Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, kuncák7 napsal:

Ze nechávám pozdravovat toho Ramba z Toyoty v Liberci, co dotahoval šrouby na kolech u našeho Aurise. Momentový klic mu nic neříká, cit taky ne. Diky nemu jsem mel dnes 2 hodiny práce navíc.

Jé ty máš Aurise, jakej model. Já mám Auris sport . Kombíka v hybridu a je to nejlepší auto co jsem měl. Nemám co bych vytknul. Jinak jsem to já co jsme komunikovali na Nosíme hodinky o těch štajnech a ty si mi posílal fotku svých coke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, kuncák7 napsal:

Ze nechávám pozdravovat toho Ramba z Toyoty v Liberci, co dotahoval šrouby na kolech u našeho Aurise. Momentový klic mu nic neříká, cit taky ne. Diky nemu jsem mel dnes 2 hodiny práce navíc.

 

před 3 minutami, Wendellin napsal:

Jé ty máš Aurise, jakej model. Já mám Auris sport . Kombíka v hybridu a je to nejlepší auto co jsem měl. Nemám co bych vytknul. Jinak jsem to já co jsme komunikovali na Nosíme hodinky o těch štajnech a ty si mi posílal fotku svých coke.

Wendelíne, prosím, mohl bys mít alespoň trochu soudnosti, a vztahy navázané na jiných fórech si řešit tam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Bert napsal:

 

Wendelíne, prosím, mohl bys mít alespoň trochu soudnosti, a vztahy navázané na jiných fórech si řešit tam?

Ahoj Berte,omlouvám se za přešlap. Uznávám svou chybu a přeji hezký zbytek víkendu. Příště si dám pozor na to co vyplodím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V noci jsem se nevyspal, ráno nesnidal, jsem nervozni jako prase. Holt dnes je ten velký den- jdu k zubaři. S věkem zjišťuji, že je to horší a horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čoveče nevím jestli ti to pomůže, ale já byl v pondělí na čištění. Nic ultra příjemného, ale ani opruz, celkem to trvalo hodinu. Měl jsem na ruce sportovní hodinky s měřením tepu a ty to vyhodnotily jako hodinový spánek 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, kuncák7 said:

V noci jsem se nevyspal, ráno nesnidal, jsem nervozni jako prase. Holt dnes je ten velký den- jdu k zubaři. S věkem zjišťuji, že je to horší a horší.

A hygiena Ti taky vadí? Na tu se já naopak vždy celkem těším. Mám hrozně rád ten pocit čistých zubů po...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně hygiena tedy příjemná není (odstraňovámí ZK ultrazvukem i škrabáním), a mám po ní pocit průvanu v puse🤨.

Upraveno uživatelem Kamil.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, chuckie2 napsal:

A hygiena Ti taky vadí? Na tu se já naopak vždy celkem těším. Mám hrozně rád ten pocit čistých zubů po...

Člověče, cokoliv, co se týče zubu me desi. Věkem se to horší a to musim zaklepat, nejakej zakrok- plomba, mam v průměru jednou za 7- 8 let. Proste spatne nesu i hloupou preventivku a to mam tichou domluvu se svou zubarkou, ze chodím jednou za rok ( zubarka teda brbla, ale jelikož mě zna uz skoro 35 let, tak to akceptuje :-). Ted mam obavu, ze to bude horší ( pro většinu z vás banalita ), čekám na telefon jak dopadl hloubkovej rtg ( normální klasika- bez kazu ), ale ta upadla dvojka bude oříšek. A ne, nechci bejt zajímavější, jen se diky tomuhle psaní snažím odreagovat a prehlusit ty zvuky z ordinace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ajaj napsal:

Čoveče nevím jestli ti to pomůže, ale já byl v pondělí na čištění. Nic ultra příjemného, ale ani opruz, celkem to trvalo hodinu. Měl jsem na ruce sportovní hodinky s měřením tepu a ty to vyhodnotily jako hodinový spánek 😂

Hm, me by to ze začátku vyhodnotilo jako tesne po doběhu maratonu (starej tlustoch bez treninku) a pak klinická smrt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strasne hekticky den, ze vsech stran se to na mne valilo, 3 lidi na mne mluvili najednou a nechal sem ho na strese meho auta, kterym pak odjel kamos. Nasli sme ho asi 6 km daleko. Pres displej byl otisk zimni pneumatiky ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policie se pořád šťourá ve své kauze...

https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/střelec-z-fakulty-se-před-útokem-skrýval-v-budově-před-činem-pil-tvrdý-alkohol-tvrdí-expert/ar-BB1luNsp

a přitom je nad slunce jasné, že by ho v klidu odchytli 2 hlídkaři hned ve vstupu do budovy FF na Palachovi. Pokud by tam ovšem byli že.... O čem to ten kolínský rozumbrada pořád žvaní? 🤠

Už měl dávno řídit semafory někde v Mukačevě... no ni? 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před dvěma dny jsem si objednal po dvouměsíčním váhání u Uncle Straps Jubilee na BB GMT, protože Forstner byl už 3 měsíce vyprodaný a pořád nechtěli naskladnit. Ještě mi nepřišel, ale dnes se ozval Forstner, že Jubilee je znovu skladem.

Tak mám na cestě dvě Jubilee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 4. 2024 v 8:14, kuncák7 napsal:

V noci jsem se nevyspal, ráno nesnidal, jsem nervozni jako prase. Holt dnes je ten velký den- jdu k zubaři. S věkem zjišťuji, že je to horší a horší.

Nevíš co je bolest zubů. :D Až to budu mít za sebou, tak napíšu jestli to přežiju. 

IMG_20240411_181453.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...