Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Digitalizace jakéhokoliv úřadu.

Od čtvrtka vyrizuju obcanku- objednání na cas, pohoda. Ale milej pane, nejdriv musíte k vám na vesnici, kde vám někdo ustrihne roh stare občanky a vyda lejstro ( ručně vypsané) a až pak k nam. Parada, 50 km zbytečných .u nás  nejsou sice uredni hodiny, ale dělá to sousedka, co zna manželku od malicka, zadnej problem. On jim ale nefunguje internet a program, nevadí. Sousedka to udělá v compu někdy a nam to vyplni a donese domu a pak ustrihne roh. No nic, obcanku si pak nechám udělat v praci. A dnes vyridit vodu, v jiném městě, návštěva podruhé ( poprvé nebyl barak ještě na nas v katastru), vse mam ( myslel jsem si ), ale milej pane, mate tu spatne cislo vodoměru, makler to napsal spatne, takže zase nic. Ale můžete to udělat i přes email. Ale na stránkách máte osobní návštěva nutná a kolegyně minule také nic neříkala. Tak to máme asi spatne- nových 50 km zbytecne, 2 dny dovolené k ničemu. Tak si pojedu aspoň natankovat, kdyz tam dojedu tak cisterna ( přijela chvilku prede mnou ), tak holt další benzinka je jen 11 km, tak tam. No a tesne před vjezdem do dalšího městečka ( nechci pouzit hanlive slovo) mi to tam sekne autoškola z vedlejší ( instruktor cca 75 let, brejle jak popelníky). Ale držím dekorum a jedu natankovat, no a tam fronta a když se zaradim, poděla se jeden ze stojanu ve frontě kde jsem. Ach jo. Natankuju a domu. Uz se to ve mě vaří. No a cesta domu je jak včera v praze- samej traktor, bohužel nic moderního, ale samej Zetor, cca 50 let starej, kterej i novej jel max 40, ted jezdej cca 20. Na místních silnicích nelze nic predjet. No a do toho jsem u nás, kdyz uz jsem viděl rude, přehlédl manželku na chodníku, jak mi mava ( ale včera jsem neprehledl blondynku, cca 25, trojky, v mini, jak sla na autobus- manželka seděla v autě vedle mě a všimla si, jak jsem hodil ockem). Dva dny uplne na prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No někdy je to až "sranda", jak se takto dokáže několik věcí sejít v jeden den třeba. Akorát to člověk v tom momentě zrovna neocení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, v těchhle situacích je dobrý ztropit žárlivou scénu. "Počkej počkej, a jaktože to nevím? To si holčičko pleteš a říkalas to někomu jinýmu!!! Kdo ti dává lilie?!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě taky docela dobrý. Kromě těch hodinek co řeším, tak u jednoho auta jsem zjistil, že mi hnije domek tlumiče, druhý auto mi o víkendu kamarád poblil tak, že zvratky byly až na zadním okně, chtěl jsem projet motorku, a zjistil sem, že má nějak zadřenou přední brzdu a k tomu nechtěl pálit jeden válec, no a velké finále, před dvěma dny pro nás skončila topná sezona, protože se rozbil řídící panel kotle. Kotel je v záruce a řešení dle prodejce je zaslat panel k němu, a on ho pošle na servis. Takže předpokládám zprovoznění kotle se štěstím v květnu a to už snad ani nemá smysl. V domě 14°. A takhle my si tu žijem 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radek124 napsal:

@kuncák7 Doufám že sis "na MDŽ" aspoň šplhnul kytkou kterou drahá nenávidí, tak jako já vloni (20 let spolu a nevím že jí smrdí lilie) :speak_cool:

https://www.nastarakolena.cz/jake-kytky-se-hodi-na-pohreb-1885/

Nedivím se, že byla nasraná 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radek124 napsal:

@kuncák7 Doufám že sis "na MDŽ" aspoň šplhnul kytkou kterou drahá nenávidí, tak jako já vloni (20 let spolu a nevím že jí smrdí lilie) :speak_cool:

V tomhle jsem romantik- kytku si kupuje sama, ja ji jen zaplatím 🤣.  To by mi ještě chybělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jiří Sedlák napsal:

Právě jsem přišel o vyšší desítky procent mozkových buněk a nervů obecně, když jsem musel vyplnit celní prohlášení na podělaný sklo na Seika za 23 liber  z Anglie. Tolik byrokracie... Stát zrušit, úředníky pověsit nebo postřílet.

V čem je problém? Nedávno  balíček z Kanady za cca 220 Euro, cleno přez poštu, vyplnění papídů 10 minut, doplatek při dodání asi  120 korun. Za mě super služba, celkem to trvalo z Kanady asi týden včetně České pošty a celní procedury. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky čekal opruz, ale vše ofic, nákup na Chrono24, placeno z účtu, jen sem potom poslal  výpis a vyplnil požadovaný formulář online. Požadavek přišel večer, já to ještě večer odeslal a ráno kolem 9 už bylo uvolněno.  Žádný problém, doběrečné ayi 120 korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já počítal s tím, že si to pošta nechá zaplatit, tak jsem se pustil do toho celního prohlášení online sám. Nejdřív se mi tam nedařilo přihlásit přes bankovní identitu, potom mi jednou zmizel už skoro vyplněnej formulář. No doufám, že jsem to vyplnil všechno správně. Vyměnili mi daň 210 korun.

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Jiří Sedlák napsal:

Já počítal s tím, že si to pošta nechá zaplatit,...

Si piš že si zo ti zmrdi nechávají zaplatit. Nedávno mi na poště 120 napařili DPH,clo,poplatek za řízení, pošty z Anglie a to i přes to že byl odesílatel v IOSS, že to bylo na štítku. Jejich reakce? Zaplaťe, přeberte, reklamujte.

Odesílatel mi pak prachy vrátil ale stálo to čas a nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vo*e kurýr UPS, balíček ze zahraničí (US, dokonce podléhající CLO), nezavolá, nic, přijede k nám, otevře si zavřenou branku (přetáhne ruku a otevře si zvenčí), vstoupí dovnitř, prochází se po mém pozemku, hodí to na rohožku, která je samozřejmě viditelná z ulice a odejde. Dle callcentra úplně na pohodu, pokud se mi něco nelíbí, mám napsat stížnost na mobil. To snad není pravda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 3. 2024 v 12:51, Radimk napsal:

V čem je problém? Nedávno  balíček z Kanady za cca 220 Euro, cleno přez poštu, vyplnění papídů 10 minut, doplatek při dodání asi  120 korun. Za mě super služba, celkem to trvalo z Kanady asi týden včetně České pošty a celní procedury. 

Takže pošta neúčtovala 300 za zastoupení? Já si taky vše vyplnil, zařadil do správných kategorií a stejně sem platil za zastoupení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se pokoušel poslat balík dobírkou , prostřednictvím PPL.

Nepustí mě přes částku vyšší než 5 000,- Přitom jsem před několika týdny posílal stejným způsobem balík za 7 000,-

Nevíte co se změnilo? 5001,- je pro ně astronomická částka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...