusou odjel.

Nikdy mě doposud tohle nerozčilovalo, že musím při odbočování někoho objet, byť někdy teda ostrým obloukem. Pokud stojí do hranice křižovatky, tak je to v pořádku, nebo snad ne? Nebo je lepší raději zastavit metr a víc od hranice křižovatky, aby měli někteří lulánci dost prostoru k objetí? Jak to máte v těchto případech vy?

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pocit, keď človek trištvrte hodiny brodí ľadovo studenú rieku, ďalšiu hodinu sa rozmrazuje a na slnku suší... a pri fotení na druhej strane zistí, že o tristo metrov vyššie je nad hranou vodopádu skurvený mostík:

20210620_102603.thumb.jpg.5c1f8cfda2f298a9c293b7708b6e8ede.jpg

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, milomac napsal:

Mě o víkendu na T křižovatce, když jsem přijel a zastavil tak, abych dobře viděl, jestli po hlavní něco nejede a chtěl odbočit do leva, přijel po hlavní zprava pán, který odbočoval z hlavní vlevo a z otevřeného okénka mě počastoval neslušnými výrazy 🙂 a že abych si příště povyjel ještě víc .... přitom místa na objetí měl habakuk. Chtěl jsem ho zprvu dohnat a že mu :boxing: :D, a pak jsem s otevřenou pusou odjel.

Nikdy mě doposud tohle nerozčilovalo, že musím při odbočování někoho objet, byť někdy teda ostrým obloukem. Pokud stojí do hranice křižovatky, tak je to v pořádku, nebo snad ne? Nebo je lepší raději zastavit metr a víc od hranice křižovatky, aby měli někteří lulánci dost prostoru k objetí? Jak to máte v těchto případech vy?

Vyjíždím-li mezi auty, musím vystrčit cca 1,5 m auta do ulice, než vidím, jestli můžu jet. Posledně mi asi 20 cm od blatníku zastavila ženská v  X5 a seřvala mne, že jsem nestačil ani otevřít pusu - prej si mám koupit menší auto, když neumím jezdit 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, milomac napsal:

Mě o víkendu na T křižovatce, když jsem přijel a zastavil tak, abych dobře viděl, jestli po hlavní něco nejede a chtěl odbočit do leva, přijel po hlavní zprava pán, který odbočoval z hlavní vlevo a z otevřeného okénka mě počastoval neslušnými výrazy 🙂 a že abych si příště povyjel ještě víc .... přitom místa na objetí měl habakuk. Chtěl jsem ho zprvu dohnat a že mu :boxing: :D, a pak jsem s otevřenou pusou odjel.

Nikdy mě doposud tohle nerozčilovalo, že musím při odbočování někoho objet, byť někdy teda ostrým obloukem. Pokud stojí do hranice křižovatky, tak je to v pořádku, nebo snad ne? Nebo je lepší raději zastavit metr a víc od hranice křižovatky, aby měli někteří lulánci dost prostoru k objetí? Jak to máte v těchto případech vy?

Křižovatku neznám, nepomohlo by zrcadlo? Nebo vyznačit, kam až lze povyjet- vyznačit hranu křižovatky? Bohužel ale hodně lidí neumí zrcadlo použít, takže by tam asi bylo stejně na okrasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, geometr napsal:

Ono hodně lidí hlavně vůbec neumí použít ani základní pravidla a to pak mužeš stavět zrcadel a malovat čar, kolik chceš.... Chce to klid hlavně. Nerozčilovat se.

Já většinou v klidu jsem :-))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Prochy68 napsal:

Ja treba za volantem v klidu jsem, ale kdyby na me nekdo vystoupil z auta tak nevim.

Tak vystoupím též. Za volantem si nadávám pro sebe či nahlas, max gestikuluju. Ten včerejšek mě poměrně dostal, ale i to přináší život :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja uz taky vystoupil a prvni, kdyz me malem naboril frajer co me mel dat prednost zprava. To bych byval jeste ustal, ale ze za mnou potom jel 200 m a souvisle troubil, tak to se priznam, ze to uz jsem neustal 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro upřesnění - asi mi šlo o to, kam až můžu zajet do takové křižovatky, abych tam nestál jako ten lulánek apod. - budeme brát v úvahu, že je jakž takž dobře přehledná a situace je vyznačená na obrázcích - pokud nikdo v křižovatce na vedlejší nestojí, je to vidět na obrázku a děje se to normálně, že většina, co odbočuje z hlavní, si to zkracuje a mydlí to přes to bílé šrafování uprostřed .... Jasně, že kdyby tam odbočoval tahač s návěsem, tak mu umožním bezpečné odbočení a budu se držet dál.

Jo a je to sjezd z dvouproudovky od Klatov na Plzeň u Litic.

Litice.thumb.jpg.5c2d45e540a57ff16d0a56fa783fcd5c.jpg

696241184_Litice2.thumb.jpg.620c693e204a3bf5d70998598c919882.jpg

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...